Възможно ли е или просто е плод на желанието ми?

  • 3 656
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
И моят съвет е да си вземеш тест и така най-добре ще разбереш да ли си бременна Peace От сърце ти пожелавам две чертички и много усмивки  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 179
аз мисля че не си бременна не мойе да забременееш по-времв на мензис тогава се образува нова яицеклетка която по-времв на овулация е готова за оплождане.

# 17
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Я, не нападайте така жената, а вниквайте във въпроса. Доколкото аз разбирам, тя пита дали е възможно да е бременна, а това кървене да не е било мензис, а някаква друга аномалия.
Аз също съм карала 2 поредни цветни бременности. При първата разлика в количеството и продължителността нямаше, просто се увеличи времето между 2 цикъла от 24 на 30 дни.
Щом при майка ти е било така, може и при теб да е.
Стискам палци! Peace

# 18
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
аз мисля че не си бременна не мойе да забременееш по-времв на мензис тогава се образува нова яицеклетка която по-времв на овулация е готова за оплождане.
Не си права, мила, има достатъчно голяма вероятност понякога да се отделят яйцеклетки и от двата яйчника.

# 19
  • Мнения: 527
аз мисля че не си бременна не мойе да забременееш по-времв на мензис тогава се образува нова яицеклетка която по-времв на овулация е готова за оплождане.
Не си права, мила, има достатъчно голяма вероятност понякога да се отделят яйцеклетки и от двата яйчника.

Както беше при мен,овулират и двата яйчника Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 622
Какъвто и да е въпросът на авторката- да съществува цветна бременност, не знам дали се предава по наследство, не ми се вярва, а и да- можеш  да забременееш по време на менструация- рядко, но факт. Ако си бременна, не е рано за тест, пак ще се появи втора чертичка, но много бледа.

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 22:18 от Елито

# 21
  • Мнения: 1 733
Може и да си бременна, а може и да не си. Честно казано , според мен по-скоро не си. При всички положения ти пожелавам скоро да бъдеш една щастлива бъдеща мама и все пак очакваме да споделиш резултата от теста  Peace

# 22
  • Мнения: 332
Аз забременях 1-2 дни след края на менструацията, което също по принцип е малко вероятно, така че най-добре си вземи тест, може и наистина да караш цветна бременност. Имам позната, която разбра, че е бременна в 5 месец  Shocked

# 23
  • Мнения: 179
Аз забременях 1-2 дни след края на менструацията, което също по принцип е малко вероятно, така че най-добре си вземи тест, може и наистина да караш цветна бременност. Имам позната, която разбра, че е бременна в 5 месец  Shocked
и как разбираш точно кои ден си забременяла

# 24
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Момичета, как да вярва човек на мненията Ви, при положение, че постовете бъкат от правописни, пунктуационни и прочие грешки.
Няма да изброявам поименно като в клас.  Peace

# 25
Благодаря ви за директните отговори. Да, аз наистина не съм на 15 а на 27 и бях 3 години съпруга. Живях 12 години в Германия. Завършила съм там средното си образувание и Архитектура и господ знае дори, че не се прибирам в 5, отварям библията и чета и се моля.Имам операция на единия яйчник а приятелят ми е с катастрофа с мотор с леки увреждания в областта на тестисите.Никога през живота си не съм мислила за бебе. Нито пък мама е говорила с мен за тези неща.Не съм била на консултации за това и може би по тези, изброени по-горе, имам грешки в правописа, звуча като 15 годишна Simple Smile, но мисля, зададох въпроса си правилно  Simple Smile  с едно изключение: месечният ми чикъл дойде 2 дни по-рано но първо вечерта след половия акт се появи кървенето (май пак го сбърках  :оопс:  ). Но то е нормално за мен. Няма значение. Отивам на лекар Simple Smile и правя Тест.
Благодаря ви за съветите и мненията. За мен беше важно да чуя мнения на жени с опит. А лекарските съвети сте си ги напиша в тетрадка  Wink
P.S.: Това за 15 годишната и неопитността ме разсмя, защото ми напомни на една моя състудентка от Турция, която беше на 30 и я беше страх да използва тампони, защото всеки път ще трябва да ги маха, когато ходи по малка нужда. Момичето беше женена за Американец и имаше кафене в центъра на града. Това в рамките на майтапа Simple Smile
Усмихната вечер на всички

# 26
  • Мнения: 3 718
Евелина, независимо дали си или още не си бременна, мога да те посъветвам да си направиш един профилактичен преглед при гинеколог. Като му кажеш, че искаш бебе, доктора най вероятно ще те погледне на ехограф, ще ти каже дали всичко е наред и така спокойно можеш да се отдадеш на действие. Бих те посъветвала също да не се вманиячаваш в изчисления и сметки, все пак е хубаво нещата да стават спонтанно и естествено, нали  Wink Бебетата знаят кога да се появят.
Успех и скоро да се похвалиш с бъдещото бебе  Hug

# 27
  • Мнения: 84
  Здравейте,
 значи...това, което мога да кажа като медицинско лице, е че може да се забременее, разбира се само по време на овулацията, но тази овулация може и да е по веме на цикъла...сигурно ви звучи странно, но е така! Т.е. може да се забременее абсолютно по всяко време, стига да има овулация... А цветната бременност се предава точно по наследство и щом майка ти е била с такава е твърде възможно и ти да имаш цветна бременност. Разбира се тези двете неща не означават, че непременно си бременна, но принципно има такава вероятност...
  Успех от мен !

# 28
  • София
  • Мнения: 622
Момичета, как да вярва човек на мненията Ви, при положение, че постовете бъкат от правописни, пунктуационни и прочие грешки.
Няма да изброявам поименно като в клас.  Peace
Съжалявам за оффа, но скъпа Elz, местоимението "ви" с малка буква се ползва за 2 лице множествено число, а с главна буква за 2 лице единствено число, уважителна форма. Айде сега и ние като един клас зубрачки да ти отговорим.

# 29
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
  Здравейте,
 значи...това, което мога да кажа като медицинско лице, е че може да се забременее, разбира се само по време на овулацията, но тази овулация може и да е по веме на цикъла...сигурно ви звучи странно, но е така! Т.е. може да се забременее абсолютно по всяко време, стига да има овулация... А цветната бременност се предава точно по наследство и щом майка ти е била с такава е твърде възможно и ти да имаш цветна бременност. Разбира се тези двете неща не означават, че непременно си бременна, но принципно има такава вероятност...
  Успех от мен !
Взе ми думите от устата.Все пак само ще добавя,че съвпадането на овулацията и цикъла е мнооого рядко.Все пак искрано ти желая да си бременна!Ако не си-продължавайте с опити  Wink
Колкото до правописните грешки-може много да се говори,но нека да не скапваме темата на момичето!

Общи условия

Активация на акаунт