Иска да яде през 2 часа

  • 1 233
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 888
Първите 2 месеца Лора си папкаше точно така-  максимум на 2 часа, и сега се случва понякога да суче 30 минути след като е папкала, но мен това по- скоро ме радва Peace

# 16
  • Мнения: 373
И ние сме така. Рядко суче на повече от 2 часа. Има моменти особено следобед и през ноща когато направо иска непрекъснато да суче- а съм издърпала зърното от устата й а е ревнала. Ползва ме като биберон,а залъгалка не ще.
aunt 0gg ти явно се притесняваш, че бебчо много е наддал. Но аз мисля че му е много рано за ограничаване на количеството храна. Важното е бебчо да е весел и здрав и ти да си спокойна.

# 17
  • Мнения: 140
Здравей,аunt 0qq!Все едно това аз съм го писала.Бебчетата ни имат разлика само от няколко дни.И моето взе да суче често,като първия месец сучеше през 3 часа.Май така стана откакто се позасилиха коликите и си мисля,че суче по-малко,но по-често.Гърдите ми понякога са твърди,но тя не ги изсуква до край.Оставила съм я да си суче когато си поиска,въпреки,че ми е малко некомфортно,когато излизаме с каката и бързаме да се прибираме,за да кърмя, а на нея й се играе навън:(

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 17:16 от no4a

Общи условия

Активация на акаунт