Проблеми с детето и баща му

  • 14 173
  • 205
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 951
Радвам се ,че засега всичко е добре.

# 121
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Пела, браво!
Джема с теб сме! мислим те и дано имате успех! това мисля ще значи много за много хора!

# 122
  • Мнения: 6 315
Браво Пела!   bouquet  bouquet  bouquet

Джема, стискам ти палци! Hug

# 123
  • Мнения: 714
Браво Пела!   bouquet  bouquet  bouquet

Джема, стискам ти палци! Hug

Присъединявам се и аз!  Peace Браво, момичета! Както на адвокатката, така и на клиентката! Успех!

# 124
  • Мнения: 451
Браво момичета, и от мен  bouquet Hug
УСПЕХ Peace Peace

# 125
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Лелеее, Пела , как ме засрами само... Laughing

Чак сега се прибирам. Затова нищо не съм писала. Много напрегнат ден. +Бях при психолог вечерта. И понеже той е във Варна, тръгнах след работа с две колежки. Та после ходихме до Метро, после хапнахме в Годзила и така  късно се прибирам. За сега - мирно и тохо. Детето е при него обаче. Вече обаче имам правилни насоки от специалист за действията ми спрямо него, как да се държас, да не насилвам събитията. Чухне се 2 пъти по телефона. Липсва ми, но ще се справя. Утре слагаме СОТ
Благодарности отново на Пела.  bouquet и извинение, че не успях да свърша днес поръчението да напиша за децата. Изцедена съм като лимон. Утре ще свърша това обаче, по възможност още сутринта. В работата имам нет, мога и от там да изпратя написаното.

П.П ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ  И НА ВАС МОМИЧЕТА.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 22:47 от Джемма

# 126
  • Мнения: 1 187
Джемма пожелавам ти много кураж и късмет в тази тежка и сложна ситуация.
Не губи вяра. Дано по-бързо нещата да се наредят в твоя полза и да се радваш спокойно на децата си.  Praynig

# 127
  • Мнения: 215
Поздравления и кураж и на двете ви!  Hug   bouquet
Дано по-леко се оправят нещата и най-вече без каквито и да е поражения особено психически за детето  Praynig

# 128
  • Мнения: 5 476
Браво момичета, и от мен  bouquet
УСПЕХ Peace

# 129
  • Мнения: 393
  Все по-благоприятно развитие!!!Много беше кофти,че мизерникът използва почивните дни,ама сега го натикай..на м... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 

# 130
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Преди малко ми доведе детето. Сложили с аму ваксина вчера, обаче няма да ви описвам колко е мръсен и как ужасно мирише на цигари. Утре искал да го вземе да му купи дрешки. Щял да дойде и на първия учебен ден, таткото прави поведениееее. Е, добре, детето е много щастливо от факта, че  и двамата ще сме там. Само да ме остави аз да го облека и приготви. Да не му щукне утре да купува нещо и той да го води. Аз съм приготвила отдавна всичко и всичко е планирано. Кой знае той с какво би го облякъл.
Сложихме СОТ- доста парички е.  #Crazy

# 131
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Утре е първият учебен ден на малкото слънчице. Заради него се налага да изтърпя баща му- щял да дойде на тържеството в училище. Той, който никога не е стъпвал там с големия. hahaha hahahaТрябва му поведение на човека. Е, няма как, детето е щастливо от този факт, че приемам нормално баща му да е до мен в този важен за него ден. Стискайте палци, като го оставим в училище да не се изпобием. Joy

# 132
  • София
  • Мнения: 1 951
Успех!С теб съм,знай че те мисля!

# 133
  • Мнения: 393
  Добро утро и Честит Празник и първокласник!!!Жив и здрав и много шестици Laughing!!!
 Стискам палци да го изтърпиш и да не проваля и този празник!
 Ние днес също ще се видим в училище преди делото...Нямам представа как ще реагирам,мн зле ми действа на нервата ....

# 134
  • София
  • Мнения: 1 951
Джема-ка,как мина днес!При мен засега всичко е ОК!баба СВЕКи се самопокани,но не дойде!

Общи условия

Активация на акаунт