Бременна ли е Лора Крумова?

  • 6 940
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 294
Към 30, плюс - минус, ама точно незнам

# 76
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Защо толкова гнусно им преоборудваха студиото за сутрешния блок? Много нелепо ми изглежда, все едно са в нечий хол да водят предаването, дразни ме.

# 77
  • Мнения: 663
Защо толкова гнусно им преоборудваха студиото за сутрешния блок? Много нелепо ми изглежда, все едно са в нечий хол да водят предаването, дразни ме.
Такава била идеята да се чувстват зрителите "като у дома си", мен много ме кефи такъв тип студио, а за масата нямам думи Heart Eyes Иначе за по-сериозни разговори нали си има отделен кът.

# 78
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Такава била идеята да се чувстват зрителите "като у дома си"
Мен пък ме дразни искрено - това не е ток-шоу, все пак, от сутрешен блок очаквам по-професионално излъчване, не чай с Драго Драганов.

# 79
  • Мнения: 9 050
Гледах я днес. Изобщо не прилича на бременна.
Обаче студиото е уникално. В началото помислих, че е отишла някъде на гости, за да взема интервю. Доста време ми отне, за да разбера, че това е студиото   ooooh! Все едно гледах На кафе. Само чаках да дойде онова бабе от На кафе и да врътне една манджа. Не подхожда такова студио на сутрешен блок.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 269
На мен пък ми харесва студиото. И какво като е сутрешен блок? Не ми допада сутрин, докато все още се разсънвам и настройвам за деня да ме занимават със сериозни теми. Някак по по-различен начин ги възприемам в този час на денонощието. Ама кой ли ме пита? Simple Smile

# 81
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Северина, те същите сериозни теми като преди обсъждат, само че в твърде домашна, нелепа обстановка Confused Поне за моя вкус.

# 82
  • Мнения: 9 050
Точно, че темите са си същите. Някак е смешно да си седят в хола и да обсъждат бюджетния дефицит или кметските избори. Очаквам Крум Савов да коментира мачовете в кръмарска обстановка с ракийка, слатка и 3-4 приятели  ooooh! Съвсем като вкъщи да се почувствам.

# 83
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, на мен новото оформление в студиото не ми харесва.
Коритаров ме кефи.
Бърза мисъл, слонска памет и упоритост.

Но Лора Крумова - по-добре да води женско предаване. Хич не се ориентира.

# 84
  • Мнения: 1 715
Точно, че темите са си същите. Някак е смешно да си седят в хола и да обсъждат бюджетния дефицит или кметските избори. Очаквам Крум Савов да коментира мачовете в кръмарска обстановка с ракийка, слатка и 3-4 приятели  ooooh! Съвсем като вкъщи да се почувствам.
Peace Joy Joy Joy

# 85
  • Мнения: 2 891
Вчера се качвам в един рейс и виждам заглавната страница на в-к Контра, бр. 39. Познайте заглавието на една от статиите  Joy

"Бременна ли е Лора Крумова? Клюкарите раздухват слуха, заради натрупани килограми"

# 86
  • Мнения: 6 417
Вчера се качвам в един рейс и виждам заглавната страница на в-к Контра, бр. 39. Познайте заглавието на една от статиите  Joy

"Бременна ли е Лора Крумова? Клюкарите раздухват слуха, заради натрупани килограми"
Е, то една жена като напълнее има два варианта-или е бременна, или прехранена  newsm78

# 87
  • София
  • Мнения: 4 294
Вчера се качвам в един рейс и виждам заглавната страница на в-к Контра, бр. 39. Познайте заглавието на една от статиите  Joy

"Бременна ли е Лора Крумова? Клюкарите раздухват слуха, заради натрупани килограми"
или четат форума  Laughing
колко статии се пишат вече от бг-мамма  Wink

# 88
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Вчера се качвам в един рейс и виждам заглавната страница на в-к Контра, бр. 39. Познайте заглавието на една от статиите  Joy

"Бременна ли е Лора Крумова? Клюкарите раздухват слуха, заради натрупани килограми"
Mr. Green Всички четат форОма. Факт. Толкова клюки и слухове, колкото има тук, надали има някъде другаде на куп.

# 89
  • Мнения: 2 891
До сега не съм съзряла статия за междукрачието на водещите на Времето, по Нова  Crossing Arms  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт