Септемврийските ни палави душички вече духат три свещички!!!

  • 22 001
  • 279
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 403
Честит рожден ден на Стелка 
Много здраве, щастие и късмет Hug

 nbirthday baloni

# 46
  • София
  • Мнения: 1 511
Леле, Джу ...зло да те забрави  Rolling Eyes верно, че и ти си септемврийче  Joy
Честит рожден ден на патерици и от мен   bouquet
А, къде изчезна сега ти да попитам  newsm78

Прости ни,че забравихме...  Embarassed
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!!!!!

 nbirthday  bigdance2 nbirthday  bigdance2 nbirthday


Да си здрава,щастлива и обичана!
Да върви даскалото по вода
и
един ден да правиш най-хубавите торти
в най-хубавата сладкарница на света!

 newsm51 newsm51 newsm51

Ние естаствено,ще сме редовните ти клиенти!

# 47
  • Мнения: 2 255

един ден да правиш най-хубавите торти
в най-хубавата сладкарница на света!
Ние естаствено,ще сме редовните ти клиенти!

....ей това ми хареса  thumbsup... обещавам, че където и да я направиш таз сладкарница ще се пробвам да стигна да опитам тез твойте торти  Joy

# 48
  • Мнения: 2 255
Ей, момичета забравих да ви се похваля  #Crazy вчера направиха на синчето ми първата пломба   Peace то не, че е за хвалене де   newsm78 ама сле 1 1/2 год. ходене по зъболекари през 2-3 мес. и толкоз рев  Cry сме на финала да му ги затворят за по-дълго време  Rolling Eyes дано да е до смяна  Praynig
И да ви кажа децата ни са много по-големи, силни и умни  Hug отколкото предполагаме  Wink
Докато седеше в скута ми и му правеха зъбчето  Sick го гледах и слушах как си комуникира с зъболекарката, отваря, затваря, стиска уста по нейна команда  #Shocked, отговаря й като го пита как е и дали му пречи пломбата   yes и даже трака зъбки с тези индигираните ленти и вика "махни още малко, че пречи ми"
 Направо не ми се вярваше, че това е мойто малко бебе-момче  smile3556
Е не, че мина без никакъв рев, ама си беше нищо направо - само от машинката се стресна  bowuu
До РД може би ще оправим още 2, а на 2.10 и последния 4-тия зъб  newsm10 така, че за 3-тия РД момчето ще има почти перфектна и нова усмивка  yes

# 49
  • Мнения: 7 430

един ден да правиш най-хубавите торти
в най-хубавата сладкарница на света!
Ние естаствено,ще сме редовните ти клиенти!

....ей това ми хареса  thumbsup... обещавам, че където и да я направиш таз сладкарница ще се пробвам да стигна да опитам тез твойте торти  Joy

...аз и пожелавам да я отвори в Пловдив Hug 'щото не знаете колко път е до Калгари Wink

# 50
  • Мнения: 2 255

един ден да правиш най-хубавите торти
в най-хубавата сладкарница на света!
Ние естаствено,ще сме редовните ти клиенти!

....ей това ми хареса  thumbsup... обещавам, че където и да я направиш таз сладкарница ще се пробвам да стигна да опитам тез твойте торти  Joy

...аз и пожелавам да я отвори в Пловдив Hug 'щото не знаете колко път е до Калгари Wink
Абе то, че е множко ясно  Joy ама тя нека я отвори ... пък ще му мислим тогава как се стига  yes иначе Пловдив...много ме устройва  Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 1 511
иначе Пловдив...много ме устройва  Peace

Аха...  smile3521 ....и мен!

# 52
  • Мнения: 7 430
...значи остава в Пловдив Laughing...дано се навие Wink

Гвен, сега виждам, че имаш нова лентичка Wink
Лека бременност и една малка госпожица или един сладък господинчо ти пожелавам Hug

...хайде, повече няма да досаждам Blush

# 53
  • София
  • Мнения: 2 181
Благодаря за пожеланията!  bouquet

Чести Рожден ден на ДЖулката на патерици  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 255
Здравейте девойки, къде се загубихте пак  newsm78
Добре, че се появи Дуцка&Муцка да размърда страниците  Joy веснете се по РД и айде пак ви няма  Sick
Я се стегнете, нали е нашия месец  Peace

# 55
  • Мнения: 2 255
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН  на учениците   bouquet
то май само моя и на Флави девойката са  newsm78 ама .....  Joy да са ни живи и здрави  Peace

Моя току що ми се обади, че отишъл в новото училище и не си намерил класа  newsm68 постоял, помотал се и си из двора и си тръгнал моля ти се  Sick абе мани-мани  Mr. Green
Сега звънах в училището и те ми викат, че отложили стачката с 1-2 часа  и претупали откриването  #Shocked, та вече са били влезли в клас  Sick и само моя синковец им липсвал от списъка  на 9-ти а клас smile3555, та хубаво, че съм се обадила да го отметнат  #Crazy
Абе изобщо добре почваме учебната година  hahaha

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Вяра, те мъжете са си разсеяни, ще се оправи.
Успешна учебна година на учениците пожелавам Simple Smile

Ники днес  е последен ден на ясла. В понеделник в новата градина. Притеснявам се че  не иска да пишка в тоалетна, дано няма много аварии и да се научи покрай децата и скоро да забравим за гърнето.
Галя, кажи на какви подаръци  се радва Стела, че имаме да избираме от едната баба и се чудя какво да е.

# 57
  • Мнения: 83
Честито на всички бъдещи и настоящи ученици!  bouquet  smile3525
Днес накупувах блузки на малката, че вече всичко ни е умаляло. А иначе за рожденния ден си мисля да взема пъзели или нещо занимателно от този род. Едната баба ще подарява количка с бебе, то ние имаме две, но тази била за при баба и дядо. Ще чакам и адашката да сподели какво ще вземат на Стела, че може да взаимстваме нещо.
Лек ден, приятни разходки и ведро настроение от мен!

# 58
  • Мнения: 3 537
Честит първи учебен ден на учениците и от мен! Wink

На Жорко подаръците му за рожденния ден му омръзнаха още на втория ден,така,че няма какво да говарим.... зор-зор за колело, хайде сега возенето е 5 мин навън и си го влача само с мен това колело .
Конструктори  2 бр, ...аз си ги подруждам само,че ми е интересно
Динозаври - и те бях 1 седмица мерак...отбичи ги, само се къпе с тях
Само колите дето си ги има от преди, си ги разнася и подрежда.Сега от известно време насам е на фаза шоколадови яйца на Макуин светкавицата,има 4 колички и си ги разнася нагоре -надолу ,спи с тях, 100 пъти ги губи и все гъ търся.......а пък колко пъти има маха гумите  ooooh! не ме питайте как се търсят такива дребни гуми Crazy
В момента съм скрила повечето играчки и ще му ги изкарам по натам малко, че иначе вместо да се занимава с нещо ,все филмчета на компютъра и все ми се катери по мене на компа Crossing Arms

По миналата седмица пък му взех книжка с лепенки пак от филма Колите, залепихме ги на хладилника...и оттам като се почва една отлепи-залепи-отлепи -скъсай наполовина и пак залепи...хладилника в момента е "супер" със различни залепени части от коли...то и без това е стар,майната му ,да лепи....ама късаааа Crossing Arms
На 2 книжки скъса главите на героите вътре, абе ..... Crossing Arms.....всеки ден се карам за нещо Crazy
В момента пък е на фаза детски филмчета за динозаври със БГ аудио ,само на такива се спира иначе със субове -не се задържа
Сега гледа това http://img.DMCA-removal-from-Google/bitbucket/B00003JAEN.02.LZZZZZZZ.jpg

От понеделник е на детска градина...за сега има 4 панталона и 5 блузки дето му стават, и ще купувам още, ...............дано да свикне по -бързос новите госпожи  Praynig Притеснява ме малко само факта ,че щяли да спят на два етажа легла...и незнам ,казват ,че нямало решетка на втория етаж,а мамчетата били горе, момичетата долу....егати и дискриминацията му викам аз на това.....Жорко доста се върти и ще моля да спи долу.

Това е , мали какъв ферман написах само Laughing
Хайде поздрави!

Танюшка, на теб ти пожелавам леко раждане, че вече предполагам те тресат треските Laughing Дано се сдобиете с едно хубаво момченце, пожелавам ви го от сърце Hug
Целувки!  bouquet

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 13:45 от Мимис

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Мимис, Ники е луда за животни има цяла кошница почти от година си играе  с тях и не са й омръзнали. Баща й иска да й вземе конструктор, но с по- малки части, за да може по натам да вземем още и да си прави повече неща, но ще видим, тука няма голям избор.
Филмчета гледа най - различни. Добре че е замундата. В книжарницата все налита на една енциклопедия за животни, но не ми се дават 40лв  още е малка за нея.
И дрехи почти няма, скрих й роклите, защото отказваше да облече нещо различно от тях, но стана хладно и не върви да излизаме с тънки летни рокли. За градината й купих 3 долнища анцугови за по 4,50лв, и пижама. Трябва да излезем на пазар с Никол Simple Smile.
Стискайте палци да й мине рожденния ден на малката и тогава да раждам, искам да съм с нея и не искам да са на една дата родени.

Общи условия

Активация на акаунт