Как се справяте с никненето на зъбите на бебето

  • 9 162
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
За сега не съм усетила кога са изникнали.

# 16
  • Мнения: 46 518
За сега не съм усетила кога са изникнали.

И аз  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 72
 С Osanit, донесоха ми го от Германия, много помага, може и тук да го има, незнам.

# 18
  • Мнения: 288
С панадолче ,когато вече много я заболят и калгел , но той не помага особено

# 19
  • София
  • Мнения: 10 329
Сама се справя миличката, добре е, че няма големи проблеми. Дъвче всичко, което й попадне пред устата, от пръсти и чесалки до обувки, и се плюнчи непрекъснато. Иначе с Калгел.

# 20
  • Мнения: 4 406
със здрави нерви се справяхме. охлаждащите кремчета имат кратък ефект. дребния беше изгризал ръбовете на леглото си, дървените орнаменти по мебелите. за късмет зъбите избиваха по 2, 3 ,4 наведнъж, та адът продължи за кратко

# 21
  • Мнения: 1 165
Броя отзад напред-ето остават ни още само 14 зъба!

# 22
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
С търпение и гушкане, а то при нас лудницата е пълна Crazy Още не е избило нищо, само са се надули венците и видимо я мъчат много. От време на време мажа с гел, но той май е за моя утеха че нещо правя. Иначе гризе всичко което докопа, бибата от всички страни, дръжчицата й най помага  Laughing, ръцете са постоянно в устата, а когато стане много напечено давам панадол. Какво да се прави, трябва да се мине през това  Heart Eyes

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Само с търпение и надежда за по-бързо изникване.

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Трудно #Crazy

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Първият зъб излезе на 11 месеца,без температура и неразположения,но следващите два зъба
предизвикаха доста безсънни нощи.Сега чакаме следващите.  Peace

# 26
  • Мнения: 1 367
Броя отзад напред-ето остават ни още само 14 зъба!
И аз броя отзад напред-остават САМО 19! #Crazy

# 27
  • Мнения: 4 447
Нямаме проблем с никненето. Вече чакаме 6-тия.  Peace Не е имал нито температура,нито безсъние,нито нищо. В началото давах само хомеопатия. Сега и без нея не е проблем.

# 28
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ами все още няма зъбче и понякога е доста нервна,но се търпи или мажа венците с Калгел,чесалките също вършат добра работа Laughing

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 354
с Калгел,
не че помога особено....

Общи условия

Активация на акаунт