Проблеми с детето и баща му

  • 14 166
  • 205
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 951
Съчувствам ти!И аз мисля,че трябва да прибегнеш до тези привременни мерки.Не бива да се разваля Първия учебен ден на малкия!

# 106
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря на всички.
Току що идваха с големия син. Ужким той иска да влезе ( това и очаквах- номерата му ги знам), обаче Пела каза никого да не пускам. А и те не са искали да им отключа. Само попита малкия- кой смени патрона. Качиха се в колата и замкинаха. Сега очаквам следващия ход.

# 107
  • Мнения: 393
  А защо не смени и патрона на входната врата-там живеете 2 семейства-ами ако не са майка ти и баща ти,ще  може ли така свободно да си влиза?Никакви качвания и никакви разговори-вземи телефона и го разбъзикай...Абе,спри му и ти контактите!!!
  Стискам палци за спокойна нощ!!!

# 108
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, ще кажа само че дойде с дежурен полицай, но не му дадоха достъп. Обаче взе детето.
Дала съм му поръчение утре да го заведе на ваксина, на профилактичен преглед и да занесе бележката в училище. да видим какво ще свърши. Спирам вече д апиша много подробности, за да не си навредя. Адвокатът му, два пъти ми намекна,ч е се консултирам доколкото му е известно и с други, освен адвокатката си. Затова не знам кой ис каква цел може да чете тук. Искам да съм един ход пред него и не искам да знае плановете ми. Така че, ще пиша повече при сигурни резултати.
Утре ни викат и двамата в районното, стискайте палци. Praynig

Следователят дето дойде беше толкова спокоен и мил човек, направо не повярвах какво спокойствие настана и мина мирно и цивилизовано. Макар че, той се переше, че ще разбие, ако не го пусне следователят. Е, и свестни хора работят в полицията все пак. Разгледа човекът всичките ми налични документи- нотариални актове, медицински, изслуша го него, поиска му неговите документи за собственост- такива той няма. Най-после малко светлина в тунела. Но утре ще видим, само за тази вечер му е отказан достъпа. Praynig

# 109
  • Мнения: 2 655
Следователят дето дойде беше толкова спокоен и мил човек, направо не повярвах какво спокойствие настана и мина мирно и цивилизовано.
Той е гл. дежурен ГЕОРГИЕВ. Непременно напиши благодарствено писмо и искай да го поощрят. Адресирай го до Началникът му.
Все пак е добре от целата полиция един да е безпристрастен и да не назовава съпругът ти на малко име.

# 110
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А, да грешката е моя. Вярно, че каза, че е главен полицай . Изключително възпитан и мил човек.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 754
Успех, стискаме палци всичко постепенно да се нареди! Нека Пела прецени дали написаното във форума може да навреди по някакъв начин и ако да, предполагам няма да е проблем, каквото трябва, да се "измете".

И следващия път да ни пишеш с хубави новини!  Praynig

# 112
  • Мнения: 393
 И аз стискам палци за теб и децата ти!!!!И да ти пожелая здрави нерви,екстра непукизъм и дано след тези почивни дни сега,положението да се подобри и да намериш спокойствие Hug Hug Praynig

# 113
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Добро утро на всички. Тръгвам за работа, да се оправям с шефката, че ми трябва цял ден. После идва Пела и отиваме в Районното. Praynig

# 114
  • София
  • Мнения: 1 951
С теб сме,Миличка!

# 115
  • Мнения: 2 327
Джемма, казвай ако трябва може да изтрием темата.
Ако смяташ, че може да ти навреди.

# 116
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Джема успех!
стискам палци и дано има повече като г-н Георгиев! дай боже!

# 117
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Нямах идея, че Джемма има такива проблеми...

Джемма, стискам палци всичко да бъде както ти го искаш!

# 118
  • София
  • Мнения: 1 951
Стискам палци,и се моля!

# 119
  • Мнения: 2 655
Джемма, казвай ако трябва може да изтрием темата.
Ако смяташ, че може да ти навреди.
Защо да трием?
А ми тя тема като тема,а може да помогне на много хора в неиното положение. Мисля, че до тук адвоката й няма достъп. Тя е писала до лех.бг и е искала правна помощ, за това знае.
И в Библията се пише: "Искайте и ще Ви се даде!"
А на които не му изнася какво става да не чете.
Всичко мина нормалко. Служителите на РПУ са страхотни, но не и колегата, които иска да води война за да спечели за клиента си, а клиента му иска само пари от Джемма, нищо друго.
Надявам се, че след размяната на реплики и дуплики, намам да си позволи да разбива повече.

Днес подадохме дело за домашно насилие по ЗЗДН и се справихме с полицията.
За следващите действия: нека да са изненада, но ще Ви уведомим като станат реалност.
Имаме план, цели, стратегия и набелязани мерки. На война като на война.

Джемма е силна и борбена, ще оцелее и ще се пребори, а и е изключително разумна и интелигентна, изпълнителна .....вообще е мечта-клиент за всеки адвокат Laughing Могат др. колеги да ми завидят за нея!
Поздрави на всички и благодрим за подкрепата!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт