Как се справихте със семейната криза?

  • 7 673
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 978
Идея нямате какъв цирк се разигра снощи....

И аз те разбирам напълно. Но не мога да не се съглася и с Chanel и с dy1.
Колкото и неприятно да ти прозвучи, нямаш право да съдиш 3-тия човек в такава ситуация.
Той просто на никого не е длъжен. Живее собствения си живот.
И ако има виновен(ни) в такава ситуация, то той е някой от вас.
Знам, че това, което ще ти напиша няма да ти хареса, но колкото и омраза и антипатия да провокира в теб тази жена, тя не е човека на когото да държиш сметка и да обвиняваш.
Бъди силна! Вярвам, че ще се намери решение. Най-доброто за теб и децата!   Hug

# 61
  • Мнения: 2 161
Най-добронамерено ти казвам,че според мен с намесата на родителите му има вероятност да го озлобиш.И веднъж завинаги трябва на всички да ни стане ясно,че третите хора във връзката нямат никаква вина.Всеки може да прави каквото си поиска и с когото си поиска.Колкото и да не ни е приятно и да боли.Ама хубава ли е,ама грозна ли е,сервитьорка или бакалавър по изкуствата-в случая няма никакво значение.Тя е предпочитаната.И мъжа трябва да реши на кой стол ще седне.

# 62
  • Мнения: 254
Поредната анонимна,съгласна съм с момичетата-не е трябвало да намесваш толкова хора и да обвиняваш тази жена.Преживях същото преди 6-7 месеца.С тази разлика,че не бях бременна.И аз не исках да повярвам ,че има друга жена като ми каза,че се изнасял да си помисли има ли чувства към мен и детето и аз си мислех,че ще му мине и това е някаква неудавлетвореност от липсата на работа и пари и аз таях надежди,че ще оправим нещата,но всичко си беше заминало, а аз патката не разбрах кога TiredНе обвинявах,не вдигах скандали,да много ми беше тежко,чувствах се измамена,използвана,разбита.Но имах семейство,което ми помогна и което ме накара да разбера,че живота ми и този на детето ми е по-важен от всичко друго на света.Така,че моят най-искрен съвет към теб е-не мисли за миналото то вече си е отишло,бъди силна заради детето си и си помисли имаш ли достатъчно сили да отгледаш и второ,защото на децата ти ще им трябва уравновесена и силна майка,която да ги отгледа,възпита и обича.Успех,мила,и силна прегръдка от мен Hug

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 23:07 от зу

# 63
Знаех, че ще ме обвините. Но аз трябваше да задам моите въпроси. Той винаги ме е лъгал. Не я мразя - не ме разбирайте погрешно, безразлична ми е. Просто разбрах за какво става дума. Тя разбра за положението в този ден. Поне така каза. А може бе ми трябвяше да видя с очите си. Както и да е. Много по - сложно е всичко.
Само едно знам - той ще съжалява, но вече е много късно.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз пък никога не бих те упрекнала за чувствата ти в момента.Аз щях да я мразя,о сигурно щях да я накажа не ме интересува дали вината е само негова.Една такава постъпка ,когато са намесени двама души ,а третия си стои вкъщи наранен и страда няма оправдание за нито един от тях двамата.
Сигурно съм много лоша,но докато той е бил с нея и се е забавлялал,бременната му жена си стои вкъщи и се чуди къде е сгрешила...и после тя била виновна затова ,че изпитва омраза към другата..аре моля ви се

Вярно е времето лекува,но раните зарастват много по-бързо,когато превъзмогнеш и болката и омразата,а за да ги превъзмогнеш трябва да ги изкараш навън от себе си!
Не се обвинявай за нищо мила,щастието се гради цял живот,а ти имаш дечица,които ще ти го носят винаги!!! Peace

