Как да отбия малкия без да го стресирам?

  • 1 231
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Момичета, благодаря за отговорите.
И аз мисля да пробвам с АМ преди сън с надеждата да намалим нощните ставания, но за сега не съм голям оптимист щото моят син даже вода едвам му давам с шише, но ще видим.... Пробвала съм нощем да му предложа вода вместо цица, но и дума да не става, върти глава и пищи и заради таткото и самата мен(щото умирам за сън) пак си давам цицата, та сън да има. Но до кога... като ще ми се налага да ме няма понякога.  Една нощ се наложи да прекара с баба си и я побърка, а и той душичката сигурно се е чудил какво ли става?
Мисля че ще  е нужно мноооого търпение и воля......

# 16
  • София
  • Мнения: 2 686
Тинтири-Минтири, а АМ-то как го даваше, с биберон ли?

Да, с шише. Той познаваше бибероните на шишетата още от новороден, защото, когато имаше колики едно от малкото неща, които му помагаше да се успокои беше биберона от шише, натъпкана с памук  Rolling Eyes. Залъгалките не ги искаше (да уточня, че да не се питате тая жена за биберон-залъгалки не е ли чувала  Laughing). Около 6-тия месец, когато захраних, започнах да давам и по мъничко водичка, та и тогава още повече свикна с шишетата. Отначало му беше странно млякото. Не, че не му харесваше, но усещаше, че е различно, дърпаше се, кокореше се и после пак пробваше и така. След няколко седмици реших да сложа малко бисквитка в млякото и така вече окончателно му се хареса  Laughing. И до сега така си го папаме, с бисквитка. Иначе се мръщи.

Общи условия

Активация на акаунт