Вълшебно тесто!!!

  • 16 145
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 825
Мисля че тази тема е ненужна, а рецептата е за темата Майсторки на брашното и тестените вкусотии....... Казвам го чисто приятелски.

За втори път те засичам днес, че правиш неуместни забележки Shocked Има една приказка за твоя случай - кога стана циганче, кога ти почерня дупето!
Надявам се да си извадиш правилните изводи! Wink

# 16
  • Мнения: 1 030
Страхотно е това тесто аз съм го месила и с лимонада. Joy
Но ме интересува дали става за пърленка? newsm78

# 17
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Благодаря за рецептата! Точно такова тесто ми трябва!

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Мисля че тази тема е ненужна, а рецептата е за темата Майсторки на брашното и тестените вкусотии....... Казвам го чисто приятелски.

За втори път те засичам днес, че правиш неуместни забележки Shocked Има една приказка за твоя случай - кога стана циганче, кога ти почерня дупето!
Надявам се да си извадиш правилните изводи! Wink
  hahaha
...и ограничи малко публикациите си.Как успяваш на всяка тема да отговориш,че по някога и по два,три пъти.
Нищо лично,но се набиваш на очи и дразниш.

# 19
  • Мнения: 398
Страхотно е това тесто аз съм го месила и с лимонада. Joy
Но ме интересува дали става за пърленка? newsm78

пърленка  ако я направиш,сподели после резултата Peace

# 20
  • Мнения: 2 005
Непременно ще го пробвам Hug

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 398
А на кого да са ?
Разбира се , че са мои,дори и фурната в която съм я снимала питката е моя Joy.
По горе бях писала,че като направя питка, ще пусна и снимка и си удържах на думата.
Това е резултата Peace

# 24
  • Мнения: 730
Страхотно изглеждат! Peace

# 25
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Мисля че тази тема е ненужна, а рецептата е за темата Майсторки на брашното и тестените вкусотии....... Казвам го чисто приятелски.

За втори път те засичам днес, че правиш неуместни забележки Shocked Има една приказка за твоя случай - кога стана циганче, кога ти почерня дупето!
Надявам се да си извадиш правилните изводи! Wink
  hahaha
...и ограничи малко публикациите си.Как успяваш на всяка тема да отговориш,че по някога и по два,три пъти.
Нищо лично,но се набиваш на очи и дразниш.
ами трупа мнения момичето , иначе като е на 17 и не я вземат на сериозно за 20 дни врътна 700 мнения
а по темата ще си го копна това тесто и често ще го ползвам ,много благодаря за рецептата  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 865
Наистина е вълшебно това тесто, майка ми го прави, но мисля, че не слага оцет.
Стават страхотни мекици и за пица е подходящо.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Е вече стана много грозно  ooooh!.

По темата - любител съм на тестените неща и задължително ще се пробва  Peace.
Благодаря за рецептата! Simple Smile

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 576
Мама Барба невероятно вкусно изглеждат питките. И мен ме зариби! Съвсем скоро ще я направя и ще се отчета! Laughing

# 29
  • Мнения: 2 018

Аз не разбирам много от РС, ама като кликнах на питка обикновена и ми се включи антивирусната - някакви вируси лепнах  newsm78, така че видях питката за много кратко - Страхотна е! Не смея да погледна с кашкавала, че не знам какво ще направя пак  Embarassed ...Ама да питам - колко време я пече тази питка - първата и на колко градуса, че на мен това ми е било винаги проблем! На последният прощъпулник, щяхме да си изпочупим зъбите  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт