Среща с непознат от нета?

  • 4 683
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Кога непознатия се превръща в познат? Аз познат ли съм или не, например? Не разбирам въпроса.
Аз пък не разбирам въпросите ти?
Кому да си непознат?

А форумските срещи срещи на познати
ли са или на непознати? И дали хората,
дето не са се виждали преди форумската
среща, след това са си познати? И изобщо,
кога разговорите на "Вие" преминават на "Ти"?

# 76
  • Мнения: 2 161
Кога непознатия се превръща в познат? Аз познат ли съм или не, например? Не разбирам въпроса.
Непознат си.

# 77
  • Мнения: 235
 Според мен си е напълно нормално и в рамките на добрия тон!

# 78
  • Мнения: 2 161
Според мен си е напълно нормално и в рамките на добрия тон!
И ако се окаже психопат?Историята познава всякакви случаи.С препоръка е най-добре.

# 79
  • Мнения: 677
Въпроси, въпроси, а отговори няма. Срещал съм хора от нета, с които все едно се познаваме от хиляда години. И такива, които никога не искам да познавам. Хората от нета са хора от живота. И в живота може да се преебеш. Не сте ли чели в ДиС?

# 80
  • Мнения: 677
Според мен си е напълно нормално и в рамките на добрия тон!
И ако се окаже психопат?Историята познава всякакви случаи.С препоръка е най-добре.

Разбира се, че съм психопат. Мъж пишещ в женски форум.

Значи, да обобщя: Непознатият е психопат, а непознатата е патка, така ли?

# 81
  • Мнения: 2 161
Стига,де.Пошегувах се малко тъпо.Истината е,че е въпрос на темперамент.Аз лично много трудно допускам някой до себе си.

# 82
  • Мнения: 235
 Който го е страх от мечки, да не ходи в гората.

# 83
  • Мнения: 2 161
И това сега защо го написа?

# 84
  • Мнения: 212
Хората от нета са хора от живота.
Да бе. И на мен ми става интересно как някои говорят за хората от нета все едно че те не са нормални хора дето всеки ден срещаме и се разминаваме по улицата с тях. Все едно тези хора си живеят в нета и не са от плът и кръв... Все едно хората от нета падат от небето и са друга порода хора... Много странно мислене имат някои  - да разделят хората от чатовете от живите хора...

# 85
  • Мнения: 677
И е така и не е така. В нета можеш да си всичко, да промениш всичко, пол, име, образ, стил и аре да не изброявам още кво. И в нета и в живота, обаче, ако си тъп си е завинаги. И грешки стават и на двете места.

# 86
  • Мнения: 3 835
Излизала съм, но не мога да кажа, че го чувствах непознат, може би само малко. Има хора от нета, с които никога не съм се виждала, но ги чувствам страшно близки.

# 87
# 88
  • Мнения: 6 029
след като се омъжих - не. да не ми се появи някой бушон на очите (това в рамките на шегата... не съм в настроение за срещи с чужди мъже).

но преди това съм се виждала с доста такива. всъщност така се запознах със съпруга ми. имам две прекрасни деца и въобще не съжалявам, че съм поела този "риск".

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Срещала съм се преди с много "непознати" от нета, сега не се запознавам с нови и съответно не ги срещам. Не съм попадала на психопати - с някои от хората си допаднахме, с някои не. Съжалявам, че на доста от тях им загубих дирите, имаше много качествени сред тях.
Но другата година ще ни дойде на гости един вече ПОЗНАТ от нета и нямам търпение да го видя наживо - пишем си от доста години вече, отпреди да се омъжа, гледали сме се на уебкамерите, така че що-годе имаме представа кой кой е.

Общи условия

Активация на акаунт