тенденциите при чантите есен-зима 2007

  • 5 911
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Да бе ясно-аз съм ги виждала само в САЩ и съм влизала в техни магазини! Не споря, че са световноизвестни Grinning
В цял свят ги има, последно ги видях в Букурещ.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз пък хич не обичам големи чанти... Confused Виж, сребърна може и да си купя - кефят ме.

# 17
  • Мнения: 952
за чантите специално явно няма да съм с модните тенденции,защото не обичам големите чанти Rolling Eyesкаквото слагам в малката слагам и в голямата, с тази разлика че в голямата го търся по дълго време Mr. Green.

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 1 654
COACH
Прави ми впечатление че тази форма присъства в повечето нови колекции които разгледах.

# 20
  • Мнения: 1 800
Дам-невероятни са! Аз бях в щатско за около година и там просто тези чанти бяха по всички списания и всички звезди-така наречени бяха с такива чанти и куфари. Аз си купих една такава чанта от БГ, ама съм сигурна, че е имитацийка Mr. Green

Аз живея тук и не съм забелязала да са толкова популярни сред звездите Peace Има много добри техни имитации, които много хора носят. Звездите носят малко по- скъпички -Louis Vuitton, Tod's и т.н

# 21
  • Мнения: 3 830
Тенденциите за чанти са: лак; множество метални катарами,нитове, висулки; украсителни шевове; прозрачни материи.
Чантите са по-малки като размери и преобладават цветове като: лилаво, сиво,  бяло, черно, сребристо, златисто.

# 22
  • Мнения: 436
Тенденциите за чанти са: лак; множество метални катарами,нитове, висулки; украсителни шевове; прозрачни материи.
Чантите са по-малки като размери и преобладават цветове като: лилаво, сиво,  бяло, черно, сребристо, златисто.

Ако е така - ще бъда модерна, значи. Съвсем наскоро си купих една страхотна чанта - с апликации лак, нитове, висулки, обаче червена  Heart Eyes Супер е! Нищо че червеният цвят не е в листата, пасва си идеално с новия ми колан (също червен лак) и много добре се връзва с дънки  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 417
Тенденциите за чанти са: лак; множество метални катарами,нитове, висулки; украсителни шевове; прозрачни материи.
Чантите са по-малки като размери и преобладават цветове като: лилаво, сиво,  бяло, черно, сребристо, златисто.

Само с малкия размер не съм съгласна, големи са даже меко казано, те са си цели пазарски чанти Wink Много обичам големи чанти, ама те пък май са прекали с размера, не че имам нещо против Simple Smile обаче как ще си намирам нещата вътре newsm78

# 24
  • Мнения: 1 975


Eto tazi e straOtna. Bih si q kupila, naistina Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 1 176
Тенденциите за чанти са: лак
Не харесвам аз.  Whistling
А за големината-според зависи, нито малки, нито много големи харесвам.

# 26
  • Мнения: 126
Определено съм фенка на големите и мащабни чанти ,които не ме карат постоянно да съм под напрежение дали всичко би ми се събрало.
забелязах ,че всички витрини по магазините тази есен са пълни с огромниииии...грамадански (точно мои тип0чанти
Ще трябва да се направи май щателна проверка на всички магазинчета.....най-вече да се види как вървят от към цените Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 5 317


Eto tazi e straOtna. Bih si q kupila, naistina Heart Eyes
И на мен. Hug

# 28
  • Мнения: 13 512
Наистина е крайно време някой да запо4не да внася Coach   в България. Също така и Guess.

# 29
  • Мнения: 1 368
Наистина е крайно време някой да запо4не да внася Coach   в България. Също така и Guess.
Ох, Монде и аксесоарите им искам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт