Последна лятна немска ´07 Nr.43

  • 18 120
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 122
Ехе какво не ни харесвате на летищото, много си е хубаво Laughing
Бискъра честит рожден ден!

Ели_дм, как така ще ти пуснат парното на 1-ви Ян? Ти си с малко дете Naughty. И аз преди живеех под наем при една луда и го пускаше само като стане под нулата?!! Ама бях малка и глупава и си мислех, че това е ред и закон в ДЕ !

Ох Приятелка много се смях за содата Joy, а ........има я при турците Naughty


Здравейте ,мамчета,как сте ...Нашият дивак  ни направи луди тази вечер #Crazy,много плака,много се нервира ,не разбрах от какво ...първо се напъваше да ака,после като се изака вече нямах обяснение за рева.Дали защото вчера имахме толкова гости и нещо се е претоварил ли newsm78  Всички много му се радваха и го дундуркаха,може множко да му е дошло...
 За погачата да ви кажа,накрая се отказах да правя питка,защото времето беше много кнапп  и  намерих едно много добро алтернативно решение - отидох в бекерайницата и оттам купих една много хубава прясна питка с розинен и манделн...супер беше на вкус и така си спестих много работа и нерви ,в случай че нищо не излезеше от моята питка.Сега всички ме сметнаха  за голям готвач    chef bowuu,но после си признах  hahaha Joy
 
 
mugel,не на 1 януари,ами на 1 Октомври ще го пускат парното ни.Продължаваме да се греем с тая печка,взе да ми писва вече....

# 241
  • Мнения: 592
Wie lustig. Party

това ме4е, ако го гледаШ пове4е от един , два пъти Ще стане досада както фроШа, твиити други подобни

Добро утро

# 242
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Хора, как е на немски хавлия с качулка за по-голямо дете - като халатче - търся на големия ми син халат за баня с Бениамин Whistling Whistling

# 243
  • Мнения: 461
Kinder-Kapuzen-Bademantel

# 244
  • Мнения: 47
По въпроса за детските градини........... За неработещи мами или дето учат, детето може да стои макс. 5 часа, а за работещи 7 часа. Градината работи до 18 часа, в петък до 16 часа. Храната е екстра, ако искаш детето да обядва там, т.е. това което готвят в градината, сутришната и следобедната закуска си ги носи и съответно обяда ако не плащаш за него. От време на време искат да занесем по един стек носни кърпички, плодове и зеленчуци. По цял ден има едно плато с нарязани плодове и докато играят си хапват. Така поне е в нашата градина.

Поздрави на всички!

# 245
  • Мнения: 592
Честит рожден ден на ШоШи  newsm59

Да си zдрава и Щастлива ти и твоите съкровиЩа   bouquet

# 246
  • Мнения: 1 584
Моин моин,

Тази Шоши, която днес е рожденничка не е май нашата newsm78

Ние изгонихме най-после свекитата и сега установявам колко голям ни е всъщност апартамента и колко тихо и спокойно можело да бъде hahaha

# 247
  • Мнения: 1 178
За много години на Бискара и на Шоши  newsm24
детска градини тепърва ни престои, ще zапочнем 2 пъти в седмицата zа по 2 часа, но какво ще струва нямам и на идея, но каквото и да ми поискат ще го дам, жадувам zа 2 часа тишина, доколкото ще я имам само с малкия.

Брей, видяхте ли новините - родителите на Мадлийн май ще излязат виновни за изчезналото си дете/ в Португалия/. И то след такава медийна драма.... Ужас!

таткото (лекар) приzнал, че е давал успокоителни на децата. между другото един колега на мъжа ми с четири деца  също е давал, вие какво мислите бихте ли прибегнали до такава крайна мярка?
аz често съм си мислила zа някой лексотанил, но zа себеси, zа малките и преz ум не ми е минавало, но аz имам само 2, не искам и да си помисля какво е с 4 деца.

# 248
  • Мнения: 1 178
Майра, поzнато ми е чувството, особенно спокойствието което настъпва след като ги иzпратим.
Приятна вечер.

# 249
  • Мнения: 1 768
КаЗвам -"zдравейте"по късни догми,но беz потретяне! Wink

Нямам време zа форум денем,тъй 4е по но6ите 6е е.. Crazy

4естито на праЗнува6ите рожден ден.Много zдраве и късмет! Laughing

В4ера бях на подстижка и колорацион..Добре са го иzмислили хората.. CrazyДо раменете една цена,под раменете друга..А ако ти е много гъста косата о6е по-друга цена..Цяло лято бях със светли ки4ури,та ре6их сега да си потъмня иЗцяло косата..Скромната цена бе6е 80 евро..Косата ми била много дълга,а и много гъста на вси4кото отгоре..Те да дойдат да видят в България как е,4е всяка втора мадама там е с коса под кръста.Тогава не 80,ами 800 6е искат.. JoyАбе иzредиха ми куп при4ини, Mr. GreenПреживях го,но много от ки4урите иzоб6о не се промениха.. #Cussing outТа така...Май от едното не6о,стана ни6о..Та скоро пак 6е се zапътя,но не и към Кът енд Гоу #Crazy
Вие с каква боя се боядисвате и какъв цвят?А колко 4есто?

Някой да е ходил на Дисни Ленд в Париж? newsm78Имаме планове да zаведем малката,ама наистина не и е времето о6е,но на кой да го докаже6.. WhistlingПолу4и подарък zа там,та май  майка и най-много 6е намаже от армагана..Като дете ми бе6е това ме4тата.Да посетя Дисни Ленд.Не се осъ6естви като дете,zатова на дърто 6е е.. EmbarassedКога е най -подходя6ия сеЗон zа там?
Има тука мами,свърЗани със Франция..Може ли да раЗкажат?!Лиске,Мистик?! newsm78Някой да е бил с децата?
Мъжът ми е бил като дете във Флорида на Дисни Ленд и каЗа,4е е готино,но как да мъкна бебка   до там,zаради един Мики Маус,Доналд Дък или Пинокио.. #CrazyМного е дале4 все пак..А и нито 6е ги раzпоzнае.. hahahaТа zатова питам zа Париж.. baby_neutral

От няколко седмици  правим стаята на Микаела.До сега спе6е при нас в спалнята.Бяхме и направили детски кът,но дойде време и zа нейната си ли4на територия.По план на мама....Тип принцеса..Татито каzа,4е със теzи роzовии се 4увствал,като в пуффф Confused,ама купон да става.. JoyТа така.. Сега съм на вълна Снежанка,Пепеля6ка и Спя6тата красавица.. Flutter
Мами,а как иЗглеждат стаите на ва6ите деца? SunglassesМоже да си открадна някоя идейка? Wink

Мистик,роклята е много хубава..Хайде,повеждай хорото,4е и аz 6е се хвана след време на него. Peace

Муни,раЗбра ли,4е  Васко Кеца е навър6ил теzи дни 57 години? #CrazyЕвала му,няма да остарявам тоЗи 4овек.. PeaceСтрахотен глас има. Party
Успе6на седмица и се паЗете от студа до колкото е въzможно.. Naughty






Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 03:02 от Vessito

# 250
Котарана, не бих дала, zащото не zнам как би се отраzило на детето. В смисъл то zа да недоволства и да ми къса нервите сигурно има причина, нека иzраzи какво чувства , zа да може да му се помогне и да се намери решение. И шнулито ми се струва тапа zа уста. Когато детето реши да се иzкаже, а на теб не ти се ще да слушаш му zапушваш муцунката  Rolling Eyes блях, ами ако някой zапуши твоята  newsm78

# 251
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Добро утро!
Не бих й дала такива медикаменти! Ужасена съм и не искам да  повярвам ,че има родители/ още по-лошо, ако са лекари/ , които го правят.
Не бих се учудила вече на нищо...четох една тема в здравния ли беше, или в нашите деца....доста родители го правят Shocked
Даваха се хомеопатични лекарства на малки деца/ колко са хомео...е друг въпрос.../.
Как влияе на практично здраво дете, никой не може да каже...
Това ,че имат 3 ли 4 деца, не е сериозно оправдание.



Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 10:06 от Шехи

# 252
  • Мнения: 3 423
Много е дале4 все пак..А и нито 6е ги раzпоzнае.. hahahaТа zатова питам zа Париж..
Да, Веси, няма смисъл да биете толкова
път, след като няма да ги разпознае. Виж,
тези от покрайнините на Париж, са друго.
Но и аз не съм ги виждала. Не си падам по
подобни паркове, някога ходих в Трептоу,
ама нали после шефът забегна с парите за
Перу, та сега йок лунапарк.  И на някакъв
до Бабелсберг съм ходила, ама преди поне
15 години. Чувала съм, че във Франция парк
Астерикс бил по-хубав от Дисни, но не мога
да потвърдя. Предполагам, че и вие ще сте
едни от жертвите на марката Дисни. Но пък,
ако това ви е детска мечта, изживейте си я.
Във Франция е хубаво и скъпо по всяко време.

Дай снимки на новата кичара, а, да те видим,
разхубавили ли са те, загрозили ли са те, а?

Успокоителни никога не съм вземала, против
съм да давам и на детето си. Имах навремето
през 1990 в университета една колежка, дето
все си тъпчеше детето с успокоителни. Ревяло.
Няма да й казвам името, щото сега е популярна.
Срещнах преди време мъжа й на някаква опашка
в София, каза ми, че се били развели. Детето им
като нищо вече може да има свои деца. Някога
се чудехме как така го блъска с лекарства, но тя
самата вземаше (особено по време на сесия), та
що пък и на детето си да не даде. Тъпо и тъжно.

Бляк, Шехи, ква е тая повръщня, дето си пейстнала?
Като видя розово, ми прекипяват стомашните сокове.
Това е цветът, който наистина не понасям. Не мога да
си представя жилището ми да загрозява такъв мегакич.

# 253
  • Мнения: 11 329
Еееееееееее, Лис, ти пък!
Нека е кич, ама ти си имаш чомачко.
Нашия кич е двоен. Веднъж Пепеляшка, веднъж Мечо Пух. Двама с претенции! hahaha
Аз и да пусна идея, на Веси няма да и свърши работа - с двуетажно легло и много много шарено и пълно с кич Mr. Green

Веси, мъжа ти е луд да иска да ви води на Дисниленд. Ако оставите Микаела на бабите - да, ама иначе... Crazy
Не си е работа.
Веднъж съм била на увеселителен парк подобен на Дисниленд - малкия беше на 40 дена. Ставаш на луд да гониш голямото, да търчиш с количката, да мъкнеш багажи...
Замислям за за такъв екшън за другото лято. Вече са големи, разбират, могат да изпитат някакво удоволствие.
Иначе си е жива утрепия.

Майра, честито уголемяване на къщата Wink

# 254
  • Мнения: 2 907
Първо честит рожден ден на Бискара! Бъди здрава и много щастлива!   bouquet

В Дисниленд съм ходила преди 10 години поне, с баба и дядо + останалото семейство. Голяма е лудница. Опашки пред всяка атракция. За мен е стрес, а и аз не обичам влакчета и други екстремни усещания. Но най-лошото от всичко е тълпата. Блъсканица и 15 минути опашка преди да ти дойде реда да влезеш някъде. Всичко е много скъпо. Един ден не стига за всичко, предлагат се формули за 3 дни, даже и хотел има за родители, които не могат да отказват на децата си  Grinning Само дето хотелът е 4 звезди и познай с какви цени.
На мнение съм, че всичко пак стига до парите, ако имате бюджет 1000е САМО за Дисниленд може да си изкарате сигурно много добре - 500 за хотел, 500 за Доналд и Пинокио  Mr. Green

Досега не се изказвам за родителите на Медлин. Но още в началото като изчезна детето бях изумена от лишените им от чувство и емоция лица. Едни тъпашки сорати, с гадно излъчване. Тогава мисля казах на Р. , че ако моето дете беше изчезнало нямаше с такова добичешко спокойствие да се показвам и направо парадирам пред камерите. Моят мъж ми каза, че и той също. Така че изобщо няма да ме очуди ако са те. Нека обаче изчакаме.

Аз пък обичам розов цвят.  Peace

Веси, аз ползвам боите на Шварцкопф. Моят цвят е "рубинрот".
Малко преди Бг. бях на фризьор тук, взе ми 70е, абсолютно нищо не направи, боядиса ме с някакъв цигански цвят, станах оранжева, бях бясна. В Бг. се подстригах за 5 лева, останах доволна от резултата. Даже и оставих повече, но няма да казвам колко  Wink

Общи условия

Активация на акаунт