Кога започнахте с кафето?

  • 4 640
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
--------------
Сигурно помниш и с кого си го пила  Wink

Мноо ясно.

# 16
  • Мнения: 5 622
не съм започвала! Grinning Цели 30 години не пия кафе! Peace

И аз! Ако се излъжа да пийна малко понякога, съжалявам после 300 пъти. Докарва ми такава нерва, че не се трая  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 4 111
Смътно си спомням вече. В осми клас пиех кафе.

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Някъде след като завърших гимназията. С родителите ми у дома.
Баща ми ме предупреди, че пропия ли кафе, ще пропуша и беше прав. Скоро след това пиех кафето с цигара.
Спирала съм само докато бях бременна и кърмех.

# 19
  • Мнения: 4 473
Помня ли вече, 7ми клас трябва да съм била.  Rolling Eyes До преди 2-3г пиех по 5-6 кафета на ден и се чувствах екстра. Сега, повече от 2 на ден - много рядко.

# 20
  • Мнения: 1 937
Кога започнахте да се разсънвате с кафе... Сега кога децата започват да пият кафе?

За себе си не помня. Но тия дни имам подобни питанки: 8 годишната ми дъщеря, под влияние на Пипи Дългото чорапче, която постоянно си пие кафето я с Томи и Аника, я с Коня на верандата, настоява да опита и тя.
Ама осем ми се види раничко Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 550
не помня
може би съм била 16-17 годишна
не съм фен на кафето
мога да пия само 3в1 и нескафе куул
ако това се броят за кафета Simple Smile

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ние редовно си пием кафенце с големият ми син.
Аз пия кафе, а  за него мляко с Нескуик  Laughing
Иначе като нях малка, майка ми ми купуваше кафе Инка на гранули. А с баба ми пиехме леблебия...

# 23
  • Мнения: 3 521
Доста късно - 2ри курс студентка, т.е. 20+ .

# 24
  • Мнения: 2 212
И аз още не съм се научила...Ако изпия каквото и да е кеафе веднъж на високосна, после съжалявам, не ми се отразява добре...

# 25
  • Мнения: 2 563
ей тъй на, хрумна ми да питам. Не можах да се сетя за себе си, но сигурно съм пропила кафе, когато съм започнала да си купувам цигари, т.е. последните две години от гимназията. Кога започнахте да се разсънвате с кафе, или подражавахте на по-големите? Сега кога децата започват да пият кафе?

На 11. Не правете като мен, сега си нося последствията. Но преход беше, нашите работеха, притесняваха се за стотинките, никой не ме е контролирал какво ям  и пия след училище.

# 26
  • Мнения: 1 731
Като пропуших ,а това стана към 24 си година .Сега съм на 36 и без кафе не мога да почна деня . Party

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз бях на 16. Една пролетна привечер отидохме със съученици на култовото по оново време кафе "Флора". Не знаех какво да си поръчам и си поръчах кафе. Много ми хареса и като го изпих, си поръчах още едно.
newsm34

После почти цяла нащ не спах  smile3556  .
Спомням, че писах домашна по математика и я написах почти без да спирам и да се замислям.

# 28
  • Мнения: 1 731


На 11. Не правете като мен, сега си нося последствията. Но преход беше, нашите работеха, притесняваха се за стотинките, никой не ме е контролирал какво ям  и пия след училище.
[/quote]


 ShockedДъщеря ми е на толкова .Не мисля да и давам . NaughtyНо те разбирам и не те съдя.А какви са последствията ако не е тайна?

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Като студентка почнах.
Сега съм ги намалила до 2-3 на ден.

Общи условия

Активация на акаунт