Минерално оило за коса....

  • 23 528
  • 168
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 530
Аз течно не съм виждала ама и моето става течно като подържиш бурканчето в чаша с топла вода. Предполагам, че няма значение кое ще вземеш добре е да се затопли.
Ами не съм забелязала да се омазнява косата (а моята е мазна), но го измивам доста хубаво.
Но не съм боядисана и не знам дали пада боята дано ти каже някой, който си слага и е боядисан.
А ти на коя марка си виждала течно кокосово масло в шишенце?

# 136
  • Мнения: 1 802
milaaa_ аз не съм чувала да има такова масло във течен вид, но може и да има не знам.
То се стопява и само от телесната ти температура, няма нужда да го затопляш на водна баня.
Боята със сигурност ще падне по бързо. А за омазняването на косата, няма страшно! Стига да го отмиваш добре със шампоана!

# 137
  • Мнения: 2 414
Е,това,че боята пада ме разколебава. ooooh! newsm78
Иначе мисля,че това течното е на Икаров,о може би е в твърд вид и се бъркам. Wink
А някой да  пробвал масло или олио за стимулиране на скалпа?

# 138
  • Мнения: 1 802
А някой да  пробвал масло или олио за стимулиране на скалпа?
Ами евентуално бадемово масло.

# 139
  • Мнения: 4 496
Кокосовото масло, както и маслото от ши/карите не се затопля предварително. На самата листовка пише, че се разтопява от топлината на кожата.
Но това е за друга тема. Не за тази. Flutter

# 140
  • Мнения: 1 802
 Е,  обърнах цял Шумен няма тук такова минерално олио нито пък продукти, които да се добавят към боята. Вече няма къде да търся за съжаление...  Confused
Сега... във тези бои http://www.rubella.bg/products.php?w=boi&groupid=4&PHPSE … 8aa1f3a318b60d20b  има пакетче масло, което се прибавя към боята. Видях, че всъщност това е смес от масла от соя, житни зародиши и жожоба. Ако аз направя тази смес и я прибавя към Гарниер, какво ли ще стане? Посъветвайте ме нещо, моля ви!  Praynig Много ми се изсушава косата от боите, не смея да рискувам, а не съм се боядисвала вече повече от 8 месеца и ми се иска да я боядисам, че не прилича вече на нищо.  Sick

# 141
  • Мнения: 4 496
Ползвала съм Гарние, но доста бързо се изми цвета. Всъщност моята коса май не държи дълго боя, независимо от марката. Не се знае обаче как са обработени маслата към боите, ако си направиш сама сместа да не вземе косата ти да стане на петна...И пак не е гаранция, че косата ти няма да се изсуши. Защо направо не си вземеш Рубела? Аз ако бях издържала 8 месеца без боя, щях да се подстрижа и да си пусна моя си цвят.Flutter

# 142
  • Мнения: 1 802
Ами Краси, аз съм ползвала преди време Рубела и не ми хвана косата нищо от нея  Rolling Eyes затова сега си взех Гарние уж като по щадяща (ти знаеш, че косата ми е проблемна). Но това за подстригването не ме устройва, ако реша да го направя ще остана със 6-7 см коса...  А и със тези бавни темпове със които расте, просто не е вариант за мен Crazy А бе, май ще се мацам без да прибавям масла и каквото ще да става във края на краищата... 
 Благодаря ти за отговора.   bouquet

# 143
  • Мнения: 4 496
Защо не се боядисаш с новите Хена плюс, били хубави. Имаше тема за тях в Красива мама. Можеш да си поръчаш ако не намериш по аптеките или магазините. Flutter

# 144
  • Мнения: 1 802
Да прочетох за нея и следващия път може да я пробвам, стига да се престраша първо Гарнието да оползотворя  Flutter

# 145
  • Мнения: 463
Новата Гарние Колор Нейчъралс /със зехтина/ е с балсам, който омекотява косата. На мен Гарние-то не ми се отмива бързо, не ми цапа, покрива белите ми коси и изобщо май се оказва, че това е моята боя.

# 146
това олио на сапфир не е ли доста течно направо като вода.Аз су го купих за 15,50 от варна но е супер течно и неприлича на никак на олио така ли е и при вас newsm78

# 147
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Като вода е да, но пък е супер икономично...аз и аз в началото се притесних, но като ползвах няколко пъти и се поуспокоих...не се тревожи всичко му е наред Wink

# 148
  • Мнения: 487
това олио на сапфир не е ли доста течно направо като вода.Аз су го купих за 15,50 от варна но е супер течно и неприлича на никак на олио така ли е и при вас newsm78

 Laughing то само така се казва "олио" но иначе си е зелена течност на плътност като вода.

# 149
ох поне ми олекна.но как точно се използва като е така воднисто.Та тя косата ми е средно дълга и то ще свърши на един път Thinking

Общи условия

Активация на акаунт