С какви обувки /пантофи, сандали/ на детска градина....

  • 12 719
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29
Става въпрос за същите,които са на Дондуков.Иначе ги има в доста детски магазини.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
На Дефонсека са добри- сина ми имаше досега 2чифта и съм доволна Peace

# 17
  • Мнения: 1 881
vnd, коригирам името на пантофките веднага, а откъде ги купуваш Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
vnd, коригирам името на пантофките веднага, а откъде ги купуваш Hug
И двата чифта ги взех от Пиротска- има едно детско магазинче...но беше пролетта,дано и сега ги има

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
И двата чифта ги взех от Пиротска- има едно детско магазинче...но беше пролетта,дано и сега ги има

И сега ги има  Peace Аз съм й взимала гуменки от там и съм доволна - на Скечърс са.
Предполагам, че говорим за един и същи магазин - малко преди гръцката сладкарница е, от същата страна.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
И двата чифта ги взех от Пиротска- има едно детско магазинче...но беше пролетта,дано и сега ги има

И сега ги има  Peace Аз съм й взимала гуменки от там и съм доволна - на Скечърс са.
Предполагам, че говорим за един и същи магазин - малко преди гръцката сладкарница е, от същата страна.
Да същия е Hug

# 21
  • Мнения: 1 881
Ще се разходя до там, благодаря:)

# 22
  • Мнения: 1 883
Аз купувам немски пантофи от един магазин на Дондуков, близо до Раковска, само за пантофи е , има и други фирми, но тези са супер, 10 лв. И в къщи и в яслата е с такива  Hug
Купила съм и гуменки 2 чифта, понякога и с тях, зависи от облеклото  Mr. Green Wink
Къде е този магазин? newsm78

# 23
  • Мнения: 3 457
Аз досега взимах Сандик ,Барби-защото тук друго просто нямаше ,а сега купих Полски ЗЕТПОЛ,много по ми харесват като модел ,здфрави изглеждат и са много финни момичешките модели Peace

# 24
  • Мнения: 179
Оф, три часа обикалях и нищо не харесах, видях и летните на Кoлев и Колев, и сандалки гледах.....
Вчера получиха на Колев и Колев пантофи -15лв.Има разнообразие Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 847
а откъде купувате ЗЕТПОЛ? Някъде има ли пантофи на Барби? Уфффф, май ще останем на варианта КиК.

# 26
  • Мнения: 539
Аз имам проблем че на голямата много и се потят краката, и търся наистина някакви качесвени пантофи, да не запарват. Знаете ли дали тези немските, за които говорите на дондуков са такива?

# 27
  • Мнения: 2 609
С пантофки на  "Беко" е в момента в яслата.  Като цяло съм доволна от тях. Леко и се изпотява крачето , но при нея този проблем е с всички обувки. Rolling Eyes
Другата седмица вече е на градина, за там съм и взела едни гуменки / че гледам децата все са на двора /. От "Кауфланд" ги взех, незнам каква марка са, но мненията на други мами около нас са добри.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ние от пролетта сме с пантофи на Колев и Колев, крачето все се изпотява. Отгоре изглеждат от плат, но всъщност е нещо много плътно, непромокаемо, което не позволява крачето да диша. Вторият чифт ни беше на Денди, отгоре наистина си е плат, но пак се изпотява, обаче като че ли по-малко. Слагам вътре ортопедичната подметка на К и К, това май е проблема, но не съм сигурна. Все пак държа да ходи с ортопедични обувки. Ще следя темата  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 271
Цяло лято си изкара с гуменки и все още е с такива. Удобно е, защото, хем не се събуват, хем не се спъва с тях, а и няма да му е студено сега в преходния период.
Иначе за зимата се чудя, дали пантофи, или пак гуменки, защото до сега от пантофи не съм била доволна - или се събуват, или стъпва накриво извън подметката, или се разлепват при първото пране...

Общи условия

Активация на акаунт