Чудото, на което станах свидетел...

  • 2 787
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 263
belemez, благодаря за толкова топлите думи. Обичам наистина много природата, защото професията ми е свързана с изобразителното изкуство. Обичам дори да пиша и стихове. Не мога да прогоня в момента всички тягостни мисли и направо се разсипвам. Днес дори ми прилоша като бях с колежките си сутринта на кафе. Тормозя се още повече, че не мога да го споделя. Такива проблеми психологически въоще нямах, когато и първият път чаках цели три години. Ще се опитам да се успокоя някак.

# 16
  • Мнения: 2 422
Диди успех мила няма смисъл да плачеш това не помага само се тормозиш newsm10

# 17
  • Мнения: 1 224
Миличка, не се тормози толкова!
И аз съм същия случай като тебе - с едно прекрасно момченце и с мечта за още поне две малки съкровища, които да ни радват и да изпълват живота ми докато ги гледам как растат. При мен и първото не стана по естествен начин хем нямам никаква открита причина - неизяснен стерилитет.
Имам вече 3 неуспешни инсета, стягам се за инвитро.Споделям само с форума.
Потърси, има много информация за подобни на твоя случаи. Не се стряскай толкова от отстраняването на тръбите - те така или иначе са запушени и инвитрото е изхода, по-добре да не пречат на имплантацията. Аз сега много чета за инвитро и ИКСИ и навсякъде пише че жени със спонтанна овулация, редовен цикъл и без хормонални проблеми имат най-висок процент успеваемост. Ако и таткото е без сериозни проблеми шансовете ти са наистина много добри, не унивай!
Аз също ужасно се плашех от инвитро, но колкото повече чета, толкова повече се успокоявам. Резултатът е важен, че няма да е лесно то се знае, но всичко ще отмине в един миг! Есента е разкошен сезон, рисувай, пиши стихове и зарежи празната суета в главите на приятелките си!
 Hug

# 18
  • Мнения: 141
Защо да те е страх от ин витро? Логично е инсеминацията да е по-плашеща.
Там нещата са по-неконтролируеми.

# 19
  • Мнения: 1 224
Да, права си, но са и по-близки до естествените. А и при мен се получи от инсе от първия път и може би затова сега имах прекалено високи очаквания....Ама ето, пораснах и аз - вече от нищо не ме е страх!

# 20
  • Мнения: 141
На една позната при инсеминация й се получиха 5 естествени ембриончета.
Какво ще ги прави, не знам...

# 21
  • Мнения: 7 716
Обикновено се прави редукция.

# 22
Защо да те е страх от ин витро? Логично е инсеминацията да е по-плашеща.
Там нещата са по-неконтролируеми.
Извинявам се, че не е по темата, но този цитат ме плаши наистина #Crazy кое е неконтролируемо и защо? newsm78
нали се доближава до естиствения начин за забременяване?

# 23
  • Мнения: 7 716
Няма повод за страх, няма такова нещо. Белемез иска да каже, че няма контрол върху оплождането, а не че застрашава живота ти.

# 24
  • Мнения: 2 422
joli75    Smile tooth Smile сладурка какъв е тоя страх   spoko

Общи условия

Активация на акаунт