Когато времето е без значение

  • 1 358
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Не ми се е случвало. А искам... Sad

# 16
  • Мнения: 494
Случи ми се последно преди 10-тина дни,когато бях сама на почивка за цееели 4 дни.Не ми се връщаше отново в "живота по режим"(какъвто е с двете ми деца Simple Smile),но се върнах-няма начин...всяко хубаво нещо си има начало и край-така е и с почивките.Ще почакам още малко да поотраснат децата и заедно ще се откъсваме от гадния град.Нямам търпение!Без часовници,без телевизия,без интернет.(Ооооох,свърши и това лято,а вече правя планове за следващото...размечтах се Laughing)

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Всяка година, когато се събираме компания и отиваме на палатки на морето  Hug
Безвремието е една малка част от всичко, което те връхлита на една такава почивка.

Иначе, не, никога не ми се случва. Винаги знам, ако не точно, то приблизително, колко е в момента. Все има нещо за правене свързано с час, дори и да съм отпуск (среща, работещ магазин, новините, обаждане и т.н.)

# 18
  • Мнения: 1 163
Когато всеки юли останем за 1м.на палатка на язовир Доспат-това от 24г на сам никой не поглежда часовник,баща ми дори си го оставяше в къщи.Идва момент в който не знам коя дата е,ама супер си е newsm41

# 19
  • Мнения: 3 521
Случвало се е няколко пъти.
Не е лошо, но не е и моят начин на живот това. Просто не съм чак толкова романтична.

# 20
  • Мнения: 1 684
Три дни, четири нощи Laughing
Миналата седмица.
Не ми се беше случвало от много отдавна, даже не си спомням предишния подобен случай, което ме навежда на мисълта, че може и да е нямало такъв.
Без часовник, без нет и без мобилен.
Първо ми се наложи да напиша н-мейла, че от...до...не съществувам и да не се опитват да ме намерят.
После се наложи да се преборя със собствената си зависимост от вторите две, защото часовникът, така или иначе, го ползвам само за тежест на китката и никога не го поглеждам.
Първите няколко часа бях в очакване на всички световни катаклизми да се случат едновременно Laughing На сутринта имах усещането, че съм в отпуск поне от месец и поех най-отговорно обещание пред самата себе си да ми се случва отново, поне веднъж годишно.

Общи условия

Активация на акаунт