И отново за пижамките на Дисни

  • 8 235
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 711
А добре,да проверя за нас.Днес имаше в един магазин на Раковска по 13 лева,но най-малкия размер беше "4",а за нас щеше да е голям.Казаха,че спират да ги зареждат,защото...не разбрах.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние ще носим размер 4.

# 17
  • Мнения: 205
А на Борово ходи ли?Нямаше ли?



днес точно гледах в един магазин им правиха зареждане,крайната цена идваше към 12 лв.предпочитам да не пиша кой е,че са ми приятели и може да го тълкувате като реклама,ако иска някой на лични

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
А на Борово ходи ли?Нямаше ли?



днес точно гледах в един магазин им правиха зареждане,крайната цена идваше към 12 лв.предпочитам да не пиша кой е,че са ми приятели и може да го тълкувате като реклама,ако иска някой на лични


пиши на лични, моля те!

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 16:42 от slan4ogled

# 19
  • Мнения: 2 211
И аз се интересувам. Можели да пуснеш ЛС и на мен?

# 20
  • Мнения: 1 311
днес точно гледах в един магазин им правиха зареждане,крайната цена идваше към 12 лв.предпочитам да не пиша кой е,че са ми приятели и може да го тълкувате като реклама,ако иска някой на лични

Ако може и на мен координати на магазина, моля

# 21
  • Мнения: 4 970
Ако не беше споменала 4е са ти приятели, нямаше да се тълкува като реклама. Защо не пуснеш информацията за магазина направо тук, за да не те затрупваме с ЛС? Как може да се спомене  името и описанието на едни магазини, а на този - не.Аз не виждам смисъл Thinking

# 22
  • Мнения: 3 926
На мен не са ми приятели и често си пазарувам в магазин Пуф-Паф в Борово на улица Топли дол, точно зад големия цех на Лучано. Имат ишлемарки на Гап и Еспри - чуднички дрешки на поносими цени. Пижамките са по 10.50 лв. Понякога имат дрешки и на Лапин Хаус, като едно култово палтенце се продаваша за около 30-тине лв. Предвид цените на Витошка.... направо си е супер Grinning

# 23
  • Мнения: 205
Ако не беше споменала 4е са ти приятели, нямаше да се тълкува като реклама. Защо не пуснеш информацията за магазина направо тук, за да не те затрупваме с ЛС? Как може да се спомене  името и описанието на едни магазини, а на този - не.Аз не виждам смисъл Thinking

добре,но не ме нападайте.магазина е плами,в изток е,на тарас шевченко 5

# 24
  • Мнения: 3 576
Такива пижамки да се намират някъде по-към Люлин, че всички изброени са ми доста далече......

# 25
  • Мнения: 5 255
Вмъквам се с въпрос, все пак става дума за пижамка  Laughing
Миналата година Лиорена пусна подобна тема, аз ще използвам тази  Wink
Някъде да има от този тип пижамки  newsm78
Размер 3 Т Rolling Eyes
В чужбина има до 5 Т, но в БГ....
памучни с/без чорап

# 26
  • Мнения: 1 883
А на Борово ходи ли?Нямаше ли?



днес точно гледах в един магазин им правиха зареждане,крайната цена идваше към 12 лв.предпочитам да не пиша кой е,че са ми приятели и може да го тълкувате като реклама,ако иска някой на лични
Аз също се интересувам  bouquet

# 27
  • Мнения: 10 758
Вмъквам се с въпрос, все пак става дума за пижамка  Laughing
Миналата година Лиорена пусна подобна тема, аз ще използвам тази  Wink
Някъде да има от този тип пижамки  newsm78
Размер 3 Т Rolling Eyes
В чужбина има до 5 Т, но в БГ....
памучни с/без чорап
И аз търся такива.Ако видя ще ти кажа.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 688
МИналата година взех две такива от TCM,но бяха 2Т,не съм се интересувала дали има по-големи.

# 29
  • София
  • Мнения: 847
Пижамките на Дисни спират да ги шият в България, затова са до изчерпване на количествата - това го знам от доскорошен "производител". Последно купих с Мини Маус за 7 лв., но от провинцията.

Общи условия

Активация на акаунт