Режим на Пиер Дюкан - 24 част

  • 27 485
  • 600
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 873
да се похваля и аз направих прословутото Ванчино пиле на сол ,и невероятно за мен ,но се получи ,даже и малкия хапна ,а той по принцип само кюфтета и кебапчета му дай от месните #Crazy

ех,така ме зарадва. Hug

# 31
  • Мнения: 2 180
Няма да кажа "Бааси как се освиних", а само ще вметна, че опуках 450 грама дробчета с чубрица, черен пипер и лук на скара. Май прекалих. Убийте ме с камъни.  Confused

# 32
  • Мнения: 853
Няма да кажа "Бааси как се освиних", а само ще вметна, че опуках 450 грама дробчета с чубрица, черен пипер и лук на скара. Май прекалих. Убийте ме с камъни.  Confused
Joyе поне е режимно  Joy

# 33
  • Мнения: 2 180
Оооох, ще кажа като Мечо Пух към Прасчо "Мани се бе прасе, знайш ли как преядох и колко ми е тежко!"

# 34
  • Мнения: 5 873
Оооох, ще кажа като Мечо Пух към Прасчо "Мани се бе прасе, знайш ли как преядох и колко ми е тежко!"

 hahaha hahaha hahaha

# 35
  • София
  • Мнения: 3 090
Джини, не си сама! Току-що изядох повече от половин пиле на сол и го полях с чаша кола лайт. Момичета, не правете като мен - бях прегладняла и се нахвърлих като прасе  Embarassed Embarassed Embarassed Ама пилето станало просто гениално! Ванче, страшна си  bouquet  bouquet  bouquet!
Знам, че е режимно, сигурно и утре ще съм с минус (че все така ми се случва, като преям), ама ми е много тежко, ще се пръсна ... пуста лакомия Embarassed
Мойте ядоха зеле на фурна...
Асса  Hug отзивчива както винаги   bouquet

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
И аз преядох...........с пилето на сол на Ванчето.........стана страхотно.... cook
Мъжа ми в момента го довършва.... Joy
Не знам защо си мисля, че и риба може така да се направи! Thinking
Ванчето да каже?! newsm78


П.С. krikri , Джини - НЕ СТЕ САМИ!
И аз го полях с кола Лайт!

# 37
  • София
  • Мнения: 3 090
Стели, май това пиле трябва да се забрани  Joy
Риба става също, но трябва да е цяла и се покрива със солта (по-добре морска сол). Като се изпече, се образува коричка от солта, която се разчупва. Става фантастична, а аз съм склероза, защото преди няколко години я правех през вечер за мъжа ми (тогава не ядях риба), а сега въобще не се сетих  Embarassed Старост-нерадост, какво да се прави  #Crazy

# 38
  • Мнения: 5 873
Ей,момичета ,успокоих се.Много се радвам,че пилето ви хареса. Hug

Четох рецепта за шаран(пълнен с гъби и ориз,но това можем да го пропуснем,нали?).Натрива се с отвътре с лимонов сок  и подправки,поставя се върху морска сол,отгоре се нареждат парчета лимон и се посипва обилно със сол.Трябва да се покрие напълно.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 090
Ванче  Hug покрай твоите рецепти да не вземем да отпускаме коланите newsm78

# 40
  • Мнения: 853
Ванче  Hug покрай твоите рецепти да не вземем да отпускаме коланите newsm78
уж по Дюкански ама Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 2 180
Значи викате, че няма да ми викате, така ли?  baby_neutral Щом е режимно, да не се кося толкова. Пък аз се раздирам от угризееенииияяя. Ай до после-отивам да се позанимая със себе си и да се разкрасявам.  bowuu

# 42
  • Провинция
  • Мнения: 313
"Протал е единствената диета,чиято тайна се състои в многото ядене,дори в превантивното ядене,предварващо появата на глада,който в противен случай може да стане неконтролируем,да не се задоволи само с протеини и да принуди неразумния да посегне към ястия със слаба хранителна стойност,но със силен емоционален ефект,като сладки или мазни храни."
Цитирах откъс от книгата.Така че добре сте си хапнали.Аз направих това вчера.То е направо божествено-не можеш да не преядеш.Днес пълних тиквички и цялото семейство Дюканства.Вече имам книгата-поръчах си я в интернет и днес ми я доставиха.Сега чета и книгата и Вас.Ще опитам и рибата.Ама дали може друга риба,да не е шаран?

# 43
  • Мнения: 3 202
 Grinning Здравейте Simple Smile))
Много хубав форум за отслабване станал  Joy пълен с рецепти за манджи  Joy и то вкусни Simple Smile))
Пепи, Пухче, Стели! Как сте?

# 44
  • Мнения: 5 873
...Ама дали може друга риба,да не е шаран?

Що да не стане.може скумрия например.Нямам много познания с риба.Виж ,пилето е друга работа. Mr. Green

Ванче  Hug покрай твоите рецепти да не вземем да отпускаме коланите newsm78

хм, Thinking ако стане нещо такова,спокойно може да ме баннете от рецептурника. Sad

Общи условия

Активация на акаунт