Пак проблем,да рискувам ли?

  • 1 584
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
Така - за цикъла - при някои жени се усеща намаляване на количеството и/или промяна на вкуса на кърмата преди цикъл и децата реагират. Що се отнася до неспокойствието... според описаното от теб изобщо не ми прилича на глад проблема Thinking Но пък слабото наддаване... Добре, сега като отидеш да ви теглят после непременно пиши. Да се види как стоят нещата с АМ-а. Но пък от друга страна и на лактационна криза докарва... Ако е така трае около седмица, в зависимост от организма на майката.
Хайде следобед пак ще ти пиша, че в голяма мисъл ме хвърли

# 16
  • Мнения: 373
Кrasi72,пробвах с рицинуса.Не забелязах някаква голяма промяна (приемах го според всички условия за хомеопатичните),може би малко се промени положението,очаквах много повече.Знаеш ли докога да продължавам с него?


Мисля че се приема 2-3 дни докато се стабилизира кърмата и се спира, но не съм се консултирала с хомеопат и не знам аз дали спазвахвах всичко. Но мисля че и маше някакъв резултат, ама дали не е временен newsm78

# 17
  • Мнения: 145
150 гр за една седмица (т.е. 9 дни от последното теглене).
Почти двойно  Grinning ,аз се радвам.Има още две седмици до обичайната консултация,ако така удвоява на всяка ...  Blush
Assinka,ако е криза ..много дълга брейй! И аз съм в размисъл,но мисля го - не мисля,това е.Поне каквото мога да правя го правя.
Дано да премине този момент.
Много благодаря   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 178
Не се шашкай!  Hug
Дими се роди 3.600, изписаха го 3.630 , на 1 м. беше 4.100, на 2 м. 4.550, и на 4 м. 5.300, а днес го мериха и е 5.750- 63 см. И аз имах няколко момента в които си мислех , че трябва да дохранвам, да захранвам и до Банката за майчина кърма ходих, добре че нямаха кърма, но ето- 5 месеца се кърмим. Супер доволен и щастлив бебо е! Това на мен ми е достатъчно. Спи спокойно по цяла нощ, през деня също. Развива се нормално. Ако не ходех на консултации и не знаех как наддава и не сравнявах с другите бебета, никога нямаше да се притесня относно храненето му.   Shocked
 Hug

# 19
  • Мнения: 966
не рискувай още с АМ .Опитай още малко.Успех  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 926
Браво на детето Hug Ами сега ти остава да започнеш да намаляш АМ-а за сметка на кърменето. Просто оставяй по-дълго на гърда, а намаляй с по 10 мл. на два дни добавката. Така или иначе при вас не е много АМ-а и успехът ти е гарантиран. Освен това гледай да му помагаш. Чела ли си статията за копресия на гърдата? Също така гледай да го взимаш вече не озверял от глад, за да е по-спокоен и да не се дразни като не му пусне веднага. Иначе тези 150 са чудесен резултат. И пробвай да сменяш позите на кърмене и да го люлееш... понякога на дребчовците им втръсва да ги държат само в една поза. Пък и с възрастта стават любопитни и се разсейват бързо. А, сега ми хрумна, защо не пробваш да си направиш огърлица за кърмене - някакъв гердан, на който освен мънистата да закачиш и разни интересни висулки, ключодържатели... абе кич от всякъде, но като виси на врата ти и пада до гърдите е идеална занимавка докато се кърмите.
Айде успех с премахването на добавката и да ни държиш в течение Hug

# 21
  • Мнения: 145
О да,за АМ съм напълно съгласна,ще се опитам да го намаля и спра изцяло.
Ще опитам и всички идеи,тази за огърлицата е супер  Wink
Мерси,мамчета,май доста се бях стреснала.Сега съм по-спокойна.
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт