AVON само за представители - 16

  • 10 432
  • 316
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 238
Знам,че питането ми не е за тук,но въпреки това ще рискувам мнението ми да бъде изтрито

Тръся си нова представителка.
В софия сам,живея близо до централния офис.

извинения отново и предварително благодаря   bouquet

# 31
  • Мнения: 8 475
Аз не виждам защо да бъде изтрито.
Успех желая в търсенето,аз лично не мога да помогна, доста далеч съм от Централния офис.

# 32
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Защо мнението ти да бъде изтрито, по-скоро ще намериш нов представител. Аз съм от Пловдив и няма да ти е много удобно да контактуваш с мен.  Сигурна съм, че момичета от София ще откликнат на молбата ти.

# 33
  • Мнения: 3 835
Този път гласувах "Да", защото успях да достигна ниво "Кандидат" и сега ще възползвам от "превилегиите" в него.

Съмнява ме да можеш да се възползваш!!! Топството свърши и започва новото летоброене!
Аз минах сребърната звезда и за първи и последен път ще се възползвам от 35%! Party Mr. Green


Аз съм същия случай!  Sunglasses
Това наистина ли е така че е само за този цикъл топството? Гадно, аз се надявах на подарък в следващите кампании!  Sick

# 34
  • Мнения: 8 475
Хмм,значи пак от нула почваме.Тъкмо имах 500 лева да достигна ниво и щях да ги стигна сега. Късмет. Sick

# 35
  • Мнения: 128
Момичета кокичета  Laughing да ви попитам нещо? Във всяка брошура има 2 странички с много намалени продукти,(50%) .Сега аз ще хвана 20% отстъпка  от новата кампания ,та тази отстъпка хваща ли тези 2 странички .Благодаря предварително  bouquet

# 36
  • Мнения: 990
За цялата брошура си важи отстъпката, която си изкараш, с изключение на продуктите, които са описани в Панорамата, че са с фиксиран процент (има някои на 10, некозметичните са на 15%, бижутата пък си ползват процента, който изкараш, но не ти го определят!) Дано си ме разбрала правилно!  Hug

# 37
  • Мнения: 2 716
Момичета кокичета  Laughing да ви попитам нещо? Във всяка брошура има 2 странички с много намалени продукти,(50%) .Сега аз ще хвана 20% отстъпка  от новата кампания ,та тази отстъпка хваща ли тези 2 странички .Благодаря предварително  bouquet

Важи  Peace

Този път гласувах "Да", защото успях да достигна ниво "Кандидат" и сега ще възползвам от "превилегиите" в него.

Съмнява ме да можеш да се възползваш!!! Топството свърши и започва новото летоброене!
Аз минах сребърната звезда и за първи и последен път ще се възползвам от 35%! Party Mr. Green


Аз съм същия случай!  Sunglasses
Това наистина ли е така че е само за този цикъл топството? Гадно, аз се надявах на подарък в следващите кампании!  Sick


Мисля, че привилегиите ви важат до нова година.

Знам,че питането ми не е за тук,но въпреки това ще рискувам мнението ми да бъде изтрито

Тръся си нова представителка.
В софия сам,живея близо до централния офис.

извинения отново и предварително благодаря   bouquet


Пиши ми на лични. Ще ти намеря представител. Имаш ли 12 каталог?

# 38
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Като им разгледах сайта видях, че в старите нива за топ клубовете пише, че превилегиите се ползват до к01/2008, но като са променили продължителността на кампаниите, които участват за топ клуб от к09 на к11 са забравили да посочат до кога ще има превилегии. Пуснах им едно питане да видя какво ще ме просветят пак. Добре, че тук обменяме повече информация, понякога там са страшно неубедителни в отговорите.

# 39
  • Мнения: 742
Здравей те!
И аз да се запиша Laughing
Пудрата и на мен много ми харесва  Hug моят цвят е .... не че има друг Laughing
Поръчах си за мен дълготрайното червило което е две стъпки Страхотно е! Взех си кашона около 12 часа сложих си и още имам, а ядох, пих кафе и дъвка дъвча като си правя балончета Mr. Green
За анкетата гласуван с "да" защото пуснах две поръчки е втората беше на 15, но все е нещо Wink

И пак да попитан за тази чанта която е в К/12 на стр.9 Има ли цип отгоре? Вътре с колко прегради е?

# 40
  • Мнения: 573
Ами и кампания 11 беше супер слаба. Едва вързах 40 лв., за да пусна поръчка. Но пък си имам пудра и спирала.
А каква  е тази нова Мотивационна програма за представители?

# 41
  • София
  • Мнения: 1 433
и за мен слаба, едва пуснах за да си получа пудрата и спиралата ooooh!

# 42
  • Мнения: 2 716
Привилегиите си важат до кампания 1/2008. Просто ще важат и през 15, 16 и 17-та кампании.

# 43
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Привилегиите си важат до кампания 1/2008. Просто ще важат и през 15, 16 и 17-та кампании.


А дано!!!!! Peace Laughing

# 44
  • Мнения: 26
и за мен слаба, едва пуснах за да си получа пудрата и спиралата ooooh!

Аз също.

Общи условия

Активация на акаунт