Отговори
# 225
  • Мнения: 5 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАЛИ, МОНИ,ГАБЧО,АНДРЕЙ,МИЛА,ВИКТОРИЯ,МАРТА И МАГДАЛЕНА!
Здраве, весело и безгрижно детство, много усмивки, обич и подаръци им пожелавам!





Пипи-айде бе, жена-домъчня ми за теб!Вчера си говорихме с Ива,че не се спираш и как издържаш?Дано се разминете с болестите-Иво го изкара вируса,надявам се да не повтаря.

Пипиоле-май и ние ще го посетим този ресторант Peace

Чакам да се чуя с Рукси, за да пусна анкетка за местоположението на  общия РД.

Еййййй, забравих кафетооооо...............


Ето:





# 226
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,

Първо Честит Рожден Ден на
Ралица, Симона, Габи!
Мили дечица златни,
Да сте живи и здрави, весели, игриви, да растете големи за радост на мама и тате!Безгрижно и пълно с весели, необикновени игри и забави  детство Ви желаем с Калоян Калпазан Heart Eyes
Мили майки  Taigi,  Есi,  aniK!
Честит празник и на Вас!
Пожелавам Ви от сърце прекрасните Ви деца  да пълнят сърцата ви само с хубави емоции и тръпки!Да бъдат всичко онова за което си мечтаете тайно!
 bdbaloni baloni bdbaloni happy bd baloni bdbaloni happy bd baloni

Честит Рожден Ден на ето тези пораснали мишлета
Андрей на мама Velka   
Мила на мама Rady
Виктория на мама checha
Марта на мама martushi   
Магдалена на мама Inka-Malinka 
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59  newsm59 newsm59

Пипи67 Ти се появи бре жено за радост на всички, нейсе Hug
Дано да е само опит за разболяване Confused
Бъдете здрави!

Pipiole
Всичко е много хубаво, но аз си мисля, че малко или много там цените са завишени доста, а пък не е толкова заслужено Peace
Иначе това за детския кът звучи просто чудесно!
Нашата тиквичка обаче иска и мама и тате да си играят с него ooooh! без значение къде сме го завели Tired
Мечи А смей да забравиш кафето, а целия форум се успал hahaha Joy
deata Приемаш ли гости които да запълнят дупката  Joy - все пак няма да си почиваш я Mr. Green
Обичаш ли гости?
И как ходиш и на работа и гледаш децата, кой на училище..., кой дома..., пък и мъж...
Идвааам така да знаеш hahaha Joy

Вчера как се ядосах да Ви кажа направоооооооооо ми идеше.....
Свекърва ми е тук и естествено по 100 пъти повтарям каквото и да бил, даже какво 100 направо си е 1 000 000 пъти и нищоооооооо нищичко, но както и да е.
Обади се както споменах по горе милион път дали да вземела Калоян и аз и казвам НЕ, изчакай ме/бях на фризьор/, след 5 мин пак и така докато ми се обади, че видиш ли била го взела #Cussing out
Луднах, ама знаете ли какво означава лУднАх.....
Чувам го той плаче, стреснал се е - все пак навика си е навик, пък той и мъничък и му тежи детската...
Тичах през глава да стигна при тях Confused
Как така става не знам, просто не знам опитвам се да се държа свежарски, но има няма и като направи някаква такава простъпка убива всичко в мен.
И започвам да изпитвам отново не до там хубави чувства към нея!Все иска Калоян, все тя да го нахрани, облече, изходи, преспи и т.н. ама хич не и пука, че Яни не иска, че плаче, тръшка се...днес от зор да ме изпревари тя да го вдигне от гърнето за да го загащи не му избърсала дупенцето и нашия чеше, дърпа, плаче...Просто оооооооооооох и само ооооооооооох.
А и как са и го дали....какво от това, че едната лелка ни видя на кафето!Тя от къде знае коя и каква ни е тази жена!!! #Cussing out
Днес мъж ми им казал в детската, че не можа така и те май са се напундрили ooooh!
Сега и 12.30 ще я водя на лекар и не знам просто не знам - хем много искам да съм мила, добра тъй като аз истински съм загрижена, но....

Вчера една лекарка и казала колко добър син има, че ходи с нея по лекари и тя като ревнала - това добре, но пак не и мина през акъла, че аз се сещам и организирам всичко и няма естествено едно благодаря или поне да не върви срещу моите желания и тем подобни..... Cry
Не знам, просто не знам..........може би аз не съм наред нещо Cry
Както и да е напълних Ви главата с щуротии и то неясно май, ама ще се пръсна Close


Хубав ден на всички!

