Бременни чужбински мами - 14

  • 12 490
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 390


Честито, Сонита!  bouquet
Да ви е жив и здрав Samuel!

# 76
  • Мнения: 2 825
Дивиана, приликата просто е невероятна, яко ти е одрала кожата малката  Simple Smile

Като ви чета режимите се поуспокоих малко, че и мен на моменти ме хващат братята и се чудя как ще се справя, ама 7-8 часа сън на денонощие, хич не ми изглеждат зле. Аз в момента спя по-малко  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 7 914
clara
проблема при спането не е в часовете сън.. а в това, че е накъсан... или поне мен ме зарежда за малко и после капвам бързо, спя малко и пак се зареждам и пак се изморявам и така се въртя в кръг Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 810
ЧЕСТИТО СОНИТА   bouquet

Сърдечни поздравления за големия мъж!

Леко възстановяване и прекрасни моменти с бебчо!

# 79
  • Мнения: 1 550

Me_and_baby,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!


здраве, късмет и мнооооого любов!
Леко раждане и много положителни емоции тази година с бебчо!


Весело изкарване на рождения ти ден! Hug

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 09:45 от Milenski72

# 80
  • Мнения: 4 717
Момичета, да ви почерпя днес удрям 30така Mr. Green



# 81
  • Мнения: 7 914
Me_and_baby

 честити ти 30 години!

Да си здрава, много усмихната, обичана и обичаща жена и мама Hug Hug Hug



ммм каква тортичка eat

# 82
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Весел празник, Me_and_baby !

# 83
  • Мнения: 2 804
Момичета, да ви почерпя днес удрям 30така Mr. Green
Честит Рожден Ден !
Много здраве , леко раждане и много късмет в живота !

# 84
  • NL
  • Мнения: 520
Честито Sonita.Всичко най-добро на вас и малкият Samuel. smile3525
Честит Рожден Ден Me_and_baby. newsm51
По въпроса за спането-аз през нощта почти не спя.Обикновенно заспивам сутрин след 6 часа до към 10.Жалко,че нямам здрав сън тъй като мисля,че сега е му е времето да си поспя добре,че после будуването е сигурно.
Хеуреусе-опасявам се ,че моят съпруг няма да изяви никакво желание да гледа подобни кадри.Мисля дори да му спестя самото присъствие по време на моето раждане.После при отглеждането вече няма да има мърдане Laughing.
Лек ден на всички.

# 85
  • Мнения: 2 804
Моя съпруг до преди да присъства на първото ми раждане говореше колко мразел болници .
И колко гадно било там и т.н.
Когато отидох да раждам вечерта ме приеха и той ме уверяваше , че можел да спи до мен на стола само и само да не съм оставала сама . Изгоних го с уговорката да се върне към 9 сутринта .
Родих в 14:35 на обяд и той се представи блестящо с присъствието си .
При второто ми раждане не беше с мен , защото нямаше на кого да оставим каката !
Но съм сигурна , че нямаше да има нищо на против да присъства стига да беше възможно .
Сега ни предстои да имаме трето дете и аз си зная , че ще съм самичка отново . Гадно ми е за това , че няма да имам никой близък на близо , но живота е такъв . Confused
Като ми дадат детето ще ми мине !
Вчера ходих на лекар и ми препоръча да повторя изследването на урината ми , тъй като съм имала кръв в предишната .
На 17-ти съм на видеозон и ако е писано ще разбера дали ще си имаме момиче или момченце . Живо и здраво да е пък каквото дойде ще е все добре дошло .

Аз за спането не се страхувам ще наваксвам със съня когато и както мога . Голямата ни дъщеря тръгва на детска градина на 17-ти , та ще съм малко по свободна поне половината от деня .

# 86
  • Мнения: 4 390
Цитат
Дивиана, приликата просто е невероятна, яко ти е одрала кожата малката  Simple Smile

Клара, приличаме си, да, но сме различни в боята. Grinning
Me_and_baby, честит рожден ден!  bouquet



# 87
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Честит Рожден Ден Me_and_baby   bouquet  bouquet  bouquet


Здравейте мами,

Да се включа пак за малко с въпроси Grinning

Имам голям проблем - и след първото раждане и сега отново - не мога да отида то тоалетната Embarassed Embarassed просто не може и това е. Дайте съвет Praynig Praynig Има ли някой с този проблем.

Спазвате ли някакъв специален режим на хранене заради кърменето - аз така съм се ограничила, че не знам как ще карам само на нуделн, ориз, картофи и варено пилешко Cry Cry От сега са ми писнали. И тези чайове за кърмачки са повече от отвратителни но ги пия...какво да правя.

Иначе за сега сме добре, днес ни измери акушерката наддали сме 100гр. Въоръжила съм се до зъби за коликите с едни свещички - уж били супер....да видим

Вие къпете ли бебетата всяка вечер? Тук както се изразих по-горе, по немските методики все още не се къпят - а само се обтриват с една кърпа с топла водичка. Малко ми е странно, но виждам, че и така се чувства добре бебока. От вчера започнахме и хапченцата за рахит и за зъбките - за сега добре ги приемаме.
Друго - никаква вода не иска да пие Симон. При вас как е? По колко изпиват вашите бебоци?

Сонитка какво ли става с нея Flutter

поздрави,
Дезита

# 88
  • Мнения: 2 804
Сонита , е все още в болницата .
Една от девойките при италианските майки ни предаде , че се очаква в събота да я изпишат .
Аз не съм пила , нищо за да нямат колики децата ми , ядях почти всичко без зеле ,карфиол , люто , ягоди и яйца .
Децата ми не са страдали от колики , като изключим малката след като веднъж ядох люти чушки .
Тогава даже и до болницата ходихме по спешност , защото започна да ака кръв .
А за къпането аз ги къпех през ден до летните горещини , а през лятото по няколко пъти на ден , но през ден със сапун .
 

# 89
  • Мнения: 7 914
makaui daniela

 аз си зная , че ще съм самичка отново . Гадно ми е за това , че няма да имам никой близък на близо , но живота е такъв . Confused
Hug Hug Hug Hug

dezita

за тоалетната не мога да ти помогна , понеже аз проблем нямах
аз не съм спалзвала някакъв особен режим освен, че  не хапвах люто, прясно мляко ( ама слодолед си ядях) и чесън ( сега като се замисля)  и плодове не съм яла, понеже не ми се ядяха Thinking
на мен много ми помага безалкохолната бира за пълни млекоцентрали Crazy

аз си къпя Ерик всяка вечер като във ваничката сипвам олио за вана.... и след това си го мажа с лосион(през вечер, напоследък всяка вечер) и кожата му е страхотна Peace
а вода не давам- кърмата е достатъчна Peace

Общи условия

Активация на акаунт