По-евтини аптеки в София?

  • 13 121
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 134
PolarFox,   bouquet

# 16
  • Мнения: 3 634
В Ремедиум най-много ми харесва, че можеш да си разглеждаш без да ти досаждат. Там наистина избора е много голям. С добри цени е и аптеката на ъгъла на ул. Солунска и Витошка. Незнам как се казва, но там лекарствата обикновено са с по 2-3лв по-евтини от кварталната аптека.

# 17
  • Мнения: 80
В Ремедиум най-много ми харесва, че можеш да си разглеждаш без да ти досаждат. Там наистина избора е много голям. С добри цени е и аптеката на ъгъла на ул. Солунска и Витошка. Незнам как се казва, но там лекарствата обикновено са с по 2-3лв по-евтини от кварталната аптека.
Peace

# 18
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз знам, че има много евтина аптека на Лъвов мост.
Ще питам познатата къде се намира точно.
На мен ми е далечко.

# 19
 И аз съм на мнение,че тая на Солунска и Витошка е добре заредена,а цените са по-ниски,от тия в останалите.

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аптеки Хера в Сухата река и с/у пазарчето в Х. Димитър са най-евтините, които знам. Иначе за центъра действително тази до закусвалнята на Графа и малко по-нагоре са най-евтините.

# 21
  • Мнения: 200
 Peace Здравейте, Аптеката на бул. "Дондуков" след бул. ''В. Левски'' - цените са в пъти по-ниски от други аптеки... Peace
един-два пъти съм се лъгала, по път да си купувам от други аптеки и после ме е яд Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 520
аз си пазарувам в аптека михаела на спирката на 11 в слатина до пазарчето

Аз много я харесвам тази на спирката.
Незнаех, че се казва Михаела.

Понякога специално ходя до там. Няма нещо да е липсвало като ми е трябвало.
Вчера купих имуностимулиращи и ми направиха допълнителна отстъпка - почти 15 лева от общата сума ми свалиха.  Sunglasses
Обслужването винаги е на ниво.

Но си е квартална, на който му е удобна със сигурност вече я е научил.   Peace

За сравнение при нас на Орлов мост витамин Ц ампулките бяха по 1.20-1.25, а оттам ги вземах за 90-90 ст.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
добавям аптека Санита на Лъвов мост, точно където свършва женски пазар

# 24
  • Мнения: 7 134
добавям аптека Санита на Лъвов мост, точно където свършва женски пазар

Там е евтина козметиката, да, за лекарствата нямам представа, но щом казваш... Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 308
Аптеки Хера в Сухата река и с/у пазарчето в Х. Димитър са най-евтините, които знам.

И аз купувам лекарства само от там. Цените са по-ниски от всички аптеки в района, избора е много голям не само на лекарства но и на козметика. Каквото съм търсила съм намирала, денонощни са. А също и обслужването е страхотно - едни такива усмихнати млади момчета (специално в тази в Х.Димитър си е направо кеф да се ходи  Laughing).

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Аптеката, която се намира на изхода на "Метро".

# 27
  • Мнения: 2 471
верига аптеки РЕМЕДИУМ са наи-евтини според мене в центъра
има на ул. Граф Игнатиев /зад нотариата/, на ул. Шишман и на ул. Аксаков
Тъй като са голяма верига, ползват сериозни отстъпки. Давам пример пакет от най големите на Памперс струва 29.99лв. аз си пазарувам само там от както съществуват

# 28
  • София
  • Мнения: 4 294
добавям аптека Санита на Лъвов мост, точно където свършва женски пазар

Там е евтина козметиката, да, за лекарствата нямам представа, но щом казваш... Simple Smile

и лекарствата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт