Ужасни твари!

  • 6 636
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 563
Основния въпрос според мен е дали детето на двойка педерасти ще стане педераст

Не. Има си научни изследвания. От страните, където следват науката, а не "една жена каза".

# 16
  • Мнения: 2 161
Спомняте ли си преди време някой беше публикувал сайт с доста предизвикателно изглеждащи 13-14 годишни деца.Питам се,как  да ги предпазим от педофилите,когато те самите им се натискат в ръцете?

# 17
  • Мнения: 1 150
Основния въпрос според мен е дали детето на двойка педерасти ще стане педераст

Как се е появил първия гей на земята?
Предполагам от двойка хетеросексуални  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 849
Тук са доста тези"двойки",но да си "пробват "детето след години #Crazy

еее,дайте ред да побликувам  Grinning

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Гей или педераст, все тая. Гадното е в описаната ситуация с "пробването"... Sick

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък съм дълбоко възмутена от тази тема.

То това е и целта... Mr. Green Аман от провокатори...

# 21
  • Мнения: 765
Мисля като Шанел , педофилите не осиновяват деца ...надявам се да съм права , а да не е поредната ми заблуда . Темата е интересна . Аз се имам за голям либерал , обаче се замислих дали наитина е правилно , защото ясно е , че за възрастните няма проблем , но как едно дете би се осъзнало в такава ситуация ? Модела на поведение е много важен , а модела 2 бащи , 2 майки е най/малкото неприет от обществото , а това общество ще го смачка въпросното дете . Представям си децата в училище на какъв тормоз биха го подложили . И това е най/малкото .
Тези двамата само са се намирали на приказка или са се сваляли .
П.С. Моля те пиши ми на лични как да различавам хората под пагон в Червило .

# 22
  • Мнения: 2 161
Знаете ли аз как се опитвам да бъда относително толерантна към различните от мен?Дебело подчертавам относително!Просто си представям една от дъщерите си като лесбийка и си казвам:Нима моето дете няма право на щастие?Нима щом е различна трябва да е лишена от нормалните за всеки неща?Нееее.

ППСамо спрямо циганите нещо не мога да си приложа толерантността.

# 23
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Сваляли са се.
После са си казали "Ах, колко си лош!", "Не, ти си по-лош!", "Сега ще те напляскам.", "Чакай да те хвана!"... дрън-дрън

Нали затова имаме разумни законодатели в крайна сметка.
Измислят законите така, че да не допускат никакви нередности в обществото.

Аз им вярвам безпрекословно.

Чела съм и някакви истории за момичета "пробвани" от доведените си бащи, но това разбира се е нещо съвсем различно.
И не мисля че е вярно.
Тийнейджърски фантазии...

# 24
  • някъде
  • Мнения: 979
Това,че разказаната история е отвратителна,не значи,че не е вярна.Има големи гнустаци по тая земя.Съвсем възможно е и да са го казали.Дори и да е шега е ужасно изродска #2gunfire

# 25
Не виждам нищо лошо в това гей двойка да осинови дете.

Тоест според теб случката си е нормална и всичко е точно, а?

Знаете ли аз как се опитвам да бъда относително толерантна към различните от мен?Дебело подчертавам относително!Просто си представям една от дъщерите си като лесбийка и си казвам:Нима моето дете няма право на щастие?Нима щом е различна трябва да е лишена от нормалните за всеки неща?Нееее.

ППСамо спрямо циганите нещо не мога да си приложа толерантността.



Тоест нямаш проблем дъщеря ти да стане лесбийка, но циганите си ги мразиш. Сори, но циганите са по-готини от лесбийките защото поне не ходят като футболисти и не говорят като Митьо Крика. Освен това свирят хубава музика. Лесбийките се кефят на групи като ирина флорин, галя от каризма, шиниъд о'конър тоест говорим за гнус юнайтед в последната минута.

Основния въпрос според мен е дали детето на двойка педерасти ще стане педераст

Как се е появил първия гей на земята?
Предполагам от двойка хетеросексуални  newsm78

Сатаната му е дал менте пропуск за випа, како.

# 26
  • Мнения: 3 830
Няма лошо гейове да си осиновят детенце.
Как да няма разлика между педофил и гей бе, хора?! Оффф, тва ще го оставя, просто нямам коментар!

Какви бисери има само в тая тема. Чета и все попадам на нови  hahaha hahaha hahaha


# 27
  • Мнения: 3 830
Аз пък съм дълбоко възмутена от тази тема. Хомосексуалист и педофил са две коренно различни неща, по същия начин, по който хетеросексуален мъж и изнасилвач са различни неща.
Никой не те кара да ги разбираш. Никой не те кара да ги приемаш, но да пуснеш подобна тема е.....нямам думи просто. За мен дискриминацията ( всяка дискриминация ) е признак на ограниченост на мисленето.
Съжалявам те.

P.S. И не вярвам на това, което е разказала приятелката ти.

Гражданско общество е на първо място общество, в което всеки има свободата да бъде такъв, какъвто иска. Гражданското общество е общество, което е сплотено по отношение на несправедливостите, а не по отношение на различията. Различната сексуална ориентация не е несправедливост. Различният цвят на кожата не е несправедливост. Различното социално положение не е несправедливост.

По това едно време, за което носталгираш, децата на разведени или самотни родители бяха също жестоко дискриминирани. Бяха третирани като втора ръка хора..... Дай и това да възродим.

Съгласна абсолютно!  Peace Peace Peace

# 28
Няма лошо гейове да си осиновят детенце.
Как да няма разлика между педофил и гей бе, хора?! Оффф, тва ще го оставя, просто нямам коментар!

Какви бисери има само в тая тема. Чета и все попадам на нови  hahaha hahaha hahaha





Тоест ти напълно подкрепяш разговора в градината на 'Червило'?! Този преход ни разби морала, да знаете.

Срамота, жено.

# 29
  • Мнения: 9 050
Пич, щях да ти отговоря, обаче сега като си призна, че Ирина Флорин я виждаш като група, айде ходи да поспиш, пък утре пак ела да си полафим ( ама преди 11-те големи ракии ).

Общи условия

Активация на акаунт