Как се отрази времето на пеперудата? Моля, не предизвиквайте цунами

  • 2 031
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Па не съм я заглеждала чак толкоз Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 516
Вие пък. Пластичната хирургия е толкова достъпна напоследък. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 742
Лис, не смея, току-виж някой ме познал  Mr. Green
гугъл дава линк към подходящи сайтове

Плющят е сочна дума, нали  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 196
Па не съм я заглеждала чак толкоз Rolling Eyes
И аз.
Трябва ли да го отчета като небрежност?
Смока обаче си е същият.

# 19
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Макар че  и това време ще дойде, чувала съм, че след трийсет и пет  ставали по- страхливи.
Глупости!  Naughty Който си го може, си го може. Само майсторлъкът расте.  Wink Laughing

Така да се каже - количествените натрупвания преминават в качествени изменения.
Не виждам из форума да се разхождат недоклатени  съпруги на мъже над 35. Напротив.
,

ААА не, не така,
много ниска долна граница слагаш,
имам една позната на 50, която каза,  че ужасно много я бил хванал мерака за прелитане от цвят на цвят, по възможност млад  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 8 999
Нямам изменения /все пак съм родила два пъти със секцио, та пеперудката остана като нова!/, надявам се наистина да пооплешивее, че не се търпи вече туй скубане и причосване. Смокът, да е жив и здрав, става все по-голям и корав - ето, мина четирстака, пеперудката зачака с надежда и смирение "голямото сезонно намаление", но уви - не би! /следва продължение/

# 21
  • Мнения: 4 733
Пластичната хирургия е толкова достъпна напоследък. Mr. Green
Пластичната хирургия едва ли би заместила функцията избелване на а.у.а и респективно на другите подробности Mr. Green (Не помня кой беше споменал последното откритие ).

# 22
  • Мнения: 5 622

И аз. И като цяло съм леко педофилка  Laughing Нека ми  Flutter

Иначе мога да ви кажа какви промени настъпиха по време на бременността ми.
Не бяха никак малки  Crazy

# 23
  • Мнения: 742
бейби и аз два пъти със секцио, то обаче гарантира само постоянство в квадратурата на  квартирата на смока ... Гравтацията и свободните радикали , виж, са много зла комбинация...

Как така фармацевтичните компании все още н са измислили крем за съответните зони? Празна пазарна ниша е туй, срамота.

# 24
  • Мнения: 4 733
Гравтацията и свободните радикали , виж, са много зла комбинация...

Какво искаш да кажеш Shocked?! Знам един още по-просташки виц по темата , ако има желаещи ще споделя Mr. Green

# 25
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754

Как така фармацевтичните компании все още н са измислили крем за съответните зони? Празна пазарна ниша е туй, срамота.

Може и да са измислили, ама пусто като не ги рекламират след крема от охлюви, как да се разбере

# 26
  • Мнения: 1 761
Има специални упражнения за поддържане на мускулатурата.Действат.

# 27
  • Мнения: 8 999
Има специални упражнения за поддържане на мускулатурата.Действат.

Ами да! Не сте ли гледали "Сексът и градът"? Там всичко е описано много подробно /и е онагледено също така/.

# 28
  • Мнения: 4 733
Ама крилете нямат мускул вътре ако не се лъжа Thinking За поддържането им във форма " приготовление за полет ", какви упражнения препоръчваш Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 938
бейби и аз два пъти със секцио, то обаче гарантира само постоянство в квадратурата на  квартирата на смока ... Гравтацията и свободните радикали , виж, са много зла комбинация...

Как така фармацевтичните компании все още н са измислили крем за съответните зони? Празна пазарна ниша е туй, срамота.

Как бе, кремове колкото искаш - овлажняващи, стягащи, фиксиращи, вкочаняващи и прочие....Ама тва за гравитацията и свободните радикали ме озадачи - кво, висва, разшляква се, и се спаружва ли?  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт