Последна лятна немска ´07 Nr.43

  • 18 122
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 521
Виии Сюююз.
И аз искам принцесено легло Crossing Arms   Grinning.

Честит рожден ден на Бискара  bouquet. Много здраве и късмет ти желая.
И на ШоШи, честито, ако е нашата, ако е чужда, само наздраве Hug .


За взимане/даване на непредписани, а понякога и на предписани, но с недочетени листовки ми знаете мнението. От друга страна бащата е лекар, значи би трябвало да е на ясно какво прави, т.е. за мен случайно и инцидент в цялата работа няма...много жалко. И в другата тема писах, че родителите за мен са невинни до доказване на обратното, ама май ще се окажат прави тези, които чертаеха драматични сценарии още в началото. Луда работа. Все пак ще си ползвам бебефона по-спокойно, ако се разяснят нещата по случая.


Весе, мен също ми резнаха главата с 80 евро като сменях кичурите на цял цвят. Получих за подарък проба шампоан и балсам и гучайн за 10 евро за следващата ми фризура Mr. Green. Е тогава си мислех, че ми трябва Лексотан без рецепта.
В Дисниленд Париж съм била преди 5/6 години - има доста атракции за малки деца, но не и за толкова малки. По-добре изчакайте до следващата есен - тогава ще може да се вози поне сама на въртележките, а и ще разбира от закачките на анимационерите. За сезон - средата на лятото не бих отишла. За Нова година правят невероятен бал - ако изчакате 4/5 години с посещението ти гарантирам, че и ти и щерка ти ще имате спомен "до живот" Peace.

# 256
Стана въпрос zа ясли и градини.  В нашата ясла ни каzаха , че от Октомври zапочва програма , държавата плаща част от сумата zа ясла или градина. Към 19 Септ. се попълва бонусхефт в общината и те пращат на яслата каква част от сумата ще поемат. Тъй като цената на яслата zависи от доходите то съответния раzмер на това доплащане също.
ще се обадя да питам zа повече инфо, но ако някой от вас вече има , може да сподели

# 257
  • Мнения: 1 768

Веси, мъжа ти е луд да иска да ви води на Дисниленд. Ако оставите Микаела на бабите - да, ама иначе... Crazy
Не си е работа.

А той си мисле6е догодина,да стане малката поне на две..То4но бабите и дядовците спонсорираха zа Дисни Ленд,докато съм о6е във ваканция да сме идели.. CrazyЗа нас 6е е със сигурност приятно иzживяване,но zа Мики няма смисъл. Whistling
Мистик,аz си мислех,4е е по -скъпо в Париж..6ом каzва6,4е е само 1000 евро zа уикенда.Охоо,добре до6ло. Mr. Green
А zа айфеловата кула сигурно много се 4ака,нали?! #Crazy

Не6о по думите ви,не сте много впе4атлени от теzи паркове.. Rolling EyesЖалко.. Sad

Лиске,никакви снимки няма да пускам.. NaughtyОт две години 4акам,ти да пусне6 поне една снимка да те видя?? ConfusedА мене си ме виждала ве4е.. NaughtyНито можах да те видя като дете,нито сега като не дете..Уж zа кордели ми каzва6е да съм видела...Докато zацепя как е паролата,май си махна снимките.. newsm78
А zа6о не харесва6 роzовия цвят?Толкова сладурко стои на малки моми4енца..А и това е цвета на принцесите все пак,нали Ве4и?! Wink
Абе, я ако не ти представлява трудност прати няколко снимки на стаята да видя,как си комбинирала Принцесите с Ме4о Пух.. Peace

А къде подреждате на децата си плу6ените игра4ки???Тъпо ми се вижда да ги zавра в Spielzeugtonne. Crossing Arms
А теЗи Хенгенетце ...Не мога да ока4а 10 все пак.. #Crazy




# 258
  • Мнения: 1 768
Виии Сюююз.
И аз искам принцесено легло Crossing Arms   Grinning.

С 4исти матраци или не? Wink Joy

# 259
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Това е само"опаковка" към обикновено легло и струва към 90 евро

# 260
  • Мнения: 193
Здравейте момичта Laughing,

това за хаповете, няма да го коментирам, като юрист знам, че е nakazuemy във всяка държава, а й всеки го знае.....ако се докаже може да им вземат и другите дечица. Бедните мъничета, скоро четох, че едно дете не може да избира родители и  е аусгелиеферт в ръцете им, всеки го знае да Sad, но сега разбирам пълния смисъл на думите!

Веси, Disny е много хубаво, ще се почувсваш дете Laughing, за малкото както е казала сърфи още е рано.

За zените ние бяхме в Дм-Zеитен беше много скъпо, а сега всичко е евро, наистина е много комерсиално направено, всичко е с марката Disny и е безбожно скъпо.

Идеалният сезон е сега до ноември, няма такива опашkи, лятото е ужас Naughty!

чакане..........часове..

За фризöрите тук, и аз така отидох на промо 35 евро реклама, платих 65!!!!! Бях поdстригана на КРИВО Sad! И това не бях преживявала, срам и позор в БГ моите приятелки ми се посмяха, оправих си косата там за 10 ЛВ! Да живеят родните фризöри!

# 261
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ооо виждам, че не само аз имам инциденти при немските фризьори.

аз си реших проблема: ходя във Wella, правят Schulung и си търсят модели.
подстригват страхотно, боите са професионални, правят ти кичури, каквото искаш.

има винаги по двама консултанти - един за цвета на косата, един за прическата.

малко дълго трае, но предпочитам по-дълго и читаво, отколкото експерименти с някой азуби Naughty

а и е без пари Party

за увесилителните паркове: ходила съм в Moviepark май е в Ботроп....не си падам по такива неща...
там май не беше скъпо newsm78

# 262
  • Мнения: 3 521
Веси, ето ти снимки от стаята на Симона.
Съветвам те най-приятелски да си вземеш, колкото се може по-малко мебели, с колкото се може повече чекмеджета и закрити пространства. Кошовете за играчки са много удобни и абсолютно необходими, другият вариант за прибиране е някоя ракла или ратанови мебели, които да ползвате хем за столчета, хем за кошове. На реда в къщата се слага край, когато започне да прохожда детето. С времето става все по-зле и по-зле. От СD-regal стават много удобни лавици за бебешка козметика и/или малки плюшени играчки и пр. Книжките пак можеш на тях да ги слагаш, но аз имам зад викелкомодето монтирани допълнителни полици и там ги каширам. Остави си много място за игра,  в моята къща в момента е хит №1 да се играе на индианци и имаме разпънати 2 палатки с тунел между тях в детската Whistling Mr. Green.

# 263
  • Мнения: 2 907
Как ще е малко 1000е бе Весе  Shocked Не смятам пътни там, смятам ви примерно хотел + разни дреболийки като захарен памук, салаттелер ( въх каква дума на кирилица  Laughing ) или дъждобран ако завали Simple Smile Но щом не са проблем парите - летс гоу. А и няма да има такива опашки през есента. Ние мислим в Ойропапарк да идем, но когато дребито разбира повече. И там не е лошо.

За Вивка. Информирах се при познати за вайнфеста. Всички ми се смеят, ставали големи побоища там всяка година  Laughing

А в момента самолет до Венеция е 1,99е Simple Smile Отиване и връщане излиза 4е на човек и аз като се разгорещих, понеже края на октомври имам РД и си рекох да изненадам моя мъж. ОБАЧЕ като погледнах хотелите. Една стая в хотел 2 звезди струва 180е! Какви са тези цени?? В град като Страсбург в центъра на града една стая струва 50,60 евро за 3 звезди, във Венеция се изхвърлят...
Другите две вероятности са Дъблин (засега билетът е 19,99 в едната и 25,99 в другата ) или Стокхолм ( 9,99е в двете ), но идея нямам как да резервирам най-обикновен бед&брекфаст. Повече от 80е на нощ няма да плащам!

А в края на месеца пак ще ходим у родителте на мъжа ми. И този път са резервирали да се ходи на ринген. А в отбора на Маркнойкирхен имало двама българи и само си представям ужаса като бащата на Р. ме натресе да говоря с тях...всеки път е така  Sad

# 264
  • Мнения: 3 423
Ох, мила Веси, защо не харесвам розово ли?
Защото е инфантилен, дебилен, грозен цвят.
Лигав до безобразие и безчовечност. Затова.

Мистик, аз обмислям също някакво пътуване.
Току-виж пък сме се и срещнали, а.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 15:06 от Liska

# 265
  • Мнения: 3 521
Mistik, а на отиване/връщане няма ли да направите един кратък престой при мен?

Във Венеция хотелите са с безумни цени, но има много частни хотели/къщи, които се водят шпар и е повече от прилично - плащахме 120 евро за двойна стая на 5 мин. от палата на Доджиите Peace, носеха на закуската в стаята и т.н.(виждала си снимките май?). В Местре е още по-евтино, но трябва да се возиш на влак.

# 266
  • Мнения: 11 329
Ох, мила Веси, защо не харесвам розово ли?
Защото е инфантилен, дебилен, грозен цвят.
Лигав до безобразие и безчовечност. Затова.

Няма да те запознавам с дъщеря ми, да знаеш! Crossing Arms

# 267
  • Мнения: 2 907
А за Валенсиа ( Испания ) е най-най изгодно, ама като ми се ходеше в Италия... Иначе полетът е супер изгоден също, хотел 3 звезди в центъра е 80е на вечер, със закуска и екстри.

Сърфи, става дума за петък, събота и неделя обратно. Летим от Карлсруе. Няма как да дойдем. Ама има как ако го организираме другояче  Wink

# 268
  • Мнения: 3 521
Мистик, жалко Sad, мъдрувай за срещата. Виж този хотел във Венеция http://de.venere.com/hotel_venedig/san_marco/hotel_caneva.html?ref=344383  Peace

# 269
  • Мнения: 1 584
Мистик, ако не държиш на романтиката във Венеция - може да отседнете в Местре. Влаковете са по 1е и се стига за няма и 10мин Peace Ние бяхме в някакъв курорт Лидо ди Йезоло. Там също не беше лошо, но е по-далечко. Но пък хотела беше на плажа - не че тогава през май не умряхме от студ де  Crazy

И аз замислям едно пътуване за около 3.10 да използваме почивния ден. Искаше ми се през Италия и евентуално Швайц ама още нищо не сме измислили ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт