След 13 години...

  • 3 533
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
...но все пак е възможно и просто да го е поканила на кафе, нали? Защото знае, че това е човека в живота ти, вероятно ще се виждате и в бъдеще, иска да е любезна и т.н.
Айде холан... няма нужда да е чак толкова любезна. Поканила го на кафе...

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Не знам друго, но ще ми всадите трайна параноя за това, какво МОЖЕ да се каже на чужд мъж и какво НЕ БИВА.
В крайна сметка като видя някой от вашите мъже, ще плюя през рамо и ще се завъртам три пъти на пета, последния с гръб към него и беж, да ме няма. Няма да говоря с тях, няма да разменям любезности, не дай си Боже, да отворя дума за кафе.

# 17
  • Мнения: 145
ма ти си много търпелива. до сега да съм й теглила майната.
newsm10

# 18
  • Мнения: 6 029
А аз мисля, че просто е възможно. Дето се вика, случва се да се подхлъзне човек.

ми не знам. аз не вярвам.  Confused

# 19
  • Мнения: 17 407
Бу, има разлика, ако ме разбираш...Няма лошо да го поканиш  на кафе чуждия, въпросът е какво си му замислила Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 734
Абе не е така. Имам една истинска приятелка, мога да ги оставя да нощуват заедно с мъжа ми и не само че ще се чувствам спокойна, но и ми е приятно да са приятели. С тая нещата опират до други подробности...

# 21
  • Мнения: 3 622
Аз имах приятелка в продължение на 15 години и след един гаден номер от нейна страна, който без малко да ми развали семейството просто се дистанцирах и вече две години не подържаме никакви контакти. Отначало ми беше тъпо, но като се замисля не съжалявам за постъпката си.
Твоята приятелка никого няма да се промени и винаги ще ти прави номера - разкарай я докато не е станало късно

# 22
  • Мнения: 3 537
Че ти на това приятелка ли му казваш? Rolling Eyes
Отдавна щях да и кажа,какво мисля аз по въпроса. Mr. GreenМного дълго си я търпяла. Wink

# 23
  • Мнения: 332
И аз съм имала такава "приятелка". която вече не съществува за мен, надявам се и аз за нея  Naughty

# 24
  • Мнения: 4 734
разкарай я докато не е станало късно
Явно съм успяла или пък не...след като си позволява волности по отношение разпространение на личния ми живот...При положение, че не сме се виждали или чували доста отдавна сега се чудя да и звъня ли да я наредя или да оставя да ме разнася безнаказано с надеждата, че ще спре все някой ден.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 561
Аз бих и се обадила, да я навра където и е мястото и след това бих я  затрила от живота си !!!  Twisted Evil
Страхотно търпение от твоя страна!

# 26
  • Мнения: 9 903
.......А аз мисля, че просто е възможно. Дето се вика, случва се да се подхлъзне човек.

никога не ми се е случвало като се подхлъзна, да падна в нечие легло. И за другите не го вярвам, че просто са се подхлъзнали.

# 27
  • Мнения: 4 734
Страхотно търпение от твоя страна!
Сбъркан ми е нещо радара по отношение на хората, все се осланям на идеята че всички а добри. много смотано от моя страна ooooh!
 Защо мислите е била тая покана за кафе, ама честно...Имам нужда някой да ми го залепи в прав текст та да се освестя най-накрая Confused

# 28
  • Мнения: 419
И аз съм се чудила защо съм го търпяла толкова време. Прекалено съм толерантна и все следващи шансове давам ooooh!
Следваш шанс за какво?
Ако моя приятелка покани мъжа ми на кафе, ще и извия врата. Без значение колко е близка. Ако вземе да му се усуква, пак същото ще направя  fight без изобщо да ме интересува как е постъпил въпросият.  Crossing Arms
Не мога да си представя аз да каня приятелите на мъжа ми на кафе, някак си  Thinking или пък мъжете на приятелките ми. Айде нема нужда от такива любезности Stop

# 29
  • Мнения: 9 903
...При положение, че не сме се виждали или чували доста отдавна сега се чудя да и звъня ли да я наредя или да оставя да ме разнася безнаказано с надеждата, че ще спре все някой ден.

как ще я наредиш така, че да спре да говори? по-добре махни с ръка, пък си живей щастливо без нея.

Общи условия

Активация на акаунт