# 65
  • Мнения: 219
Е, аз не бих я мразила нея, или поне не, ако найстина не е знаела, ако положението е друго, тогава вече не знам. Но него определено бих го намразила, и то не толкова, че ми е изневерил, а по-скоро, че ме е лъгал и крил от мене. Е, разбирам да го направи за единия секс - тогава, по-добре жената да не знае, но явно при него има и чувства, което вече е мн различно. Аз лично бих му отмъстила, т.е. бих го накарала да съжалява, че вече не е с мен. А аз ще си отгледам децата и ще намеря мъжа, който ще ме зачита и мен и децата, а пък той да си забърсва която си иска, и когато няма и лев да се обръсне да се оправя.
А ти сега си бременна, и много добре ти разбирам емоциите, просто в такива моменти не може да седиш и да се вайкаш само, трябва малко енергия да поизхабиш, но пък ще ти улекне.
Давай само напред, ти си силна жена и ще се справиш (щом до сега си успявала...мисля, че щастието е пред теб).
Успех  Peace

# 66
  • Мнения: 4 192
Жена започва връзка с женен мъж и няма никаква вина ???
Ми тогава давайте всеки да си хване по някой женен и да не се тормози, че прави нещо нередно и грозно - че оставя деца без баща или приема предател - мъж, който е предал жена си, за да бъде с любовницата си.


поредната анонимна, поне си изпуснала парата. Дано наистина намериш човек, който да ти покаже, че има и свестни мъже.

# 67
  • Мнения: 645
Жена започва връзка с женен мъж и няма никаква вина ???
Аз нямах предвид, че тя няма вина. Със сигурност има. Но ако не е тя, ще е друга, трета....Когато става въпрос за отношения от този тип за мен най - важно е да се разберат само те двамата, да говорят, да изяснят нещата. Че той е предател, а тя е предадена е повече от ясно! И не оправдавам нито него, нито любовницата. Единствената полза от случката е, че поредната анонимна е изпуснала парата. Но това е решение сега, за този момент. А утре как ще изпусне парата?
Съзнавам колко е трудно и че от страни нещата изглеждат лесни. Знам, че сега в душата й бушува буря и че вероятно се чувства като в пропаст! Още повече, че е бременна!

# 68
Всеки си носи отговорността за това, което прави. Не мислете, че ми е много по - леко след цирка. Много боли. Това е най - сложното да се преборя с болката. За гаврата, която направи с мен, сина ни и нереденото ни дете думи нямам. Сега, когато знам, че е спал едновременно и с мен и нея се притеснявам да не ми е лепнал нещо.
Не искам хората да ме съжаляват. Аз трябва да се справя.
Но честно да ви кажа искам да го намразя, много искам.

# 69
  • Мнения: 645
Всеки си носи отговорността за това, което прави. Не мислете, че ми е много по - леко след цирка. Много боли. Това е най - сложното да се преборя с болката. За гаврата, която направи с мен, сина ни и нереденото ни дете думи нямам. Сега, когато знам, че е спал едновременно и с мен и нея се притеснявам да не ми е лепнал нещо.
Не искам хората да ме съжаляват. Аз трябва да се справя.
Но честно да ви кажа искам да го намразя, много искам.
Миличка, в никакъв случай не те упреквам! Съпричастна съм с болката ти! Ако ще ти бъде по - леко - намрази го! Само че той е бащата на децата ти...Не знам. Намрази го. Дано успееш да се справиш с всичко това и дано в бъдеще срешнеш човек, който да те подкрепя. Тогава омразата ще премине в безразличие и ще ти стане по - леко!

# 70
  • Мнения: 219
Определено когато намериш друг, вече този ще ти е безразличен. Но до тогава ще те боли и то много. Но ти ще се справиш, няма как. А колкото до някоя болест, след като си бременна не си ли правиш изследване на кръв? Там всичко се вижда, а и не само на кръвта де...

# 71
До сега не съм имили проблем с изследвания. Но като се има предвид, че уж връзката е от месец, а аз научих едва в неделя, обезателно трябва да си направя пак.

# 72
  • Мнения: 645
Той знае ли, че си бременна?

# 73
Той знае ли, че си бременна?
Аз съм в 7 месец.

# 74
  • София
  • Мнения: 10 858
Миличка, ужасно съжалявам Sad Не мога нищо да кажа, освен, че подкрепям думите на Мъргало по - горе, за това че когато се затваря една врата, се отваря друга. И когато човек губи едно, печели друго.
Не мога да те обвиня и за разигралата се сцена със другата. Не мога да кажа, как бих реагирала аз на твое място. Само знай, че искренно те подкрепям и прегръщам!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт