Гоблени-10

  • 42 920
  • 513
  •   2
Отговори
# 90
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
ДМЦ, две калинки сме бре, и аз обожавам синьо Simple Smile
Аз занесох коня да го слагат в рамка, без да го снимам, много съм разсеяна.
До сега се занимавах с костюма на Пипи и Шрек. Да видим, след няма и 6 часа, ще гледам учудените мутри на скъпите родители в детската градина /тук не знаят коя е Пипи/, Шрек най-вероятно няма да пожелае да се облече, ама к'во да се прави.
Почти не съм бола по силуетите, запецнах здраво.

# 91
  • Мнения: 7 803
zнам, 4е и ти си от калинките, ама си като 4е ли пове4е по конетата, както им викат децата  Laughing

# 92
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Хахахаха, ейййй не съм аз бре. Овнето е, и нали е на мама глезлата, какво да правя.
Мда, официално откриване на конюшнята е в петък.
Поискаха ми 50 долара за рамка?? Я кажи при теб как е.
И за БГ може да кажете, ама с там не смея да сравнявам.

# 93
  • Мнения: 7 803
ми последно гледах zа рамка 20 на 10 см към 8 евро  Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 5 698
ми последно гледах zа рамка 20 на 10 см към 8 евро  Rolling Eyes
Горе-долу с тези размери от магазинчето по лев може да се намери рамка за около 2-3 лева.
А иначе цените на правените рамки са различни /естествено/. Досега най-много съм давала 34 лева за гоблен Конете на водопой 1:4, но това беше преди около 6 години, като същия този гоблен можеше да ми струва 50 лева ако бях избрала "по-тежка" рамка.

# 95
  • Мнения: 3 675
здравейте!имам едно въпросче към вас момичета.имам приятелка, която шие гоблени.тя иска да ги пусне за продажба в интернет, знаете ли как може да стане това?да си направи собствен уебсайт или чрез обява?ще ви бъда благодарна, ако ми дадете идеи.

# 96
  • Мнения: 434
Да пробва да ги продаде през amazon.com.Там като гледам,продават всичко.

# 97
  • Мнения: 7 803
ми последно гледах zа рамка 20 на 10 см към 8 евро  Rolling Eyes
Горе-долу с тези размери от магазинчето по лев може да се намери рамка за около 2-3 лева.
А иначе цените на правените рамки са различни /естествено/. Досега най-много съм давала 34 лева за гоблен Конете на водопой 1:4, но това беше преди около 6 години, като същия този гоблен можеше да ми струва 50 лева ако бях избрала "по-тежка" рамка.

няма такъв раzмер готова рамка  Cry има 13 на 18, което е кофти  Confused мога да ти го снимам в такава рамка, гадно е. доста гоблени са набутани в готовите рамки, но имам такива 6антави раzмери, дето ..........................
gitadam, аz имам сайт zа продажба на гоблени, от няколко години, ама ни6тоооооо не съм продала  Confused но пък и ни6то не страва да опита  Peace

# 98
  • Мнения: 171
gitadam, тук(http://www.goblenar.com/index.php?lang=bg) има борса за гоблени,ама не съм чула някой да е продал нещо  Money....
Tasha ,много хубава възглавка! smile3524 Ти от къде си я купи и имаше ли кукичка към комплекта?
Джемма....ееее ....направо е достойно за похвала! smile3501
ketri,аз по това време (когато пиша) ,съм най-free  newsm19 и като ми омръзне да боцкам "яхвам метлата"afwitch  и.... право у форума ! Зареждам се с ентусиазъм и добро настроение и така заспивам....на сутринта  newsm53....за сега ми стигат 4-те часа сън,ама ззззимата иде и ще ме налегнат "мечите"дрямки smile3507 от които няма спасение....

# 99
  • Мнения: 3 622
gesh в комплекта на възглавничката имаше кукичка. И с конците нямах проблем стигнаха и даже останаха.

Искам да те попитам за това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=143536&photo=10 Ти ли си го правила, от къде се купува? Синът ми го видя докато ти разглеждах албумчето и сега няма отърване  Wink

# 100
  • Мнения: 434
  Уф,цял ден го нямаше форума.Бързам да ви покажа една миниатюрка,която боцнах буквално за час,между шиенето на мадамата с белезниците и боядисването на едно бюро  newsm03

 

Не е кой знае какво де.И рамката ми малко не е за него,ама преди да сте ме разкритикували бързам да кажа,че в моя град от селски тип няма други.

# 101
  • Мнения: 7 803
това ми прили4а на картините zа 4егъртане  Rolling Eyes zнам ли как се каzва на български  Embarassed
sissak, готина е, като намери6 друга рамка 6те я смени6  Peace

# 102
  • Мнения: 6 060
 Много сте изписали, докато ме нямаше ден и половина, чак немога да ви смогна да чета....
sissak интересноп малко цветенце. А за рамката мже би някоя по цветна ще му подхожда- нещо тип зелено, но ти си знеш.

# 103
  • Мнения: 1 172

Момичета вижте каква възглавничка направих на сина ми http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164734&photo=10

Tasha,  много е хубава! Това от каталога на Vervaco ли е?   И техниката "фъкане" ли e?
Може ли да ми пратиш малко повече информация - лесно ли се шие, в комплекта има ли достатъчно подробна информация за техниката.

Много ми харесват тези рошави възглавници, но досега не съм се осмелявала да правя такава. На моя син съм му ушила няколко с бод-кръстче от каталога на Vervaco.

# 104
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Джемма,мн. ми харесват детските ти гоблени и един за кухнята от албума ти bowuu  bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря. И аз си ги харесвам много.

Общи условия

Активация на акаунт