# 227
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
 Честит рожден ден на
ГАБЧЕ, РАЛИ, МОНИ, МИЛИЧКА, МАРТА
Бъдете живи и здрави мънички мишленца и растете с много усмивки

Ех, че богат откъм рожденници ден  Hug

съни- айде жена , чакам те с отворени обятия  Flutter .......ние по принцип в нас винаги сме били като хан....много хора , всеки влиза-излиза , нооооо и всеки си има задължения  Laughing
А за твоята свекърва кво да кажа.... #Cussing out..опитай се да не се ядосваш ,но пък дръж на своето   Hug
пипсън- ама и ти 10000 дини под 1 мишница носиш  Party

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
МОМИЧЕТА, БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА  Heart Eyes   Heart Eyes  Heart Eyes
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, КОИТО СЪЩО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!!! БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ   bouquet

# 229
  • Мнения: 1 859
 И аз благодаря на всички за поздравите! Много сте мили!  bouquet  bouquet  bouquet
Искам да честитя празника на  Рали,Марта, Габчо и Мони. Да растат весели и щастливи деца! newsm59 newsm59 newsm59
 Отивам да оставя капаро за детския рожден ден в неделя ще е  и после ще тичам да се приготвя за бабите довечера. Хубав ден момичета!
 Съни, искаме пък и ние от специалните поздрави Laughing

# 230
  • Мнения: 739
Здравейте,
много благодаря за милите пожелания!
На сърожденниците пожелавам много щастие и всичко най-хубаво, да растат здрави и усмихнати и да слушкат мама и тати!!!
аз също се позагубих, но много работа Sad и да не ви се оплаквам сега. Много целувки на всички, много весели празници да има!!
Чакам среща на кръчма и много моля този път подбора на дати да изключва лунната ми диета  Mr. Green

# 231
  • Мнения: 529
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛИ МЪНИЧКИ ДЕЧИЦА  Heart Eyes БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ПАЛАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честито и на вас мамчета  Grinning   bouquet Изкарайте един чудесен и слънчев ден, специално за вас  Heart Eyes

Такаааа, аз вчера писах, писах, писах, редих едни мърди мисли на екрана и по средата на моето вездесъщо творение взе че спря тока  Thinking
Това ме наведе на други мъдри, но не толкова прилични мисли  Naughty
Мариска, първо спри да пишеш за тез убавини, че аз ще взема да изтипосам моето нелепо сравнение  Mr. Green Joy Снощи поради липса на други свещи, запалихме тези от сватбата, беше романтично, но се размрази хладилника  Rolling Eyes днес все още вярваща в доброто се събудих с надежда днес малкия пак да ме зарадва с добро поведение в яслата - той обаче ме "зарадва" с кашлица, но друг тип, не като предишната от онзи ден. "Нищо" казвам си, отиваме пак до поликлиниката, после до работата да си събера бумаги за домашно и бегом у дома да се гледкаме с Дарко, нали и аз съм със същия модел кашлица... пък ще ПОизчистя, ПОсготвя, ПОподредя... обаче се сещам, че 10 дни сме без топла вода - ремонт някакъв на важен младостки топлопровод... и това добре, не е толкова фатално. Обаче сега спряха и студената вода - ремонт на друга тръба - водопроводна... и такаааа, Мариска, да вземеш да не пишеш за тези красоти известно време  Mr. Green Joy  Joy Joy
Имам все пак една добра новина - Дарко вчера изкара цял ден на ясла и се държал много прилично - дори спал на обяд  bowuu Другата добра новина е, че шефката днес каза, че и този път няма да ме уволни, но ще помисли сериозно над предложеното ми повишение .....
Иви, Съни, "маш от тука" депресии. А-ма-ха  Wink Иви, честито за първата най-трудна месечинка   bouquet
Съни, всеки път когато свекито се държи "неподобаващо"  Mr. Green аз си мисля каква ли свекърва ще бъда един прекрасен ден. После се успокоявам - дано да си имам снаха, а не снах, че в тези времена....  Wink Горе главата, благодарностите обикновено ги раздават, ама друг път...
Пипсън, и аз искам да съм хубавааа, но ако не може, дет се вика поне търчането е полезно за формата, а ядовете поддържат адреналина и младостта  Joy 
Пипиолее, направо и на мен ми се приходи на ресторантче, но нашата работа с Дарката е като с Яни на Съни - трябва всички да сме строени в редица да си "гаеме", това ядене и други работи - и те друг път  Whistling
АниК и аз да си кажа за първите симптоми сополи и кихане - веднага давам Панадол (противовъзпалително), Виброцил, Вит. С, чай, мед, лимони и каквото бабешко се сетя на момента. После вече си се лекуваме 7-10 дни. Вече дори си мисля, че такова нещо като "пресичане" или "стопиране" не съществува. Започне ли си вирусче, си дава докрай. Днес педито ми каза, че можем да пробваме една ваксина - Бронховакс на хапчета. Дава се 3 месеца - 10 дни серия и после 20 почивка и така три пъти. Моля ви, ако някой знае повече за нея, ще съм ви много благодарна да обменим опит, че за първи път чувам  Outta Joint
Дани, толкова се радвам, че сте добре  Hug с удоволствие бихме посетили двора, после ще помагаме с разтребването  Party Вдъхнови ме с този салон за разкрасяване. Аз обаче, май ще посетя твоята партньорка - фризьорката, че в главата съм като разплетена дамаджана, като небрежна извадка от български анимационен филм от 80-те и трябва малко да се приведа в приличен вид.   
Спирам до тук, че много досадих  Embarassed сейвнала съм си постинга, та и да спре тока, ще си го пусна аз  Crossing Arms друг път  Joy, а сега ще поработя, преди да са ми резнали кабела на нета, че то друго не остана да ни спират  Joy



