Мъж, който пише в женски форум?

  • 6 383
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Нямам против нищо мъжете, които пишат или присъстват тука, но да попадам на мъже, които прекарват много повече време тук от мен.... Та аз седя по цял ден!  Naughty

# 16
  • Мнения: 2 978
...........Пък там няма мъжко и женско - всички са с бради и с женски гласове.  Joy


 hahaha Тогава красива баба и дядо, ще са на почит. Joy

# 17
  • Мнения: 852
Лошо няма,хубаво хич,но щом го влече нека пише Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 792
 То спокойно може да се каже, че и жените пишещи в женски форум са кухи лейки  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 423
Гейове не бих ги нарекла, че е
грозно, може би педерунгели.
Много от мъжете са хомеопати.
Има масажисти. Онанисти. Борци
срещу сутиените и малко естети.
Някой и друг журналист или поет.
Готвачи също има. Един Людмил.
Татти и Еди няма да ги споменавам.
Но те като че ли са най-често тук и
на всички нас ни е ясно как и защо.

# 20
  • Мнения: 103
Гейове не бих ги нарекла, че е
грозно, може би педерунгели.
Много от мъжете са хомеопати.
Има масажисти. Онанисти. Борци
срещу сутиените и малко естети.
Някой и друг журналист или поет.
Готвачи също има. Един Людмил.
Татти и Еди няма да ги споменавам.
Но те като че ли са най-често тук и
на всички нас ни е ясно как и защо.

Лисо, тук има един единствен хомеопат. Да не се обърка нещо? Умишлено сякаш.. или пък без да искаш?

(Сега това заяждане ли се води или допълнение/уточнение към дискусията, м?  Rolling Eyes)

# 21
  • Мнения: 516
Барбалекс, разбираме те, ама няма смисъл да коментираме. Губи се ефекта.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 447
Не мисля, че който пише тука задължително е гей или нещо му куца...някъде...

Нямам против мъжкото присъствие тук, но понякога някой се самозабравят и започват, чак мнения и коментари, съвети и какво ли още не по женски проблеми. Като например (сега си измислям де) компетентни изказвания за женския цикъл, сякаш и на него му тече 5 дни в месежца и го късат яйчниците от болка.



# 23
  • Мнения: 185
И защо мъжа,пишещ тук,трябва да е гей,педерунгел или нещо да не му е в ред newsm78
А специално в Клюкарника и ДиС няма нищо касаещо само женската част на форума,т.е.не се разискват чисто женски въпроси Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 447
М, сетих се, че ако жена пише въф форум за коли, значи ли, че е лесбийка. Макар и това да е добре дошло за потребителите там, ако наистина е.  Whistling

# 25
  • Мнения: 5 622
М, сетих се, че ако жена пише въф форум за коли, значи ли, че е лесбийка. Макар и това да е добре дошло за потребителите там, ако наистина е.  Whistling


Стига, ма  Crossing Arms Не е вярно. Пиша във форум за коли, ама изобщо не съм с лесбийски наклонности, колкото и да им се иска на някои мъже..  Whistling

А иначе, какви са мъжете, които пишат в женски форум, мога да кажа смо че определено не са такива, за каквито се представят и каквито им се иска да бъдат  Wink

# 26
  • Мнения: 4 447
М, сетих се, че ако жена пише въф форум за коли, значи ли, че е лесбийка. Макар и това да е добре дошло за потребителите там, ако наистина е.  Whistling


Стига, ма  Crossing Arms Не е вярно. Пиша във форум за коли, ама изобщо не съм с лесбийски наклонности, колкото и да им се иска на някои мъже..  Whistling

А иначе, какви са мъжете, които пишат в женски форум, мога да кажа смо че определено не са такива, за каквито се представят и каквито им се иска да бъдат  Wink

И аз, също, та за т'ва се сетих.  В кой форум пишеш ти  Mr. Green Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 4 392
Какво се чудите? Те не са ли хора?
Търсиш инфо за нещо, вкарваш нещо - си в търсачката и като те прати тук,няма да четеш, а ще излезеш, защото е "женски форум " ли? #Crazy

Днес чух едно хлапе да подвиква на друго: "Ти откога играеш с момичета?" Искаше да го обиди май.. Rolling Eyes
Щях да му кажа пет приказки, но се въздържах. Кльопах си любимия "Делта дабъл карамел' , беше ми гот и не исках да си развалям настроението. Sunglasses
Щот и аз като малка играех повече с момчетата. hahaha

# 28
  • Мнения: 212
Я, специална тема за мен сте пуснали  Grinning. Браво, много добре Simple Smile И ся кво... кви сме мъжете тук че не разбрах... много мнения има, обединете се около едно само...

А иначе, какви са мъжете, които пишат в женски форум, мога да кажа смо че определено не са такива, за каквито се представят и каквито им се иска да бъдат  Wink
Я кажи Бубе за какви се представяме тук и какви ни се иска да бъдем. Много ми е интресно ...

# 29
  • Мнения: 814
Този, който дава такива квалификации, според мен просто не познава форума. Друго обяснение нямам.
Отдавна форумът не е чисто женска територия и много голяма част от темите не са чисто женски.
Темите в Клюкарника са предимно общи, темите за дома - строителство, ремонти, обзавеждане и т.н., има родители на деца с увреждания, има много мъже, които са лекари или специалисти в различни области и пишат тук, все повече са татковците, които взимат дейно участие в отглеждането и възпитанието на децата и не виждам нищо лошо в това да търсят и споделят информация тук... мога да пиша още доста.


Ами да, какъв е проблемът?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт