грешка

  • 1 652
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Нищо няма да му стане от един аналгин.Успокой се и се радвай на бременността си.

# 16
  • Мнения: 1 672
не се притеснявай на бебчо му няма нищо , но нали знаеш колкото по малко хапчета толкова по добре Simple Smile



# 17
  • Мнения: 169
Скъпи мами ,има едно нещо ,което е страшно ефикастно и това е -да се разбие 1 супена лъжица мед в чаша студена вода!
Действа безотказно за глава ,стомах, нисък хемоглобин и т.н. newsm10

nani_m, това е много интересно, което препоръчваш. Само не може ли в топла вода, защо трябва да е студена?

# 18
  • Мнения: 724
Спокойно нищо му няма на бебето и на мен ми се е налагало да взема един аналгин заради зъб.Мен когато ме болеше главата пиех парацитамол и ми помагаше.

# 19
  • Мнения: 1 426
Втеляваш се. При болки в кръста от притискане на нерви след петия месец точно аналгин дават.

# 20
  • Мнения: 1 924
Не се притеснявай.Едно хапче не е проблем-проблем е редовната употреба Grinning
Аз през моята бременност на два пъти пих неподходящи и противопоказни лекарства,но за щастие това не се е отразило на малкия.

# 21
  • Мнения: 5 362
От едно хапче аналгин на бебчето няма нищо да му стане! Успокой се. Hug
smile3521

# 22
  • Мнения: 3 116
В 6 месец бременна изпих една ампула течен аналгин (бях с 40 градуса температура) и после пих 7 дни антибиотик. Резултата го виждаш на аватара  Hug

Всичко е наред с бебчо, спокойно Simple Smile

# 23
  • Мнения: 14 133
Спокойно, миличка!  Hug Не е станало нищо фатално за бебето, повярвай!  bouquet
Peace

# 24
  • Мнения: 4 447
Спокойно, прекалено силно изживяваш нещата, нищо фатално не се е случило! Моли се Бог да е с теб в по-фатални ситуации (дано да нямаш такива), а не като в тази. От един аналгин нищо няма да ти стане, както и от една чаша вино, една цигара или едно кафе, примерно.

Леко бременеене!
 Hug  bouquet

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Спокойно, миличка!  Hug Не е станало нищо фатално за бебето, повярвай!  bouquet

Подкрепям това мнение от собствен опит.С предишната си бременност във втори месец бях лепнала жесток грип с висока Т.Само с аналгин я свалях отново по съвет на лекар.Може да не е препоръчително за бременни ,но си има и допустими дози.Ако не се прекалява няма страшно.Детенце ми е живо и здраво.Не се терзай излищно. Peace

# 26
  • Мнения: 406
Скъпи мами ,има едно нещо ,което е страшно ефикастно и това е -да се разбие 1 супена лъжица мед в чаша студена вода!
Действа безотказно за глава ,стомах, нисък хемоглобин и т.н. newsm10

nani_m, това е много интересно, което препоръчваш. Само не може ли в топла вода, защо трябва да е студена?
Да може и с топла и ще подейства леко слабително за мами които имат проблеми! smile3521

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Това е едно хапче, не си изпила 10. Спокойно, нищо му няма на плода.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 589
Sпокойно, със сигурност няма да  навредиш бебчо с едно хапче. Hug
Аз в петия месец вдигнах 40 градуса температура и в болницата ми инжектираха Аналгин в продължение на няколко дни. Да не говорим, че съм изпила сигурно 4-5 антибиотика, защото нямаше друг начин. Нищо му няма на малкия. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт