От коя банка теглихте кредит?

  • 5 205
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
"Алианц"

# 31
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 309
  Peace

# 32
  • Мнения: 1 897
Да разкажа и аз за ДСК.Влизаме в банката около 16.00.
Двете служителки/начервени лелки на видима възраст над 50/ седят и си цъкат/с два пръста и костенурска скорост/ на комповете нещо адски важно,а ние чакаме повече от 20 минути.Те явно чакат да стане 17.00 и да си тръгнат.
Най-накрая набирам кураж и се отправям към една от двете-питам за ипотечен кредит.И тя веднага ми казва,че с доказан доход няма да стане,а с недоказан лихвите били много високи-по-добре било да се откажем.Да,де ама ние не сме и казали още какви са ни доходите и по какъв начин имаме намерение да ги докажем. Започвам аз да обяснявам, а тя само повтаря "Не, няма да стане".Съпругът ми и той обяснява и се започва 10 минутен спор "ще стане/няма да стане", /пък  предварително сме проучили условията на банката-знаем,че отговаряме по всички параграфи/.
Случайно разговорът ни чува друга служителка,която се намесва в наша полза и става ясно че все пак отговаряме на условията и кредит може да ни се отпусне.Започваме да говорим по-конкретно за параметрите на кредита.Изведнъж лелката се присеща да попита: "А вие деца имате ли?", и като разбра ,че имаме дете ни изгледа победоносно и заяви "Е,тогава няма да стане!".Не разбрах защо да не стане-дохода ни е достатъчен и при 3-членно семейство.Явно на лелката не и се занимаваше с нас и се чудеше как да ни разкара, че да не и отваряме работа.
И на мен не ми се занимаваше повече. При такова обслужване още преди да сме теглили кредит,какво да очаквам в следващите 20 години, ако го тегля от там.Отказахме се от ДСК-веднъж и завинаги.
В това време при другата лелка се запъти един господин,който също искаше да бъде обслужен.
Още с репликата му 'Добър ден' в лицето му бе натикана табелка с надпис :'Почивка!', без повече обяснения.
Часът беше 16.45-краят на работния ден наближаваше. Най-после.
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 16:41 от Ulia

# 33
  • Мнения: 5 178
Ами да от ДСК друго няма какво да се очаква.. докато се пенсионират лелките от соц ДСКаса, соц отношение..
А младите девойки дето ги назначават за смешни пари едва ли дълго ще стоят.. И там като в Експреса ходят да направят малко стаж в банка и търсят такава, в която плащат заплати

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 942
ПИБ, обслужват ни дебитните карти. Дадоха ни кредит с един процент по-нисък. Засега не съм имала проблеми. За ДСК не искам да говоря, отврат Sick

# 35
  • Мнения: 544
Моят е потребителски от Експресбанк Peace

# 36
  • Мнения: 355
sherr, от думите ти разбирам, че служители на Кредитланд има във всяка банка, така ли? И как така са безплатни консултациите. Може ли малко по подробно да обясниш, моля.

# 37
# 38
  • Мнения: 10
tititi, не мога да ти отговоря имаш препълнена лична кутия на съобщенията.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 816
ОББ и Пощенска банка.

# 40
  • Мнения: 685
Пощенска банка! Но скоро няма да съм техен клиент вече... такова мотане , такава "организация", безумно обслужване... В който и клон на банката да съм била явно политиката на обслужване е против клиентите, а фирмата в която работя им е корпоративен клиент.  Thinking
 
Загубиха ме като клиент и доста голяма част от колегите ми - не че им пука! #Cussing out

# 41
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Родителите ми теглиха ипотечен кредит от Райфайзен, а ние с мъжа ми ползваме кредитна карта Euroline, която се обслужва от Пощенска банка. За сега условията по нея ме устройват и вече сме купували доста неща, включително теглихме кешово пари и се възползвахме от една промоция за лихва 9% и успяхме да върнем парите в срок. Никоя банка нямаше да ни ги отпусне за толкова кратко време, нито при тези условия.

# 42
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Райфайзен

# 43
  • Мнения: 120
Пощенска, но от офиса им в Банишора на Мария Луиза. В офиса им в Бизнес Парка в Младост4 един ме беше побъркал от глупости, а беше очевидно как "не му се занимава с глупости"  Twisted Evil

# 44
  • София
  • Мнения: 1 511
Ние сме с 2 кредита - от ОББ и Булбанк.
Определено в Булбанк служителите повече ми допаднаха като организация и изпълнение на задълженията.
В ОББ са все още прекалено консервативни.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт