Проблеми с детето и баща му

  • 14 155
  • 205
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 227
Джемма, вие с Пела ще се справите. Дано по-бързо да минава този кошмар, за да можеш най-сетне да заживееш нормално Hug

# 166
  • Мнения: 208
Джемма, вие с Пела ще се справите. Дано по-бързо да минава този кошмар, за да можеш най-сетне да заживееш нормално Hug
УСПЕХ ВЪВ ВТОРНИК, ДЖЕММА!  Hug

# 167
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря ви, момичета. Още от днес треперя цялата, нервно ми е. Ще вземем валериан май.

# 168
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Мисли си хубави неща и бъди горда.

# 169
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
След малко тръгваме за съда. Готова съм, спокойна съм. Бог да е напред, а ние след него. Praynig

# 170
  • Мнения: 1 732
Джемма, стискам палци всичко да мине бързо.
Не влагай емоции!

# 171
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 newsm10

# 172
  • Мнения: 1 809
Стискам палци и се моля всичко да мине както за теб е най-добре! Praynig
Успех! Hug

# 173
  • София
  • Мнения: 4 494
Стискам палци и се моля всичко да мине както за теб е най-добре! Praynig
Успех! Hug

И АЗ  Praynig Praynig Praynig
УСПЕЕЕХХХХ  Hug
А за господина не мисле сега - той ще се уплаши от теб, като те види силна и спокойна

# 174
  • Мнения: 6 315
Джемма, стискам палци всичко да е наред!  Hug Praynig

# 175
  • Мнения: 1 227
Бог да е напред, а ние след него. Praynig

И ние с теб, УСПЕХ

# 176
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мерси момичета. Двете дела - за домашното насилие и привременните мерки ги отложиха за 19 ноември. Господинът не бил запознат с исковата молба, не бил получил нищо. #2gunfire
Помирителното беше смях в залата. "Опечаленият" господин и двамата му адвоката поддържаха категорично тезата- против развода в името на 17-годишния брак и двете прекрасни деца. Laughing Той виждате ли смятал, че тези емоции, можели да се потушат и всичко да се оправи. #2gunfire Гадняр. Нищо не иска да оправя, ама да ме мота. Дадоха му 2 месеца помирителен срок, на 19 декември е делото.
Не знам какво д аочаквам сега- цветя, букети, сълзи, сополи- какво? Много ми е чудно как ще се помирява с мен. А искаха максималния срок- смешници. От май месец сме разделени до ден днешен няма ни най-малък опит за помирение от негова страна, та тези 2 месеца ли ще го оправят. Laughing
Обаче има 1 добър адвокат и 1 не чак толкова.

# 177
  • Мнения: 1 227
Джемма Hug То беше ясно, че екссъпругът няма да се съгласи лесно. Важното е, че си поела в правилната посока. Само имай сили и търпение, накрая всичко ще се нареди.

# 178
  • Мнения: 2 655
Остана ми най-накрая малко време и аз да си пиша мнението:
Всичко мина много добре, като на село. В селския съд със селските номера. Адвокатите готови за делата, знаят ги, но направиха изявления, че не са им връчени книжа и призовки Shocked.
Аз помолих да им ги връчат в с.з.
По брачното, оказа се че съпругът я обича и иска да се помирят и да отглеждат заедно прекрасните си деца. Само дето се сети след 17 години, че има 2 прекрасни деца.
Има 2 месеца и надявам се, да я "скъса" от ухажване Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А после ще видим. До това време ще излезе ОПРЕДЕЛЕНИЕ по привремените мерки и мисля и делото за домашно насилие. А брачното нека си го моткат.
На съдийката дори и стана ясно, че това е цирк, които разиграват палячовците-колеги т.е. недостоен цирк (с оглед системния тормоз, физическото насилие, взимането на децата, изнасяното на част от покъщината). А адвокатаката, от която Джемма се притеснява и стана неприятно, че има и втори адвокат. #Crazy #Crazy #Crazy
Много интересно ще стане.

Аз съм измисляла, два, три хода и ще Ви пишем в следващия епизод Mr. Green

# 179
  • Мнения: 208
Остана ми най-накрая малко време и аз да си пиша мнението:
Всичко мина много добре, като на село. В селския съд със селските номера. Адвокатите готови за делата, знаят ги, но направиха изявления, че не са им връчени книжа и призовки Shocked.
Аз помолих да им ги връчат в с.з.
По брачното, оказа се че съпругът я обича и иска да се помирят и да отглеждат заедно прекрасните си деца. Само дето се сети след 17 години, че има 2 прекрасни деца.
Има 2 месеца и надявам се, да я "скъса" от ухажване Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А после ще видим. До това време ще излезе ОПРЕДЕЛЕНИЕ по привремените мерки и мисля и делото за домашно насилие. А брачното нека си го моткат.
На съдийката дори и стана ясно, че това е цирк, които разиграват палячовците-колеги т.е. недостоен цирк (с оглед системния тормоз, физическото насилие, взимането на децата, изнасяното на част от покъщината). А адвокатаката, от която Джемма се притеснява и стана неприятно, че има и втори адвокат. #Crazy #Crazy #Crazy
Много интересно ще стане.

Аз съм измисляла, два, три хода и ще Ви пишем в следващия епизод Mr. Green
Радвам се за развитието на нещата и стискам палци още по-добре да се развиват занапред!

Общи условия

Активация на акаунт