 

# 232
  • Мнения: 137
Здравейте  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  НА РАЛИ,МАРТИ,МИЛА,ГАБИ И МОНИ.ДА СА ЗДРАВИ,ЗАСМЯНИ И ЩАСТЛИВИ

Много весел празник днес. Peace

ПИПИ много се радвам ,че се появи.Дан ода се оправят бързо болните у вас.  Praynig

Съни не се ядосвай,мила.ТЕ май повечето свекърви са такива.Признава само какво е направило синчето,а че всичко е организирала снахата-това не се брои.
При нас е същата работа.Дори катоподарим подарък на племенничката в Търговище,се казва"АУУУУУ,какъв хубав подарък е купил чичо"Ама ,че чичо и хабер си е нямал какъв е подаръка преди да го поднесем.....е друга работа....

Галче,браво на Дарко.И поздрави за работата-дан ошефката ти наистина обмисли повишението ти. Peace

Бобчо добре свиква с яслата.Вече спи там 6 дни и аз го взимам към 17ч Hug

Хайде лек ден,момичета   bouquet
 

# 233
  • Мнения: 393
Честит Рожден Ден на всички празнуващи дечица!! Да растат здрави и да носят много радост на мама и тати!!!
А на прекрасните им майки- да бъдат все така мили, грижовни, обичани!!
 
Аз се изгубих напоследък, едвам сварвам да ви изчета, много пишете Mr. Green
Днес оставих Митко за пръв път да спи в яслата- резултата е ,че не е заспал, а плакал и отидох скоропостижно да го взема Cry Дано да свикне поне до 14ч да стои ,че трябва да се връщам да работя другата седмица Praynig
Галче, така ме развесели с поста си, макар че повечето неща са си гаднички, но ти се справяш геройски и стоически Hug
Съни, спокойно, май всички свекита така реагират, и аз се дразня, но добре че се виждаме рядко Wink
И аз съм лекинко изнервена и депресивно настроена, въпреки наближаващия празник Tired Много ми дойде- учебна година, ясла , нооооо веднага се сещам за Иви и ми минава Heart Eyes Миличка, дръж се, разсейвай се с приятни занимания когато можеш и всичко скоро ще си дойде на мястото Hug Hug
Марис, местенето е кошмар, но като чета ще си заслужава Laughing От всичко ,което описваш най-много искам да има свястни детски площадки около нас Как е Ади, свикна ли с градината? А ти ошета ли подобаващо магазините Mr. Green
Пипи, определено липсваш- появявай се по-честичко, де Naughty Елена при коя свекърва е не разбрах newsm78 Дано се разминете с болестите Praynig
Деатка, при вас започна ли учебната година, как е ученика? Нашият е на моменти- ту му се учи, ту го наляяга такъв мързел, че ........голяма борба пада, чак понякога нямам сили ooooh!
В нашата ясла не дават да се носят торти, за това ще занеса дребни сладки и сокче, чудя се за госпожите нещо отделно да занеса ли newsm78 И въобще той горкия още не е свикнал какъв РД ще изкара там Rolling Eyes Дано се позабавляват, пък аз като го взема ще му осигуря веселбата Laughing
На всички желая хубав ден!! Много усмивки Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 15:27 от kemy

# 234
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
kemy Crazy направо не ме питай за учебната година..почнахМЕ на 23август...и от тогава е голяма какафония. Всичко с клизма -сутрин ставането в 7,45 /защото започват в 8,30/  е истинска мъка ,излежава се ,мърмори, дудне сбърчил вежди,пустосва...хайде към 7,55 става...после се почва-оправяне на чанта /защото вечер посмъртно не иска, само аз ако се разкрещя ,но вече не ми пука и съм си дала отвод  Whistling /; дрехи-почти всеки ден облечени наобратно- и аз лекичко и тактично намеквам, че все пак ръбовете са от вътрешната страна  Tired, ; миене на зъби-божееееееееее кой е измислил това зло....е все едно го карам с пила да си ги пили  Joy ; закуска- приготвям аз хем закуска за сутринта ,хем и обяд за 12 часа  ooooh!, с това поне проблеми няма....и към 8,20 с хиляди ръчкания от моя страна ,че ще закъснее ,яха колелото  и тръгва..иииии ..спокойствие до 15,30 - тогава се прибира ама толкова уморен ,толкова скапан "горкия"  Joy и се буха и заспива Shocked.спи до 17-18 часа и след това пак с ръчкане започваме да учим ЗАЕДНО  Whistling, или по -точно той учи квото учи и после тежката артилерия /АЗ/ минавам и правим корекции, пиша непознати думи ,превеждам , оставям го да гинаучи и после го изпитвам  Mr. Green........и то станало 21 часа вече Joy
А през всичкото това време трябва да изведа Макси и евентуално и Марти идва с нас /тогава програмата се сгъстява  hahaha /, да напазаруваме ,да сготвим -/това обикновено вече Павел го прави  и да кажа че се справя почти професионално.Взехме си и машна за хляб така че той е и хлебар в къщи/ ,да пооправим къщата , да поиграем с Макси и да му обърнем и на него нужното внимание,  да поотделим време един за друг  Flutter ... да си прочета форума  Laughing,да се поизкъпя е т.н..а и трябва да съм усмихната, спокойна, ведра, неуморна и винаги на разположение на всички......и съвсем забравих да спомена, че и ходя на работа  Joy  Joy  Joy ......ей това е
та кеми ,пък и всички други...... у нас просто е весело  bowuu

# 235
  • Мнения: 529
Деатка, разби ме   bouquet това е невъзможна комбинация  Crazy  Grinning но идеята за мъжа готвач ми харесва. Аз кат са разготва и то време за работа станало ... а секс кога бре джанъм  Joy 

# 236
  • Мнения: 393
Деатка, то все едно нашето ежедневие описваш ooooh!Само дето още не съм тръгнала на работа, но и това ще стане и тогаваааа Tired Ще изтърпим някак, хайде и други неволи ще ни дойдат до главите, важното е да сме здрави Hug Ти кърмиш ли още?

# 237
  • Мнения: 5 393
Сложих Иво да спи, мога да седна пред компа вече. Wink
Деата-ежедневието ти в никакъв случай не е скучно Joy

Кеми- горе главата Hug

Дейзи- браво на Бобчо Heart EyesОх, аз съм на нокти за Понеделник,по принцип не съм такава, но сега ми е едно..... Rolling Eyes

Гал-съжалявам за неприятните битовизми,много е досадно и в такъв момент се усеща колко сме зависими от тези неща,които приемаме за даденост(ток и вода)

Съни-една голяма прегръдка от мен HugАбсолютно те разбирам и направо се учудвам на търпението и желанието въпреки всичко да поддържаш нормални отношения.


Вчера ходихме на цирк.Беше забавно, макар,че самият цирк не беше от най-добрите.Иво беше послушен през първата част.После излязохме навън за 15 минутна почивка, имаше въртележка с коли, направи едно кръгче и като ревна за още, а шоуто започва....Та откара около 15 минути як рев, та трябваше да стоим отвън,да не разконцентрираме каките дето ходеха по въже.



# 238
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Rady
Лелееееееееее Съжалявам искрено, зло да Ви забрави както се казва!
Специални поздрави за теб и скъпата ти дъщеря!
Моите извинения нека бъдат поднесени по следния начин.

Тъмна нощ измина,
горе на небето!
Слънцето изгрея,
буди се детето.
Със усмивка на уста!

Майка ранобудна
милий глас му чува,
на ръце го взима,
сладко го целува.

Нежни думи му реди,
да е живо, здраво
дълги, дълги дни!

Честит Рожден Ден на прекрасната ти рожба!

# 239
  • Мнения: 1 859
Съни, миличка зная, че просто не  си ни видяла Hug Пошегувах се, а в отговор получих най-милите думи! Благодаря,много ме трогна!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт