По каква причина имате компютър и Интернет вкъщи?

  • 3 994
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 668
Моята опция я няма ... - за да си чешем крастата разбира се  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 229
Просто необходимост. Mr. Green
Мога да издържа без него малко и като ми спрат нета много се ядосвам. #Cussing out

# 32
  • Мнения: 1 413
Преди ползвах служебния, но напуснах работа. Много ми липсваше форумът, четенето на списания. От май месец имаме у дома и освен, че много чета поддържам чрез него връзка с повечето си приятели, някои живеят в чужбина, гледаме филми и музика - развлечението напоследък се върти около компа.

# 33
  • Мнения: 25 709

Имаше момент, в който синът ми си играеше с мен на `прееби другарче` и ми скриваше лентата със задачите, скриваше ми папките с музиката и разни други номерца и ме изнудваше да му играя по гегата.  hahaha Щом се съглася връщаше всичко на място.

Моят ми управлява мишката, когато иска да му обърна внимание. Или с GSM-а, или от другия компютър. Последния път, тъкмо щях да пускам някакво мнение и курсорът на мишката полудя. Нахлувам бясна и запенена в детската, а той ми се хили отсреща: "Тъй и тъй си станала, ще ми донесеш ли безалкохолно?".  Joy

# 34
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Вкъщи почти винаги е имало компютър. Чукам вече 20 години на това чудо. Ех, младост, ех, правец 8М, няма такива стабилни машини, вече  Laughing
В новия ни дом си взехме РС заради работа-и мъжът ми, и аз се налага да работим и от къщи. Нет пуснахме като щях да излизам майчински да не ми е тъпо и все се заричам да го спра, но още не съм изтеглила всичко, което искам, а и намирам бързо инфо.

# 35
  • Мнения: 516
За удобство.

# 36
  • Мнения: 103
Опция 1 и 4: работя на него.. и основната работа, и работата след работа, което вече е едно и също Mr. Green

Освен за работа го ползвам и за убий-времето-залъгалки тип БГ Мама или Сладур Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 099
Сега най-вече за развлечение, но преди като работих го използвах и по работа.

# 38
  • Мнения: 2 070
В началото за пишеща машина, филми, музика, общуване.
Сега предимно за общуване.
Доскоро и за работа ми трябваше.

# 39
  • Мнения: 1 938
Съпругът ми го купи, за да си напиша дипломната работа за магистратурата. След като я написах, прекарахме интернет.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 392
4. опция

# 41
  • София
  • Мнения: 1 750
Първата причина да имам компютър вкъщи беше ученето - реферати, курсови работи и т.н. Интернет в началото беше за забавление, после и за комуникация, а през последните години и за работа.

# 42
  • София
  • Мнения: 228
От 1999 година купихме първия компютър и прекарахме интернет. Сега като се сетя какви охлювски бяха скоростите на интернета тогава ...  Laughing
Купихме го от глезотия и предимно го използвахме за чат. Тогава не представляваше голям интерес за мен. Сега обаче така съм свикнала, мъжа ми също, че имаме настолен и лаптоп, защото иначе все не можехме да се разберем на кого е по-нужен пустият компютър  Laughing

# 43
  • Мнения: 6 958
Просто необходимост  Peace

# 44
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Просто необходимост.
И сега се чудя кой да чисти и готви  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт