За Home Test

  • 7 033
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
 на мен в аптеката ми извадиха 4 вида мисля и аз все взимам от Шуър Чека  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 19:12 от Kasidy

# 16
  • Мнения: 9 093
Хубаво си и правиш Grinning

# 17
  • Мнения: 1 353
на мен в аптеката ми извадиха 4 вида мисля и аз все взима от Шуър Чека  Rolling Eyes
Кога мислиш да го правиш? Ще чакаме да кажеш ей Laughing

# 18
  • Мнения: 4 733
В събота или ако успея да устискам до неделя... Стискайте палци Hug

# 19
  • Мнения: 1 353
В събота или ако успея да устискам до неделя... Стискайте палци Hug
Ми аз лично ще ти стискам.И даже ще чакам с нетърпение резултата,въпреки ,че знам че ще е положителен Hug

# 20
  • Мнения: 7 640
на мен в аптеката ми извадиха 4 вида мисля и аз все взимам от Шуър Чека  Rolling Eyes

 а защо? Защото аптекарите го набутват наред заради комисионните?
Виж му чувствителността и прецени дали искаш точно него.

# 21
  • Мнения: 326
на мен в аптеката ми извадиха 4 вида мисля и аз все взимам от Шуър Чека  Rolling Eyes

 а защо? Защото аптекарите го набутват наред заради комисионните?
Виж му чувствителността и прецени дали искаш точно него.
Колко е чувствителността на Шуър Чек-а??

# 22
  • Мнения: 7 640

Колко е чувствителността на Шуър Чек-а??

при никое положение не е по-висока от тази на другите "обикновени", които не стига, че са двойни, ами са и почти два пъти по-евтини.
На тях пише 25UI, а на Шуърчекът е май 50UI.
Мразя го заради факта, че навсякъде ти го набутват, а прехваленият тест не фигурира в нета де-факто, а да пише чувствителност 99% е подигравка направо.

# 23
  • Мнения: 989
Чувствителноста на Sure Check е 25UI. И аз много се нервя, че само него предлагат и вече,като ида в аптеката направо питам дали имат други тестове освен Sure Check, а най-много ме е яд като нямат и започват да ми обясняват, че той бил най-добрия.  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 4 733
 В събота ми е важен ден, казвайте какъв да взема  Hug

# 25
  • Мнения: 1 952
Kasidy, в събота ли ще решаваш теста?
Може да си вземеш от тия с чашата, уж били най- надеждни, ама каква им беше марката ... не ми е толкова акъла, че да си спомня ooooh!

# 26
  • Мнения: 4 733
В събота, да. Ако успея да устискам до неделя ще е по-добре Laughing. Ако се сетиш за името ще съм ти благодарна  bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
В събота, да. Ако успея да устискам до неделя ще е по-добре Laughing. Ако се сетиш за името ще съм ти благодарна  bouquet
Шуър Чек му е майката - всичко останало е бош лаф работа Party
Касиди - стискам палци да е + Hug

# 28
  • Мнения: 133
а като на шуър чек няма легенче-пишкам в стерилна чашка нали.ами ако чашката е замърсена оказва ли влияние на чертичките.

# 29
  • Мнения: 7 716
Не е задължително чашката да е стерилна, този тест отчита  хормон, а не е бактериално изследване.

Общи условия

Активация на акаунт