Проблеми с детето и баща му

  • 14 157
  • 205
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 14
д-р Иливанова
преглежда в п-ка Европа

# 151
  • Мнения: 393
  Не знам дали е спам,ама виждам,че Джема си е променила аватара:)
 Как си сега?След номинациите,утихнаха ли страстите и най вече как е първокласника?

# 152
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не са утихнали страстите. От четвъртък следобяд детето е при него. Вчера трябваше да си дойде- не го доведе. За днес ми каза, че ще дойде , не го доведе. Не само емоционално и физически съм изцедена като лимон от липсата на детето. МНОГО МИ ЛИПСВА. Не съм предполагала, че мога да изпитвам и физически дискомфорт от това. Cry Cry Cry... За щастие на враговете ми.

П.П Новият ми аватар просто много ми хареса- не изразява нищо. Нямам сили за нищо, освен за малкото ми дете. Големият го виждам в училище.

# 153
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Взермам си думите назад. МОМИЧЕТААА, доведе го. Току що. Вижте колко е часа само. #2gunfire
Ето го маминото юначе, яде пъпеш току що:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173303&photo=13

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 21:57 от Джемма

# 154
  • Мнения: 393
  И аз тъкмо видях,че си го променила пак....
 Ама ,добре че го е върнал PraynigИ защо така го взима-това има ли го в тези привременни мерки?Може ли ,т.е. има ли право и особено след като не спазва режима на връщане? newsm78
  Смени си го(аватара),прегръщам те и да знаеш,че не си сама!!!

# 155
  • София
  • Мнения: 1 951
И снощи и днес и утре пак те прегръщам!С теб съм!Горе главата,малкият ще бъде с теб!

# 156
  • Мнения: 1 227
Джемма, голям сладур е малкият  bouquet

Накрая всичко ще се оправи. Само кураж и търпение

# 157
  • Мнения: 2 655
До излизане на РЕШЕНИЕТО по делото родителите имат равни права. РП не се намесва.

# 158
  • Мнения: 208
Взермам си думите назад. МОМИЧЕТААА, доведе го. Току що. Вижте колко е часа само. #2gunfire
Ето го маминото юначе, яде пъпеш току що:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173303&photo=13
Сладурчо мамин сладък!

С теб сме, Джемма !  Hug Hug Hug

# 159
  • Мнения: 1 187
Прекрасен е мъничкият ти рус първолак.
С желание да ходи на училище и само радост да ти носи.  Hug
Ох, дано проблемите да стоят на далече от вас и най-накрая да
настъпят спокойни дни и нощи в дома и в сърцата ви.  Praynig

# 160
  • Мнения: 2 336
Много слънчево дете!

# 161
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Днес идваха от отдела за закрила на детето у дома. Казаха ми, че са дали становище в съда за делото. Препоръчват големият да остане при баща си, малкият- при мен.
Момичета, стискайте ни палци с Пела във вторник сме на дело - помирителното първо дело и за домашното насилие. Имам нужда от подкрепата ви. Като се сетя за вторник и топка се свива в корема ми. А като се сетя , че ще видя и господина- цялата ми кръв се качва в главата. Sad

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 18:45 от Джемма

# 162
  • София
  • Мнения: 1 951
Джема ,браво!!!Много се радвам ,миличка!Само така ,смело и ще има напредък!

# 163
  • Мнения: 1 809
Джемма,разбирам те как се чувстваш..вичките тревоги и това качване на кръвта...така до болка ми е познато.Стискам палци и се моля всичко да мине както за теб и децата е най добре!Вярвам в Пела,вярвам в теб че ще си силна,вярвам в най-добрия изход от този ад!Пожелавам ти го от сърце! Hug

# 164
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Днес идваха от отдела за закрила на детето у дома. Казаха ми, че са дали становище в съда за делото. Препоръчват големият да остане при баща си, малкият- при мен.
Момичета, стискайте ни палци с Пела във вторник сме на дело - помирителното първо дело и за домашното насилие. Имам нужда от подкрепата ви. Като се сетя за вторник и топка се свива в корема ми. А като се сетя , че ще видя и господина- цялата ми кръв се качва в главата. Sad

 Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт