На Луната е пълно с НЛО

  • 3 900
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 765
Реза изгоря с парцела , но аз сега се регвам и ще гледам   Heart Eyes

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз не мога да разбера на вас двамата какво ви е толкова забавно.
Нас, собствениците ни лъжат, че имало проблем с магистралата, с атмосферата, с паркирането и не знам си какво още и затова не можело да се нанесем, а те горе си строят МОЛ-ове и купонясват.

Смех, баце.
НЕ!

ДРАМА!!!

# 17
  • Мнения: 677
а те горе си строят МОЛ-ове и купонясват.

Е, не знам, Жозефина да каже вече.
Нервничко ли ти е, а?
Колко ми е гот, че не се набутах навремето и сега си злобея отстрани.
Цените, след филма, ще се сгромолясат. Пазарът ще претърпи крах.
Гадните адвокати пак ще се напечелят.  #Cussing out

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цените, след филма, ще се сгромолясат. Пазарът ще претърпи крах.

Виж какво, аз си имам документ.
Имам и телескоп.
На моят парцел е спокойно.

Все пак, НЛО, НЛО, ама знаят, че познавам Бат' Бойко.

# 19
  • Мнения: 434
Помооощ!
Аз ли съм най-тъпата? Embarassed
Регистрирах си се най-прилежно,но не мога да го открия филма?
Помагайте,че няма да се спи тая нощ Rolling Eyes!

# 20
  • Мнения: 434
Мерси!Намерих го-трябвало да си го поръчаш и да гледкаш! Laughing
Айде,чао!

# 21
  • Мнения: 4 380
Цитат
Официално регистрирани, но все пак тайни?

И тези другите неща, защо не се виждат с телескоп?
А, да! Сетих се.
Сигурно са от обратната страна на Луната, нали?
Там са вилите на Мерилин Монро, Елвис и Лейди Ди.

Ти защо не гледаш първо пък тогава да коментираш? Ще видиш много документирани с телескоп факти. Снимки и видео...Ще разбереш и защо се е държало в тайна всичко това. Последната глава от филма се нарича "сокрытие"- точно на тази тема.

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз съм гледала доста филми.

"Терминатор", "Завръщане в бъдещето"..."Междузвездни войни".
Не вярвам този да е с по-готини ефекти.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Добре де,Ксения-разкажи по-подробно за какво става дума,какво се разкава,какво е снимано...

# 24
  • Мнения: 4 380
Не разбирам толкова ли е трудно да се регистрирате и да го гледате сами? Не мога и да искам не мога да преразкажа цял документален филм. Sick
Пълно е със снимки, с видео, със свидетелски изказвания на астронавти, участници и ръководители на космически програми.

597 официално регистрирани мистериозни явления на луната дочух...Като бразди от средства за придвижване, движещи се куполи, които си променят цвета, облаци в безатмосферна среда и разни други необясними обекти. Множество най-различни светлини и НЛО движещи се със скорост 200 км. в секунда. Записи на разговора на астронавти които свидетелстват, че заедно с тяхното кацане, две НЛО са кацнали на ръба на кратер...Дори споменаха, че имало уловен радиосигнал от НЛО с разговор на непознат език. Абе много още неща. Просто го гледайте!

Аз сутринта го пуснах на мъжа ми и той също много озадачен от факта че извънземните си имат бази толкова близко до нас. Laughing

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 01:26 от xenia

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Ще го изгледам,просто не мога тази вечер,а ми беше любопитно.

В крайна сметка мен това не ме фрапира.
Но пък ще ми бъде интересен филма.

Мерси Wink

# 26
  • Мнения: 4 380
Филмът фрапира най-вече с това че на определен кръг от ръководители много добре им е известно, че Луната е населена. Фрапира и с това че след разгърнатата лунна програма и няколко пратени Аполо и след подготовка и план за още 3 полета до луната, изведнъж Наса закрива цялата програма с хвърлени на вятъра милиарди дол. и се "забравя" за 30 години. Каква ли заплаха са получили да не се пъхат там където не им е работа. Shocked Защо крият толкова години свидетелствата за бази на чужда цивилизация толкова близо до нас?

# 27
  • Мнения: 677
Тва с извънземните ми е много смешно. Наистина ли си мислите, че сме единствени във вселената? И защо пък те да ни се показват? От къв зор. На тяхно място никога не бих се показал пред населението на земята. Тва е все едно Лиска и Кейси да отидат на форумска среща. Е от къв зор?

# 28
  • Мнения: 4 380
Тва с извънземните ми е много смешно. Наистина ли си мислите, че сме единствени във вселената? И защо пък те да ни се показват? От къв зор. На тяхно място никога не бих се показал пред населението на земята. Тва е все едно Лиска и Кейси да отидат на форумска среща. Е от къв зор?

Въпросът е там, че дълго не биха могли да се крият, Тони. Колкото и да сме изостанали в сравнение с тях, все пак имаме достатъчен технически напредък за засичане. Те съществуват в реално време и измерение. newsm78

# 29
  • Мнения: 434
Изгледах филмчето.
Хареса ми.
Вярвам ,че казаното е истина.
Тони успя да ме разсмееш! Peace

Общи условия

Активация на акаунт