Синът ми много се изплаши,трябва ли да направя нещо?

  • 2 181
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
# 16
Заведи го ще помогне,ние водихме дъщерята да и леят куршум,защото се беше уплашила от торбалан,ляха и всичко мина спряхме да говориме за торбалан и няма проблем,пък не виждам нищо лошо в леенето на куршум,според мен помага Peace Grinning

# 17
  • Мнения: 1 426
Нашият форум е пълна веселба отвсякъде. Когато някоя мама каже: "Докторът ми препоръча да не извеждам бебето първите 20 дена, щото има опасност от микроби" - другите мами масово скачат и викат "У-у, това са суеверия, бабини деветини".
Добре, микробите са суеверия. А леенето на куршум е квантова физика, така ли?

# 18
  • Мнения: 3 116
Имах такъв проблем с дъщеря ми когато беше на около годинка и 6 месеца, имаше зверски страх от светкавици. Няколко месеца по-късно вече няма грам страх, сама се справи. А иначе за обясненията, да много обяснявахме. Например "Две облачета като направят чук, става бум" Simple Smile

# 19
  • Мнения: 9 990
Заведи го ще помогне,ние водихме дъщерята да и леят куршум,защото се беше уплашила от торбалан,ляха и всичко мина спряхме да говориме за торбалан и няма проблем,пък не виждам нищо лошо в леенето на куршум,според мен помага Peace Grinning

А не мислиш ли, че именно защото сте спрели да го плашите  детето с Торбалан и страхът е изчезнал? newsm78

# 20
  • Мнения: 4 053
А не мислиш ли, че именно защото сте спрели да го плашите  детето с Торбалан и страхът е изчезнал? newsm78

аслЪ

# 21
  • Мнения: 439
Момичета ,много благодаря на всички ви за отговорите    bouquet
ilenkata, много полезни статии благодаря и на теб  Hug
Моя мушмурук се успокои още на другия ден и сега отвреме навреме повтаря буба,но е спокоен...ще му мислим при следващата буря!

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
е 4ак толкова....това си е естествен етап - израства се, напълно нормално е. гу6каи силно де4ко 6те му мине

# 23
  • Мнения: 640
aз мисля,че гушкане и говорене ще подействат по-добре от леенето на куршум  ooooh!
когато започне да говори за бурята,отклони вниманието му с нещо друго...
newsm10

# 24
  • Мнения: 411
Мен пък много ме ядосаха твоите съседи!!!!Следващия път отиди да им се скараш!!!Да се съобразяват малко!
А за бебчо,правилно казват да си го гушкаш и да му обясняваш за облачетата,и не забравяй да му се усмихваш непрестанно!

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
Ще забрави, просто бъди до него и не го лишавай от внимание и нежност.
На бабини деветини не вярвам! Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Ама че глупост - куршум!!!!
За да се стресне още повече ли!?
Гушкай го, кажи му, че не е страшно, ако трябва, създавай шум ти, така че да види, че няма опасност...

Общи условия

Активация на акаунт