Заменям кламерче!

  • 4 053
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз писах - може и на заем Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 622
Аз събирам магнити за хладилник от цял свят. Имам към 70 бр. до момента, но продължавам да събирам. Много се радвам някой като ми подари нов и го добавя към колекцията се.

Е ако някой има някое на хладилника и би искал да ми го подари много, много ще му се зарадвам Laughing

Мис Бу и майка ми имаше от тези корекомските чаши, ако е останала някоя в шкафа отцеляла ти я обещавам  Wink

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Таша, магнитчета детски от шоколадови яйца събирала ли си? (детето ги пази ревниво, но ако се случи повтарящ се - бих отстъпила)

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ХА!
Имам такива чаши.

Я да видим с какво ще ме съблазниш, драга моя  Mr. Green
Номер за кю-то си имам.

Пари...КОЛКО?

# 19
  • Мнения: 3 622
Таша, магнитчета детски от шоколадови яйца събирала ли си? (детето ги пази ревниво, но ако се случи повтарящ се - бих отстъпила)

И моя син си хапва шоколадови яйца и то редовно ама до сега не са ни се падали  магнитчета  newsm78 но ако имаш в повече приемам с удоволствие  Hug

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
ако имаш в повече приемам с удоволствие  Hug
Споразумяхме се Grinning бездруго И безброй магнити по хладилника ми идват в повече. Падне ли се някой еднакъв, ти го мятам. Не държат силно, но себе си закрепват поне. Има ги в сериите 'Ну, погоди', 'Open season' и 'The Land Before Time'.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 221
..... и в шоколадовите яйца от сериитe "Цар Лъв" и "Колите" също има магнитчета.

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 19:15 от Vivi

# 22
  • Мнения: X
Търся книжката "Чук и Пук". Може стара, много употребявана , преснимана, сканирана.
Плащам си като поп.
Дали някой може да помогне?

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Търся книжката "Чук и Пук". Може стара, много употребявана , преснимана, сканирана.
Плащам си като поп.
Дали някой може да помогне?
Мога веднага, понеже и аз я търсих. В Нашите деца търси моя тема с това заглавие - вътре има линкове към сканираната книжка Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 254
...търся книга -"Карлсон..."....

# 25
  • Мнения: 2 978
...търся книга -"Карлсон..."....

Ама кой?
На покрива или в мазето?

# 26
  • Мнения: 2 254
Която и да е...може и двете  Blush

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Която и да е...може и двете  Blush
Ако свеки пази, т.е. ако имам две, мога да отстъпя едната - няма да е скоро, още я чакам да ревизира какви книжки има от едно време.

# 28
  • Мнения: 2 254
аз съм търпеливо дете....

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 19:24 от ТинаХрис

# 29
  • Sf
  • Мнения: 808
Търся Индийски приказки. Давам циганче.
Цвете.

Общи условия

Активация на акаунт