Бременна ли е Лора Крумова?

  • 6 927
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 223
Лорчето -винаги с удоволствие съм я гледала, понякога ми става жал за нападките относно килограмите й ? та нима това е най-важното?!  newsm78
Изключително интелигентно момиче е ,винаги е позитивна,умее да се изказва,  показва и голямо търпение, понякога когато слушам какви идиоти се обаждат, реакцийте са й били крайно възпитани и умерени (нещо за което съм се възхищавала)
 и е голяма простития някой тъпак в ефир вместо да говори по темата която е, да прави забележка за водещите- като не го изнася й е дебела илит ам както я нарече тогава...-да смени канала,нали  Thinking
и какво значение има дали е по-пълничка- ако беше слаба повече ли щяха да гледат сутрешният блок и това ли е най-важното качество за един журналист- фигурата ?! Що за глупост...

# 46
  • Мнения: 2 180
Уф, и аз се изцепих на една позната "Хееей, кога ще е щастливото събитие", пък тя просто била напълняла. Много кофти ситуация.  Embarassed Още ме е срам като се видим, ама явно си е взела бележка и е поотслабнала.
Та за Лора не знам нищо, ама ми се вижда да се е поразхубавила, а и на стола не и се вижда няколкобуквието.  Crazy

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Аз по телефона в студиото не съм й се обаждала да я питам дебела ли е и защо, което не ми пречи да се чудя на глас у форома, мисля Simple Smile

# 48
  • Мнения: 223
сори- не визирах теб или някой тук от форума,а се присетих за въпросния гаф в ефир  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 3 099
Всъщност, аз съм против само анорексички да кичат екрана... Не е възпитателно. Не е необходимо да има ТВ-матрица за жени. За мъжете как няма...

# 50
  • Мнения: 48 023
и аз я харесвам много лора, просто искам да знам ако е бременна

# 51
  • София
  • Мнения: 5 785
И на мен ми прилича на бременна. Ще се разбере в близките месеци  Wink

# 52
  • Мнения: 2 161
Хубава е Лора.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 294
Безспорчно Лора Крумова си е чаровна, има много хубаво и позитивно излъчване, нищо че е закръглена и пухкава  Peace
Иначе никой не я напада, ама пусто човешко любопитство  Wink

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 21:25 от Дудинка

# 54
  • Мнения: 1 277
И аз това се питах   Thinking - прилича да е бременна, но по- нататък ще се  разбере...

# 55
Безспорчон Лора Крумова си е чаровна, има много хубаво и позитивно излъчване, нищо че е закръглена и пухкава  Peace
Иначе никой не я напада, ама пусто човешко любопитство  Wink





подкрепям . и мойто любопитство е пусто човешко Embarassed

# 56
  • Мнения: 133
НЕ НЕ И ПАК НЕ
ПРОСТО Е ПУХКАВКА Sunglasses

# 57
  • София
  • Мнения: 4 294
НЕ НЕ И ПАК НЕ
ПРОСТО Е ПУХКАВКА Sunglasses

Е много категорично звучи това НЕ

# 58
  • Мнения: 984
Лорчето
Изключително интелигентно момиче е
Shocked Naughty

# 59
  • Мнения: 663
Аз я намирам отслабнала след лятото, вие за бременност се чудите. ooooh!
Иначе преди да гледам в Господари на ефира как някакъв и казва, че е дебела въобще не са ми  правили впечатление килограмите и.

Общи условия

Активация на акаунт