Бихте ли облекли бебето си с дрешки втора употреба?

  • 19 235
  • 462
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 24 467
 PeaceНе съм твърдяла, лично аз, че дрехите- втора употреба са "вредни"- нали тези, които ги ползвате, ги перете? Кое да им е вредното и аз не знам. И на мен не ми звучи логично.
Моите мотиви бяха коренно различни.

# 406
  • София
  • Мнения: 62 595
Добре де, тази миризма в магазина не ви ли дразни?
Виждала съм как ги стоварват, как са опаковани, наблъскани в едни огромни денкове, падат дрехи на улицата ако е скъсан денка, всичко изглежда така, сякаш са за бунището.

# 407
  • София
  • Мнения: 9 898
Ми дразни ме Grinning.Мен ме дразни и миризмата на дрехите от пазара LaughingИ после като си изпера дрешките всичко е ок.
Честно казано като купувам дреха не мисля как е ушита,как е доставена до магазина и прочие..това важи и за нови,и за втора ръка дрехи.Защо,тези,дето са в магазина знаеш ли точно как са пътували от Турция примерно дотук?Надали не са падали по земята...

# 408
  • София
  • Мнения: 62 595
Ми дразни ме Grinning.Мен ме дразни и миризмата на дрехите от пазара LaughingИ после като си изпера дрешките всичко е ок.

За щастие не купувам от пазара. И там се отвращавам.

# 409
  • София
  • Мнения: 9 898
Ти не купуваш от пазара,но много хора купуват,включително и аз.И не бих се отказала да купувам заради лошата миризма.И от магазините купувам,и от пазара,и от втората употреба-зависи къде какво ми е харесало.

# 410
  • София
  • Мнения: 62 595
 Peace

# 411
  • Мнения: 139
И аз ползвам такива дрешки, но не само!
С такава любов прибирам сега нашите за бебето на сестра ми preggo
После, живот и здраве, ще ги ползвам пак!
Ако изглеждат добре, разбира се!

# 412
 newsm78

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 18:26 от bebka krasi

# 413
  • София
  • Мнения: 163
Обличала съм, но дрешките са били от познати. Не виждам нищо лошо.

# 414
  • София
  • Мнения: 62 595

И как да го разбираме
?
(Впрочем, пише се "човекЪТ Ухапа кучето". )

# 415
  • Мнения: 24 467
Може по погрешка да е пуснато тук, авторката с "човека" и "охапа" вероятно е търсела правописните консултации...

# 416
  • Мнения: 750
Хайде мами, не се заяждайте, на някои правописът просто не им се отдава, колкото и да се стараят  Peace
Сигурно е грешка.

# 417
  • Мнения: 24 467
Имам предвид темата за правописните консултации в клюкарника, където хората си пишат открити бисери от форума. Помислих, че там е искала да пише bebka krasi, като дава пример за нещо такова.

# 418
  • Мнения: 3 216
Добре де, тази миризма в магазина не ви ли дразни?


Зависи от кьде пазаруваш. Има такива магазини,в които не мирише ,а и стоката е много качествено подбрана и грижливо предложена.

# 419
  • Мнения: 123
Да, но от дрешките на двамата ми племенника. Струва ми се странно да взимам от непознати. Наистина е хубаво , когато има от кого  да вземеш дрешки, а и те не се износват толкова бързо. Особено при по-малките дечица Peace

Общи условия

Активация на акаунт