Кой се стяга с нас, вече да е пети клас

  • 30 576
  • 337
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 172
Текстът ще е непознат със сигурност. Ще им го прочетат 2 пъти.

Ето ви един тест по математика
http://www.math10.com/bg/testove/5klas/test-5klas-delimost.html
Може да поупражните дечицата  Simple Smile

# 316
  • Мнения: 126
Здравейте, и аз имам четвъртокласничка. На нея определено не и пука за тестовете и ако не я бутам аз хич няма да се трогне да реши някой тест. Sad
Вени, благодаря за теста. Утре ще и го дам да видя как ще се справи Peace

# 317
  • Мнения: 11 607
Утре ни е теста по български и литература...Започна се!

# 318
  • Мнения: 159
   Пожелавам успех на петокласниците! Днес госпожата им казала, че ще има само подробен или трансформиращ преразказ, без други въпроси.

# 319
# 320
  • Мнения: 2 577
veni_ev   bouquet
преди да изляза в обедна почивка го търсих, ама не го открих

как са се справили децата?

аз сварих да говоря със сина ми по телефона, не беше сигурен колко грешки има /явно се съмнява в някой отговори или в преразказа/, но довечера ще разбера подробности

# 321
  • София
  • Мнения: 4 493
А МОН няма ли да публикува и отговорите на теста

# 322
  • София
  • Мнения: 2 019
Отговорите са публикувани. Накарах моята да направи теста у дома и направи 7 грешки  Crazy В училище не се знае повече ли са или по-малко.

# 323
  • Мнения: 2 082
и моят син прави тест.има две грешки.на  17 въпрос например не са изучавали някои от произведенията и не е знаел какво да отговори... за преразказа предполагам какво е написал  Wink знае ли се как ще се оценява теста?

# 324
  • София
  • Мнения: 4 493
и моят син прави тест.има две грешки.на  17 въпрос например не са изучавали някои от произведенията и не е знаел какво да отговори... за преразказа предполагам какво е написал  Wink знае ли се как ще се оценява теста?
там където са дадени верните отговори има и начина на оценяване - но няма как да разбереш преразказа как се оценява , иначе на всеки верен отговор по 1 точка - това е

# 325
  • Мнения: 1 674
и моят син прави тест.има две грешки.на  17 въпрос например не са изучавали някои от произведенията и не е знаел какво да отговори... за преразказа предполагам какво е написал  Wink знае ли се как ще се оценява теста?
Моят има 3 грешки, но има шанс за шестица, защото на преразказа дават 5 точки. Иначе с три грешки е за петица, при условие, че на преразказа няма пълен бр. точки. Затова смятам, че твоето дете има пълен шанс за шестица. newsm10

# 326
  • Мнения: 854
В нашето училище всички учителки масово са подсказвали на децата... Shocked Каква е целта?
Но със сигурност  подсказвалите учителки си вдигнаха рейтинга и сега са "най-готинитееее!". Laughing

# 327
  • Мнения: 11 607
В нашето училище всички учителки масово са подсказвали на децата... Shocked Каква е целта?
Но със сигурност  подсказвалите учителки си вдигнаха рейтинга и сега са "най-готинитееее!". Laughing

И при нас е имало подсказвания, е, малко, но е имало.....Моя човек май е с 3 грешки......

# 328
  • Мнения: 836
В нашето училище всички учителки масово са подсказвали на децата... Shocked Каква е целта?
...
Хи, хи.
Дано поне учителките са знаели верните отговори...
 Tired

# 329
  • Мнения: 1 674
И при нас учителката им е подсказала. Никое от децата не е знаело значението на Прощъпулник. Laughing Но само за това им е подсказано или поне моят си трае, ако е имало и други.

Общи условия

Активация на акаунт