По каква причина имате компютър и Интернет вкъщи?

  • 3 985
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
До като живеех при нашите беше за работа.
Когато забременях се преместихме в друг квартал. Това ми беше спасението от скуката.

# 16
  • Мнения: 25 621
Лична необходимост от 1997 г. Информационен глад. Прозорец към света. Все повече замества все повече неща.  Mr. Green
Ех, кога ли ще пуснат модели, които и да готвят!  Joy

# 17
  • Мнения: 6 039
нета в къщи изобщо няма да ми липсва. Даже много добре ще се чувствам.

# 18
  • Мнения: 5 462

Заради работата ни се сдобихме с туй чудо на техниката.

# 19
  • Мнения: 6 993
Не мога да издържа без нет.
Помня времената, когато висяхме като наркомани в залите на ФМИ, цяла вечност мина (май 2 години), преди да си купим собствен компютър. Струва ми се, че по онова време всички, които знаеха какво е бот, се познаваха  Joy
Май имаме десетгодишнина с интернета скоро Simple Smile
И аз така. Оказа се, че безплатният в библиотеката е само до 18 часа. После вкъщи квооооооооооо - абстиненция! Аз правя 8 годишнина обаче, от 15 годишна имам компютър и интернет.

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми имам си, без особена причина, не помня защо ми го купиха нашите, но имах Интернет от първия ден, не беше особено отдавна, пет години някъде, мисля, ама той беше един компюютъъър... Четири гигабайта хард, другото няма да изброявам, че е смешно.

# 21
  • Мнения: 2 212
Заради образованието, учех информатика, а там компютър и нет са от първа необходимост, сега и работата ми е в тази насока, но в случая просто вече е станало неотменна част от ежедневието и връзката със света.

# 22
  • Мнения: 1 006
Сдобихме се с компютър и нет вкъщи без причина и учудващо не по моя инициатива.

Първоначално той се превърна в прозорец към света както казва Как`ни Сийка, защото тогава бях в майнчинство.

На този етап вече освен същото, в огромна степен ми е необходим служебно. Вкъщи правя или довършвам неща, които не мога да свърша в офиса от телефони, ръчкане на сто страни и литвания извън офиса.Зора си заслужава, защото освен семки и бонбонки в джоба ми задрънкаха повече  Money Money Money

# 23
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Понякога се налага да работя от вкъщи , а и ми е полезен  за много неща- спасявам природата като си чета вестниците онлайн, плащам си сметките пак  онлайн без да хабя хартия за  фактури( пазя си електронни такива) ааа newsm78 слушам музика, гледам филми( кога ли ми остава време  #Crazy)
Вили

# 24
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Мъжът ми е програмист. Приятелите ни майтапят, че в къщи е като интернет зала, компютри и чаркове разни, навсякъде Wink

# 25
  • Мнения: 1 765
Невъзможно е да нямаме компютър вкъщи...освен, че си доработваме и двамата с мъжа ми, но е  източник на информация за двамата, забавление...и какво ли още не....а без нет...просто е немислимо... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 524
Бях против да купуваме (заради децата), преди около 9 месеца купихме, моята половинка да играе на игри. Гледах компютъра, като "теле в железница", сега се оправям горе - долу. И виждам, колко сме пропуснали, че не сме закупили по-рано. Ами обърнаха се нещата, вместо аз да се сърдя, че Той е вечно на комп., се сърди Той, че аз съм в нета постоянно.

# 27
  • Мнения: 6 713
Необходимост беше причината, поради която си закупих РС- писане на реферати, дипломни работи и т.н.

Работодателите нямат пръст в тази работа...  Naughty

А относно интернета - мога и без него, ако се налага.

# 28
  • Мнения: 156
Заради работата на мъжа ми,защото преди две години работеше основно от вкъщи,но сега вече при наличие на офиси,компютъра го използвам главно аз за забавление,

# 29
  • Мнения: 1 006
Преди време, когато нямахме компютър и нет гледах някакъв канадски филм, в който учениците си пращаха домашните на имейла на учителката си. Впечатлих се.

Миналата учебна година синът ми имаше някакво домашно по информатика. Да дръпне нещо от нета и да направи нещо си. Нямах желание да зная какво е и да се впечатля. Едно, че е по-напред от мен с копчалъка и второ - повече от нормално е.

Имаше момент, в който синът ми си играеше с мен на `прееби другарче` и ми скриваше лентата със задачите, скриваше ми папките с музиката и разни други номерца и ме изнудваше да му играя по гегата.  hahaha Щом се съглася връщаше всичко на място.

Общи условия

Активация на акаунт