До Не тази вечер, Жозефина! Или за сватба след години......

  • 1 999
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Нявгаш, като съберем пари и като съм слаба. Laughing
Не влизай ми в сърце отрова, моля, щото аз какво да кажа? Mr. Green
Идеята беше,че докато съберем пари за замъка, пира и моята средновековна рокля за 1000 паунда, сигурно ще съм родила 1-2 деца и хич няма да съм тъй прекрасна като сега, защото съм мързелива Laughing
Мисля в перспектива Laughing

# 16
  • Мнения: 5 370
Ааа, Жози, в Арбанаси и аз ще дойда. Самопоканвам се от сега да знайш! Wink
Немаш проблема. Party Party
Понеже темата вече стана изцяло сватбарска-предлагам да я доразширим с разни готинки идеи, които сме видяли някъде, или чужда сватба, която ни е харесала.
Аз лично съм гледала 3 сватби на Арбанаси-2-те на мои близки, които се омъжиха в Европа едната, другата-в Щатите. Знам, че на чужденците мнооооого им хареса. Третата сватба....ами на третата, бях "воайор". Mr. Green Точно на втората ни среща с мъжа ми -тогава още само се сваляхме по уикендите-бяхме седнали да обядваме в култовия арбанашки ресторант "Люляка". Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И вижте само колко хитро бяха постъпили-сватбата на отворени врати-вътре, отвън-свободна комсумация за гости. Оказа се тогава, че много от обичаите не са му познати-като например, скачането с пита/торта/петел. Хем му разказвах, хем тайничко се надявах на това, което се случи постфактум. Mr. Green

# 17
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ако правите новогодишна баница с късмети или някакъв друг обичай с пожелания, може да сложиш вътре листче с надпис за мечтаната сватбена церемония.

# 18
  • Мнения: 11 607
предлагам да я доразширим с разни готинки идеи, които сме видяли някъде, или чужда сватба, която ни е харесала.

Подкрепям.....защото:


Ние пък на 27.09. правим 15г. от сватбата(казват,че било бронзова сватба).....Нямаме църковен брак......И ми е влязла една муха в главата и ще видя какво ще направя по въпроса за да си го запомним този ден...В края на краищата кой както сам си го направи за да му е весело.....

И друго...на моя му казах,че шаферите са осигурени, собствено производство...А и Жозефина и тя си има едно, тяхно производство...така че този момент не е за изпускане!

# 19
  • Мнения: 3 479

Ние пък на 27.09. правим 15г. от сватбата(казват,че било бронзова сватба).....Нямаме църковен брак......И ми е влязла една муха в главата и ще видя какво ще направя по въпроса за да си го запомним този ден...В края на краищата кой както сам си го направи за да му е весело.....


Кристална сватба е това, Мамо Цоцоланке. Миналата година я минахме. В тази година се подновяват кристалите в дома Laughing

# 20
  • Мнения: 5 370
Ако правите новогодишна баница с късмети или някакъв друг обичай с пожелания, може да сложиш вътре листче с надпис за мечтаната сватбена церемония.
Те това е особено хитра идея. Mr. Green
МАМО ЦОЦОЛАНКЕ-относно датите за годишнина-аз съм лесна, уикендът, който следва годишнината, правим резервация в един наш любим хотел в Говедарци.....само двамцата. Heart Eyes
И се вика рум сървиз, естествено. Twisted Evil

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И моят не искаше и продължава да не иска сватба. Щели сме сеири да правим на хората. Идва ми да го хвана и да го гръмна Simple Smile. Когато направим църковен брак тогава можело Simple Smile
Дайте идеи за по-интересно тържество и място.

# 22
  • Мнения: 953
Аз не съм се отказала от църковен брак и голяма хубава сватба с много гости.
Преди години заради мрънкането на родителите на мъжа ми подписахме само в присъствието на кумовете и родителите ни и ми беше много криво.
Много съм разочарована от това - криеха все едно престъпление правим и не е повод за празник.
Оттогава винаги като гледам снимките от гражданското се ядосвам - това е само  подпис върху хартия, а аз исках да имаме тържество.
Като  спомени имам само мрънкането на свекърва ми и гадостите които направи с цел да провали сватбата, не ми се впуска в подробности но беше много гадно.

За това като порасне дъщеря ми ще си вдигнем сватба за чудо и приказ, а детенцето ще ми е сладка шаферка.

Общи условия

Активация на акаунт