Колко време БИХТЕ ИСКАЛИ да кърмите?

  • 34 745
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
До 1г. и 6 м.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 764
Ще дойдете вие на моята-всички "поправили се" и вдигащи летвата Joy Wink Hug[/color]
Хубаво е да се поправят и да вдигат летвата.
При мен желанието беше едно, постигнатите резултати точно наполовина.

# 17
  • Мнения: 304
До годинка и нещо ако имам разбира се.Засега сме на 3 хранения с кърма и 2 с твърда храна,а ако не и стигне+кърма.Но не съм категорична може и да си променя мнението както много от останалите. Laughing

# 18
  • Мнения: 7 159
Не повече от 6 месеца.

# 19
  • Мнения: 925
До 6 месеца максимум.

# 20
  • Мнения: 334
Приемам за естествено до 3 години или нагоре, всъщност докато той реши.

# 21
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Гласувала съм до 8-10м. Кърмих 2г. и 2 м. Щях и още, но забременях и се наложи да го отбия. Ако всичко е наред, ще кърмя второто докато само се откаже.

# 22
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Сега виждам, че преди време съм отговорила 1,2-1,6. Кърмих година и 2 месеца  Laughing Все пак съм оправдала очакванията си. Ако не бях бременна определено нямаше да го отбия толкова рано. Но не успях да кърмя по време на бременност - поне не повече от 4 месеца  Tired

# 23
  • Мнения: 3 092
Koлкото толкова.Нямам никаква летва .
Предполагам че около 3 сам ще спре . Simple Smile

# 24
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Аз вече не знам, то и затова сега пиша пак, тъй като за Люсил не съм попълнила „въпросника“.

Първо, с Калина, исках до безкрай, но не поставих нещата както трябва и затуй сега кърменето на почти четиригодишен вампир (+9 месечно) ме изтощи и изнерви, та се чудя дали с малката да не действам в посока по-ранно отбиване, да речем към 2 годинки.

ИЛИ, ако  след годинката успея да сведа кърменията до 2/денонощие (плюс евентуално по няколко нощем в моменти на криза), може да удължим до безкрай, както винаги съм искала.

Но това ще означава и безкрай за каката. Thinking

Пък Лъвю вече не се крие, че ревнува. Mr. Green

Аз уж хипотетично, ама отскочих към реалното, те в моя случай се попреплетоха.

# 25
  • Мнения: 1 569
Исках до 1,6 г, успях до 1,1г и то накрая с много настояване от МОЯ стерана. Та просто искаше да се отбива и това си е. Но се радвам, че успях цяла година, за мен беше важно. А и от една страна се радвам, че тя сама си се отби и то на възраст, на която още нищо не осъзнаваше, без ревове, тръшкане, мазане на гърди с горчилки и т.н. Това за мен е най-добрият и 'безболезнен' начин и за детето и за майката. На 3-4г. направо не мога да си представя как се отбива едно голямо вече дете.

# 26
  • Под кривата круша
  • Мнения: 332
Колкото се може повече.  Grinning
Първото го кърмих само 3м., а имах много кърма, но хванах настинка и спрях да го кърмя , заради лекарсвата.
Сега обаче ще кърмя докато мога и докато тя иска.

# 27
  • Мнения: 2 562
Бих искала възможно най-дълго,но ще е според желанията на бебка Heart Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 272
До 10-12 месеца

# 29
  • Мнения: 13
Категорично в никакъв случей след годинка,много педофилско ми идва!!!До 4 месеца най-много 6,а да не забравяме,че след 4-ия месец,започва да не им достига желязо и затова много деца развиват анемия по-късно NaughtyАз лично го кърмих точно 4 месеца и малко по малко го захранвам,нямам никакви проблеми,нито е боледувал,нито някакви проблеми с въведените храни....както се казва важен е старта!А тези,които го правят и след годинка,по скоро го правят за самите себе си,за да не си прекъснат връзката,а не че детето има толкова  нужда Stop

Общи условия

Активация на акаунт