oт кога в бьнджи?

  • 1 400
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 894
колко бе мацки струва това чудо
интересно и полезно ми се струва newsm78

# 16
  • Мнения: 1 155
Едното на 4 месеца в това: . Другото на 4 месеца в това: .
Всичко зависи от детето. Ако умее да поема част от тежестта на крачетата си е готово за джъмпер, но палците му трябва да докосват земята без да скача (палците, не цялото ходило).

а къде има такива бънджита от снимката? Искам да си купя такова, незнам от къде? newsm78

# 17
  • Мнения: 1 269
колко бе мацки струва това чудо
интересно и полезно ми се струва newsm78
http://family-bg.com/prX_160.htm?osCsid=c3cb546789032154a80f77a1055615a9    нашето е такова  Peace

# 18
  • Мнения: 1 559
Никога. Бънджито е тотално ненужно /според мен/.  Naughty

И според мен.

Не сме ползвали нито бънджи, нито проходилка. Едва ли има ортопед, който да подкрепи подобни идеи.

# 19
  • Мнения: 5 401
Никога. Бънджито е тотално ненужно /според мен/.  Naughty

Точно така мисля и аз! Люлки, бънджита, проходилки и други изкуствени стимули на детето са ненужни! Това са търговски трикове за мен!   bouquet Детето най-добре си знае кога е готово да си стъпи на крачетата, кога да се изправи, да пролази и да проходи. Имайте доверие на природата, мами, не на фирмите-производители, които печелят!

# 20
  • Мнения: 1 924


Точно така мисля и аз! Люлки, бънджита, проходилки и други изкуствени стимули на детето са ненужни! Това са търговски трикове за мен!   bouquet Детето най-добре си знае кога е готово да си стъпи на крачетата, кога да се изправи, да пролази и да проходи. Имайте доверие на природата, мами, не на фирмите-производители, които печелят!

И аз съм на това мнение като цяло.

Бъджитата и проходилките са улеснение за майките,а доколко са удачни за бебето е друг въпрос.Аз по принцип винаги съм ги гледала с лошо око,но признавам,че в някои случаи умерената им употреба е облекчение (за майката).

Според мен възрастта,посочена на продукта, е ориентировъчна.Специално за бънджи бебето трябва да може да поема част от тежестта на тялото си върху крачетата(моят син е така от началото третия месец,но той е по-едър за възрастта си,при други бебета се случва по-късно).

В един момент на бебето просто му омръзва все да лежи и се чувства страхотно,когато го повдигаш изправено.Моят син е така-ако го пусна обратно да легне,започва рев.Е,малко ме болят ръцете-той е 8 кила и половина.Бънджито би ме улеснило много, но все още имам задръжки Thinking

# 21
  • София
  • Мнения: 1 248
Мисля,че след 6м. най-добре.Но е по-важно колко време ще седят в бънджито.Аз сега я слагам за по 5мин,а за по-нататъка максимум 10-15мин. Peace

# 22
  • Мнения: 1 420
Ние също имаме подарък бънджи и много се чудех кога да почна да слагам малката, така че темичката ми идва много полезна. Тя наистина вече не се удържа и много харесва да подскача на крачета като я държим под мишничките. Мисля от скоро да запична да я слагам по 5-10 минутни в бънджито и мислч, че доста ще й хареса. Наистина е улеснение за майката  Peace

Общи условия

Активация на акаунт