Последна лятна немска ´07 Nr.43

  • 18 121
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 911
Здравейте, девойки.
Дисни един уикенд иzлиzа действително 1000 евро, а храната не струва. Инфо от преди три седмици.
Стаята при нас е семпла, бяло, синьо и zелено. Крави, жирафи, овце. Ми момчешка.
Фриzьор в Германия си е и скъпо, и не винаги добро. Но пък миналата седмица ходих тук и се върнах сред редиците на русото. Иzлеzе ми 140 лева. Но пък мойта коса е до кръста (по точно беше) и е гъста. Мноооого съм доволна, само дето ми се скара фриzьорката, че я карам да боядива руса коса руса (бях я потъмнокестенявила).
Мистик, сигурно ще искате да сте в центъра, но просто като анрегунг ето това местенце
http://www.alcovadeldoge.it/index.asp?lng=ted

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 16:46 от Сердика

# 271
  • Мнения: 3 423
Ей, ама и вие сте се хванали за тия 1000 евро.
Весито нали ви каза, че парите нямат значение.
Кой ли не обича да харчи чужди пари все пак, а?!
Веси, не ги слушай, това са само 333 евро на ден.
Това са по 41 евро на час. Нормална надница на
висшист все пак. Хайде, да не ставаме дребнави.
Да гушнеш и Мики, и Мини, и Доналд, абе всички.
Опитай се да ги заговориш на английски, само така
ще разбереш, дали са истински, и дано да са, щото
иначе може да почувстваш, че си се минала с 1000 евро.

# 272
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
 Можете да  си "изплакнете" очите!
http://www.muralesmaravillosos.es/enlaces893361.html
Притворено вече и на дело от една испанска мама!    bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131295&view=1&photo=1

Да не правя "историите" на Приятелка и да ме гледат нагрочено, от къде мога да купя сладкарски бои?
В Бг купувах великденски и ги ползвах за сладкиши, но тук нямам никаква представа къде да ги търся!

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 18:50 от Шехи

# 273
  • Мнения: 911
шехи, лебенсмиттелфарбе, навсякъде, където има по-голямо раzнообраzие на сладкарски продукти. Сто процента в супермаркетите на Кауфхоф, Карщадт и въобще по-големите.

# 274
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Оф, такива магазини у нас нема!  Close
Има кауфланд, там където е щанда за декорациите на сладкиши запях...ама нищо такова не видях. В каква опаковка са и в какво състояние, течно, прахообразно?
Мога ли с тях да боядисвам бял шоколад/ трябва да са маслено разтворими/..?

# 275
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Шехи, виждала съм в Реал. бяха  в пакетче, прахообразни...

# 276
  • Мнения: 3 423
В REAL съм виждала бои.

# 277
  • Мнения: 11 329
Шехи, щом пазаруваш в Кауфланд, ги търси точно на тези щандове - на Швартау от серията Декор има, в малки тубички, течни боички, пише как се разтваря.

# 278
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Мерси на всички! Утре отивам на лов!
Лелееее, гледайте хората какво правят!
Че , аз тая торта трябва да я рисувам 10 дни!  Shocked

# 279
  • Мнения: 47
И още нещо по въпроса за детските градини. И аз ходих с малкия на детска градина цеееееееееели две седмици. Според немските психолози така се адаптирали децата по-лесно. Но тази теории при нас не издържа (сигурно защото сме си българчета), още се оставяме с рев.

Ако случайно има някоя, която има и ученик особено в по-малките класове нека ми пише на лични искам да попитам нещо.

Поздрави на всички

# 280
  • Мнения: 47
Шехи, до колкото съм запозната това не се рисува. Това са готови рисунки върху специална хартия, която се яде. В БГ бяха много актуални.

# 281
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Аха, на всичко отгоре....има специални бои под формата на спрей. Едното парче 6 евро!
Ще търся нещо по лесно за рисуване!  Mr. Green Ех, защо не е момче! Най- лесно се рисува футболно игрище! Купуваш и  захарните футболисти и готово!

Какви учебници търсиш?


Урааааааа...
същата  индианска торта , декорацията -"хартията" и индианеца струва към 9 евро!

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 19:51 от Шехи

# 282
  • Мнения: 3 423
И още нещо по въпроса за детските градини. И аз ходих с малкия на детска градина цеееееееееели две седмици. Според немските психолози така се адаптирали децата по-лесно.
Кво две седмици, на мен ми казаха до месец.
Сигурно им е приятно да си говорим, знам ли.
Разбира се, не мисля да протакам толкова.

Шехи, според мене тези торти са за деца, които
вече вдяват какво виждат пред очите си. Впрочем,
в Реал съм виждала и разни перлички, сърчица,
розички, мозички, каквото ти душа дава и иска.

# 283
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Лисо , права си!
 Това е  за нас! Да си начешем егото, да има красиви снимки, които да й показваме ,когато порастне. Пък и ние ще го празнуваме в градината, нека да се порадват и другите деца!

# 284
  • Мнения: 11 329
Новичка, разчисти си кутията! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт