клетви които даваме

  • 1 593
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 199
пак ще се срещнем след 10 години...  Blush

# 16
  • Мнения: 2 211
Не се заклевам.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не се кълна, но обещая ли нещо - държа на думата си. Понякога ми е много трудно, но принципите ми са си принципи.

# 18
  • Мнения: 3 569
Клетви много рядко давам. По-често ми се случва да проклинам - "Да умреш у кофите", "20 години жена да не видиш", "Хотел да построиш с камъни от бъбреците" и др. такива  Joy

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не се заклевам

# 20
  • Мнения: 312
И на мен ми звучи доста абсурно и по "цигански" човек да се кълне, но..... хора за всичко си има.  Thinking а дори не се и сещам кога за последен път съм чувала някой да се кълне.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не се кълна, макар че са ме карали да се заклевам - сама никога не би ми хрумнала такава дивотия.
И не кълна народа, ако не броим 'триста (числото варира) цирки на гъза да им излезнат', обикновено насочено към Енергото или Топлофикация.

# 22
  • Oslo
  • Мнения: 659
Никога не се кълна. За себе си съм стигнала до извода, че ако се закълнеш никога да не направиш нещо животът (или съдбата) задължително след време те поставя в ситуация да го направиш!

# 23
  • Мнения: 4 733
 Вярвам. Давала съм два пъти.

# 24
  • Мнения: 2 849
Не давам клетви ,тц ...

# 25
  • Мнения: 3 782
Не давам клетви, не и от както хората които са ми давали не са ги изпълнили? Защо да се хабя като няма да стане? Иначе държа на обещанието си, много. Каквото обещая го свършвам.

# 26
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Заклевам се, че никога не се заклевам  Mr. Green

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Един път съм се заклел да пазя родината. Втори път се врекох в съпругата си на сватбата.
И двете клетви ги спазвам ....
но иначе за глупости да се кълна .....

# 28
# 29
  • Мнения: 799
Клетви много рядко давам. По-често ми се случва да проклинам - "Да умреш у кофите", "20 години жена да не видиш", "Хотел да построиш с камъни от бъбреците" и др. такива  Joy
Joy Тая с хотела ще влезе в шофьорския ми репертоар  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт