От коя банка теглихте кредит?

  • 5 202
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
за ипотечен мисля, че няма да стане тая врътка Laughing

# 16
  • Мнения: 338
Пощенска банка

# 17
  • София
  • Мнения: 3 787
Пиреос

# 18
  • Мнения: 2 309
Пощенска банка  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 289
ОББ.

# 20
  • София
  • Мнения: 794
Надявам се до седмица-две и аз да въведа тук гласа си Wink Най-вероятно ще е Пощенска

# 21
# 22
  • Мнения: 89
В момента теглим от Пощенска.Но най добре се свържи с  Кредитланд,те ще ти обяснят всичко с подробности,ще ти покажат нагледно условията във всички банки и няма да ти спестят таксите, комисионните,застраховките и т.н. както постъпват банковите служители.Консултациите при тях са за сметка на банката,а те работят изцяло в интерес на клиента!Безкрайно съм благодарна на служителката им от Варна,без нея може би още щяхме да се лутаме.Аз имам преференции в ОББ заради работното ми място,но се оказа че въпреки това в Пощенска е по-изгодно.Без Кредитланд нямаше да го разбера.
Успех и много късмет ви желая! Hug

# 23
  • Мнения: 204
Зависи от обслужването в съответния офис. Аз мразя ДСК-Разград, което не значи, че и в другите градове са толкова груби, мързеливи и ...глупави. Парите ми се превеждат най- съвестно всеки месец и си стоят по разплащателна сметка, защото няма кой да ги прехвърли по сметка на заема. Имахме договор да си плащаме тока и водата по банков път, за което трябваше да ползваме преференциална лихва по- ниска с един процент. Да, ама пак няма кой, да не говорим,че не успяхме да ползваме преференцията поради тяхна грешка, ами не можехме да си платим и сметките в брой, защото били заявени за плащане по банков път. И накрая една руса г-жа ми каза: Абе госпожо, толкова ли сте глупава, че не може да разберете, че нямате пари по- сметката. След кратка справка се оказа, че парите са по сметката, глупавата не съм аз и доста хора вече не стъпват там. Това за Разград

# 24
  • Мнения: 547
И не само в Разград е така тази банка. Почти същото важи и за клона им на Преслав във Варна. За разплащателните им сметки за плащане на ток, вода и т.н. и проблемите с тях фермани мога да напиша. Но няма смисъл. Вече съм доволен бивш клиент на ДСК.
П.П. Гласувах.

# 25
  • Мнения: 302
Ние теглихме потребителски кредит от Си банк.Там лихвата беше най-изгодна,таксата за обработка на документите най-малка и срока за погасяване най-дълъг/до 10г. а в др.банки беше до 7г./.А обслужването-перфектно!!! Peace

# 26
  • Мнения: 5 178
И не само в Разград е така тази банка. Почти същото важи и за клона им на Преслав във Варна. За разплащателните им сметки за плащане на ток, вода и т.н. и проблемите с тях фермани мога да напиша. Но няма смисъл. Вече съм доволен бивш клиент на ДСК.
П.П. Гласувах.
И в централния на Чаталджа са ужааасно "любезни"..
В Разградкия ДСК една офца ми искаше 25 лв такса за да ми направи справка за движението по сметката за предходната година.. та трябваше да и обясня, че тая такса я дължа ако искам официален документ, но за да принтне от програмата 5 листа, никога не са ми взимали пари.. След кратък и мил  разговор се разбрахме Simple Smile
Там има и друга - тя ми е любима, дето пише с два пръста по клавиатурата и винаги се прави на супер заета , да не идеш на нейното гише..След като веднъж затвори под носа ми, а чаках 10 мин пред нейното гише и детето бях оставила на една мама в градинката, дигнах малка гиролтийка.. После демонстративно влизах с количката!!!!

# 27
  • Мнения: 5 178
Така, както си го описала ми се изясни, но за потребителски може и да стане, но за ипотечен си държат почти еднакви лихви, понеже сумата е голяма и не искат да изтърват клиенти  ooooh! Мерси все пак, ще се поинтересувам по темата, че ми предстои теглене на потребителски скоро време  Tired

Имаш сметка да рефинансираш (така се казва, когато с кредит от една банка погасяваш заем в друга) само ако имаш значителна разлика в лихвите. Рефинансиране направиха хора, които са теглили своите заеми преди 4-5-6 години, когато лихвите по ипотечните бяха около 12%, а рефинансираха на 7-8%. Много банки се усетиха и вместо да губят клиенти, просто свалиха лихвите и по старите кредити.

# 28
  • Мнения: 10
Привет!

Уважаеми дами, може би едни от най-добрите условия по-жилищните кредити има "С.Ж.Експресбанк". Просто и липсва достатъчно реклама, с която ни заливат останалите банки. Има еднократна такса, няма годишни такси, защитена е със застраховка живот на кредитополучателя - така, че и дори в най-лошия случей - застрахователната компания ще плати остатъка от кредита, а не наследниците.В първия момент това е разход, който няма задължителен характер в някои банки, но ако не дай си боже се случи нещо - труда на живота ти ще отиде на "вятъра".Имат постоянна лихва, която преставлява базисен на банката + надбавка - не е плаваща както при други банки. Не се работи с доход съобразно членовете на семейството, така че и хора с по малки доходи биха взели необходимата им сума. Не на последно място са и служителите - любезни и не "спестяват"  детайлите.
Много бързо изработват кредитите.Мога да добавя и още куп подробности, но изложението ми ще е прекалено дълго.
Така , че приятен избор!

# 29
  • Мнения: 1 006
Понеже първия път не успяхме (глупост някаква голяма от наша страна)  Embarassed, сега се записвам да следя темата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт